Insekty to nasi mali przyjaciele – dowiedz się jakie mają znaczenie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Insekty

Insekty – doskonalenie siebie

Insekty, czyli nasi mali Przyjaciele. Często niezauważone lub spotykane ze strachem żyją tuż obok nas i niosą niezwykle Światło. Cudowny świat pełen niezwykłych form i kolorów. Możesz wybrać jeden określony gatunek, który lubisz najbardziej lub obejrzeć różne insekty, by sprawdzać jak dany na Ciebie działa. Czy może przyciąga Cię w nim coś szczególnego lub coś odpycha (co może być wskazówką na własną stronę Cienia, strachu czy podświadomą blokadę).

Potrzebują naszej pomocy! To one maja na Ziemi najtrudniej, poprzez wszechobecną chemię i niechęć ludzi!!!!

Insekty jako Zwierzęta Mocy zazwyczaj ukazują się jako wskazówka na krótki okres czasu, pragnąc zwrócić nasza uwagę na to, co dzieje się wokół nas właśnie teraz. To one pokazują nam, które blokady należy usunąć, jakie stare wzorce zachowania nam szkodzą.

Każdego dnia tworzymy tutaj na Ziemi nasze własne Niebo lub Piekło. To my podejmujemy decyzje, które kształtują nasze życie, gdyż zawsze mamy minimum dwie drogi, dwa wyjścia i to my wybieramy jedną z nich.

Niech insekty swoją siłą, różnorodnością i niezwykłą symboliką – prowadzą nas do naszej własnej doskonałości, każdego dnia, tutaj i teraz możemy zmienić nasze życie. To są powiedzmy tak ogólnie: biedronki, muchy i muszki, komary, trzmiele, chrabąszcze, motyle, pająki, ćmy, żuki, osy i wiele, wiele innych – jaka to różnorodność…

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Obserwacja insektów może być niesamowicie pozytywnym przeżyciem!

Świat insektów jest tak barwny, tak piękny, tak wyjątkowy, że już sama jego obserwacja może nadać naszemu ludzkiemu życiu głębszego sensu i niezwykłości jakich mało.

Daj im mały domek i schronienie w ogrodzie, na balkonie itp.

Różnorodność boskich stworzeń, których częścią jesteśmy jest fascynująca. Gdy tak patrzymy na świat insektów, to dla wielu ludzi są one szkodnikami… Szkodnikami??? Dlatego, że też są głodne? My ludzie także jemy, większość z nas nawet za dużo, wcale nie z głodu, lecz z jakiejś ochoty, insekty jedzą z głodu i to mamy im za złe. Sami wyrzucamy resztki pożywienia, niektórzy nawet to, co kupili i zmarnowali, a insekty jedzą tylko tyle, ile potrzebują i to my mamy im za złe…  Kto tu komu powinien mieć za złe!

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze – dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI w każdą pełnię księżyca o 22:00 polskiego czasu, czyli Rytuały dla Matki Ziemi z Marią Bucardi. Wystarczy wysłać dobre myśli! To co wysyłasz – wraca do Ciebie zwielokrotnione!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: