Kontrowersyjne Zwierzę Mocy Pająk inspiruje, by tkać świetlistą sieć życia i ostrzega przed mroczną pułapką.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie pająk, sieć

Zwierzę Mocy Pająk

Kontrowersyjne Zwierzę Mocy 😉

Jak wszystkie Zwierzęta Mocy mają swoje jasne i ciemne strony. Poznając ich świat, jak żyją, jak się zachowują – możemy tym samym poznać obydwie ich strony, zdobyć ich mądrość i wykorzystać w życiu, by podążać drogą spełnienia, światła, miłości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze. 

Jednym z przesłań pająka jako totem na Twojej drodze oznacza, by tkać piękną, misterną sieć życia. Robimy to od wielu lat na Rytuałach dla Matki Ziemi. Łączymy się co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00, by wysłać we Wszechświat pozytywne myśli, wspierać dobro i naturę. Jesteśmy wtedy jak światełka, które łączą się tworząc sieć miłości i światła na Ziemi.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI. Wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

Pająk to symbol kobiecości, która od stuleci jest niszczona. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet boi się pająków… Zobacz filmy, aby dowiedzieć się więcej:

W negatywnym znaczeniu pająk jest symbolem mroku i ostrzeżeniem, by nie wpaść w jego sieć! Siły Mroku potrafią utkać prawie niewidzialną, misterną, skomplikowaną, rozbudowaną sieć, by inni w nią wpadli, a wtedy wysysa z nich siły życiowe i trzyma w swoich szpanach jak marionetki. 

Wiesz gdzie najwięcej jest takich symbolicznych sieci i jakich miejsca lepiej omijać? 

Zobacz motywujące spotkanie online z Marią Bucardi, aby zyskać cenne klucze wtajemniczenia. Dowiesz się również CO ZROBIĆ JAK JUŻ WPADNIESZ I ZAPLĄCZESZ SIĘ W STARANNIE UTKANĄ SIEĆ. Poznasz symbolikę pająka jak Zwierzę Mocy na życiowych przykładach i sytuacjach. Spotkanie odbywa się z niezwykłego Miejsca Mocy, o którym wie mało osób: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-28-2/

28 Ceremonia, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: jak uwolnić się z sieci Mroku: smutku, depresji, braku wiary, braku zaufania we własne siły, zwątpienia i innych negatywnych wibracji. Wyrafinowane i niewidoczne pajęcze sieci, które chcą Cię zatrzymać, jak ich unikać, jak się z nich uwolnić i jak się z nich oczyścić, by nie blokowały Twoich skrzydeł i nie hamowały Cię na drodze do Twojego celu. Jak żyć z lekkością i korzystać ze słodkości życia i omijać pajęcze sieci Mroku. Czym są resztki pajęczych sieci; złe wspomniania, myśli o przeszłości, więzy karmiczne, blokady genetyczne, ciężkie choroby takie, jak rak – jak je uzdrowić, jak zregenerować Twoje ciało. Ceremonia z Diamentowego Miejsca Mocy z Mitycznej Atlantydy (szczyt Diamentowej Piramidy).

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/

Jeśli spotkasz pająka w swoim domu, podziękuj mu za ważne ostrzeżenie i przesłanie. Wynieś go delikatnie na parapet (nie wyrzucaj za okno!), ponieważ nie wiedział, że jest “na Twoim terenie”, a przyszedł z ważną informacją 🙂

Pamiętajmy, że sieć to również Internet, gdzie jest wiele utkanych sieci przez różne pająki, symbolicznie te dobre i te złe. Filtruj więc wszystkie wiadomości i ufaj tylko tym osobom, od których czujesz prawdziwe światło, a nie sztuczne. To powie Ci serce jeśli będziesz je uważnie słuchać, oczyszczać się i podwyższać wibracje.

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s