Twoje Zwierzę Mocy

twoje zwierzę mocy, maria bucardi

Czy znasz już swoje Zwierzę Mocy? Potrzebujesz jasnej i profesjonalnej pomocy? Zajrzyj do sklepu Marii Bucardi, gdzie możesz zamówić przepowiednię „Twoje aktualne Zwierzę Mocy” do wyboru odpowiedź audio lub pisemna:

Opinia Joanny 10 września 2017

Piękna przepowiednia. Dlaczego? Dzięki odkryciu kim jest Twoje zwierze mocy na nowo odzyskujesz połączenie z Ziemią na powrót stajesz sie częścią przyrody, świata natury, Boga. Czujesz wspierającą moc każdego istnienia, które niesie ważną informacje o Tobie i Twoim życiu tutaj w tym wcieleniu w tym Tu i Teraz. Moje zwierze mocy – żółw uświadomiło mi moją największą blokadę, którą zaczęłam uważnie obserwować. W niej (w tej blokadzie) odnalazłam źródło swojej największej mocy i siły. Wskazówki udzielone przez Zwierze Mocy były bardzo spójne z moją energetyką i tym jakie działania podejmuje i w jaki sposób. Mało tego odblokowały mnie na podjęcie działań, których wcześniej nigdy bym nie podjęła bądź oceniła i odrzuciła na samym początku. Teraz kiedy tylko mam poczucie ze wracam do starych nawyków widzę swojego żółwia, którego figurkę mam w pokoju, który mówi do mnie: Hej Asia!!! Pamiętasz co Ci powiedziałem??? Wejdź w to jeszcze raz na kilka sekund. Przywraca to we mnie jasność, równowagę i harmonię. Dziekuje ❤️❤️❤️ Cudowna przepowiednia

Joanna

Spotkanie z Marią Bucardi – przepowiednia, ustalenie Twojego aktualnego Zwierzęcia Mocy, siły wewnętrznej, siły opiekuńczej, uzdrawiającej konkretną chorobę. 

Jakie Zwierzę Mocy jest Ci przyporządkowane i może pomóc w danej sytuacji lub masz je od urodzenia. 

Maria Bucardi omawia dla Ciebie przepowiednię, a Ty możesz wygodnie położyć się i słuchać lub czytać – wybierasz formę, która najbardziej Ci odpowiada.

W uwagach do zamówienia lub przez stronę kontaktu wyślij mi Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz zaznacz, czy chcesz poznać Twoje Zwierzę Mocy dla konkretnej sytuacji (opis sytuacji) czy też to, przypisane Ci od urodzenia w celu ułatwienia realizacji Twojego powołania i celu Twojej duszy w tej inkarnacji.

Opinia Basi 25 kwietnia 2021

To niesamowite, jak kilkanaście minut nagrania od Marii potrafi odmienić nasze życie! One już zawsze będą z nami, do końca. Każde słowo jest jak wysoce skoncentrowana dawka najcenniejszego eliksiru – pracuje w naszej głowie, naszym sercu i w naszej duszy, drąży kanaliki i otwiera na nowe, niesamowite przestrzenie odczuwania i postrzegania. Co ciekawe, zwierzęta mocy, o których mówi Maria, meldowały się już wcześniej, zwłaszcza jedno z nich: wciąż losowałam tę kartę z przepowiednią. Od momentu otrzymania przepowiedni przychodzą do mnie w najbardziej spektakularnych momentach, podkreślając wagę chwili, ucząc, przypominając, zwracając na coś uwagę. Wiem, że przygoda z nimi dopiero się rozpoczyna i już jestem wdzięczna za każdą chwilę i wspólną podróż życia. Dziękuję!

Basia

Co zyskujesz dzięki tej przepowiedni:

– wsparcie ze świata duchowego Zwierząt Mocy

– dodanie siły i mocy

– rady i wskazówki

– poczucie pewności co robić i w jakim kierunku zmierzać

– regeneracja 

– to niezwykła wiedza niedostępna w dzisiejszym świecie

– odpowiedź co robić, jak postąpić (zależnie od Twojej sytuacji)

– głębsze połączenie z Matką Ziemią, naturą, florą i fauną, światem subtelnych energii i mądrości wyższej

%d blogerów lubi to: