Insekty to nasi mali przyjaciele – dowiedz się jakie mają znaczenie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Insekty

Insekty – doskonalenie siebie

Insekty, czyli nasi mali Przyjaciele. Często niezauważone lub spotykane ze strachem żyją tuż obok nas i niosą niezwykle Światło. Cudowny świat pełen niezwykłych form i kolorów. Możesz wybrać jeden określony gatunek, który lubisz najbardziej lub obejrzeć różne insekty, by sprawdzać jak dany na Ciebie działa. Czy może przyciąga Cię w nim coś szczególnego lub coś odpycha (co może być wskazówką na własną stronę Cienia, strachu czy podświadomą blokadę).

Potrzebują naszej pomocy! To one maja na Ziemi najtrudniej, poprzez wszechobecną chemię i niechęć ludzi!!!!

Insekty jako Zwierzęta Mocy zazwyczaj ukazują się jako wskazówka na krótki okres czasu, pragnąc zwrócić nasza uwagę na to, co dzieje się wokół nas właśnie teraz. To one pokazują nam, które blokady należy usunąć, jakie stare wzorce zachowania nam szkodzą.

Każdego dnia tworzymy tutaj na Ziemi nasze własne Niebo lub Piekło. To my podejmujemy decyzje, które kształtują nasze życie, gdyż zawsze mamy minimum dwie drogi, dwa wyjścia i to my wybieramy jedną z nich.

Niech insekty swoją siłą, różnorodnością i niezwykłą symboliką – prowadzą nas do naszej własnej doskonałości, każdego dnia, tutaj i teraz możemy zmienić nasze życie. To są powiedzmy tak ogólnie: biedronki, muchy i muszki, komary, trzmiele, chrabąszcze, motyle, pająki, ćmy, żuki, osy i wiele, wiele innych – jaka to różnorodność…

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Obserwacja insektów może być niesamowicie pozytywnym przeżyciem!

Świat insektów jest tak barwny, tak piękny, tak wyjątkowy, że już sama jego obserwacja może nadać naszemu ludzkiemu życiu głębszego sensu i niezwykłości jakich mało.

Daj im mały domek i schronienie w ogrodzie, na balkonie itp.

Różnorodność boskich stworzeń, których częścią jesteśmy jest fascynująca. Gdy tak patrzymy na świat insektów, to dla wielu ludzi są one szkodnikami… Szkodnikami??? Dlatego, że też są głodne? My ludzie także jemy, większość z nas nawet za dużo, wcale nie z głodu, lecz z jakiejś ochoty, insekty jedzą z głodu i to mamy im za złe. Sami wyrzucamy resztki pożywienia, niektórzy nawet to, co kupili i zmarnowali, a insekty jedzą tylko tyle, ile potrzebują i to my mamy im za złe…  Kto tu komu powinien mieć za złe!

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze – dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI w każdą pełnię księżyca o 22:00 polskiego czasu, czyli Rytuały dla Matki Ziemi z Marią Bucardi. Wystarczy wysłać dobre myśli! To co wysyłasz – wraca do Ciebie zwielokrotnione!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s