Prześladowane Zwierzę Mocy Szczur zaprowadzi Cię do bogactwa, szczęścia i obfitości… Poznaj jego prawdziwe znaczenie.

Zwierzę Mocy znaczenie wg Marii Bucardi Szczur

Szczur Zwierzę Mocy

Potrafi wywołać skrajne relacje i może się negatywnie kojarzyć w świecie zachodnim (nazwijmy go tak). Zwłaszcza w Europie, gdy uczymy się o średniowieczu narastają negatywne przekonania na jego temat. W czasach obecnych kojarzy się przede wszystkim ze zwrotem “wyścig szczurów”. Wszelkie media nas straszą, od generacji powtarzane są nieprawdziwe zabobony i “fakty”… (Szczury to malutkie i inteligentne zwierzątka, nie napadają na ludzi 😉 Właściwe żadne tego nie robią, jeśli nie czują się zagrożone).

Pamiętajmy, że Zwierzę Mocy, którego boisz się i wywołuje w Tobie wyjątkowo nieprzyjemne reakcje – zwraca uwagę na cień do przepracowania. Na ten temat jest więcej w innych postach i filmach. W tym miejscu jednak jest ważne, by zdać sobie z tego sprawę oraz tego, że pewne zwierzęta mają zmienione – fałszywe znaczenie rozpowszechniane przez pewne instytucje, osoby i generalnie Internet, tak jak dla przykładu czarne koty.

Jednak to właśnie szczur jest Zwierzęciem Mocy symbolizującym bogactwo, szczęście, obfitość.

Jest poważane w krajach Azjatyckich, np. W Chinach, gdzie dawno temu zostało umieszczone jako jedno z dwunastu zwierząt w kalendarzu, horoskopie chińskim. Przypada na lata: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020.

Szczur oznacza spryt i zaradność – on zawsze sobie znajdzie kąsek. Ma ogromną inteligencję jak na takie małe zwierzątko i świetne zmysły!

Te zwierzęta mają również niezwykłą umiejętność, której powinniśmy się od nich nauczyć, a jest to słuchanie natury i przewidywanie katastrof. Oznacza to, że mają super zmysły i z nich korzystają. Wielu z nas również je ma, ale z tego nie korzysta… Każdy ma głos wewnętrzny, ale często jest zagłuszony i ignorowany (np. Urządzeniami jak telefon, nie daba o siebie, źle się odżywia i nawet nie może połączyć się ze swoją intuicją). Szczur jest wskazówką, by reaktywować swoje zmysły i głos wewnętrzny, w razie czego wyczuć nadchodzącą katastrofę i jej uniknąć, odnaleźć tunele, czyli wyjścia z tej sytuacji. Jego spryt też Ci w tym pomoże, by zrobić to najlepszą drogą do celu. On zna maleńkie zakamarki, labirynty i z jego pomocą możesz znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Oczyść się uprzedzeń, otwórz swoje serce i zaprzyjaźnij z tym zwierzątkiem, a ono zaprowadzi Cię do szczęścia, bogactwa i spełnienia!

Jest jeszcze bardzo ważna kwestia dotycząca Zwierzęcia Mocy Szczura, której w ogóle się nie porusza i związana jest z pojęciem “wyścig szczurów”, co oznacza chorą, sztuczną konkurencję, negatywną rywalizację, brak granic, walkę o swoje, rozpychanie łokciami, bieg po trupach do celu, skrajny egoizm itd…

W cywilizacji oraz w naturze te zwierzęta zachowują się zupełnie inaczej! W naturze, gdzie mają wszystkiego pod dostatkiem, nie muszą walczyć o życie i przetrwani – mogą pokazać swoją drugą, jasną i pozytywną stronę.

Zobacz spotkanie online z Marią Bucardi, gdzie otrzymasz obrazowy przykład  zachowania szczurów w Magicznej Oazie i odniesienie do Twojego życia. Możemy obserwować i uczyć się od Zwierząt Mocy, każde z nich zwraca uwagę na istotną kwestię w naszym życiu i wskazówki jak możemy przejść ten etap najłatwiej. Z pomocą swojego duchowego przewodnika Szczura odnajdziesz bogactwo, szczęście i spełnienie na jakie zasługujesz: https://bucardimaria.com/2018/12/27/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-41/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

Pełen temat i czego jeszcze możesz się dowiedzieć z tego spotkania:

41 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, dziś drogocenne przesłania od Siły Wyższej na Nowy Czas, czyli jak zaprosić szczęście do Twojego życia … Zwierzę Mocy Szczur i jego znaczenie (w cywilizacji i w Naturze), „wyścig szczurów”, a Twoja jedna niepowtarzalna i indywidualna Droga życia, szczęścia, bogactwa i obfitości

W negatywym znaczeniu, owszem Zwierzę Mocy Szczur wskazuje na te wszystkie aspekty cienia, ale to nie jest cała jego symbolika!

Jeśli boisz się szczurów, bardzo ich nie lubisz – pomyśl jakie są w tobie negatywne przekonania i na jakie tematy z nimi związane? Może to dotyczy kwestii finansowej, np każdy chce więcej pieniędzy, ale jeśli ma negatywne przekonania na ich temat – to ich nie zdobędzie lub szybko straci. To może być np. powtarzanie, że ten kto jest bogaty – musiał to ukraść lub zdobyć w nieuczciwy sposób. Może boisz się uaktywnić swój wewnętrzny głos lub ignorujesz go doprowadzając siebie do katastrofy w symbolicznym znaczeniu oczywiście. Może Twoja Mądrość Wyższa, połączenie z Duszą Wyższą jest zablokowane? A może coś Cię podgryza od środka, stres Cię “zjada”… Twoje serca zna odpowiedź! A jeśli jesteś w takim momencie życia, że nie masz siły sobie pomóc, nie wiesz już jak znaleźć wyście, odblokować talenty wyższe, tutaj znajdziesz pomoc w oczyszczeniu i aktywowaniu wysokich energii w Twoim życiu:
https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

Jeśli potrzebujesz porady na dany temat od Marii Bucardi:
https://mariabucardi.pl/pl/c/Termin-u-Marii-Bucardi/74

Tylko w negatywnym znaczeniu Zwierzę Mocy Szczur oznacza życie w pospolity sposób nakierowany na egoistyczne zaspokajanie swoich potrzeb, branie udziału w wyścigu szczurów, bezmyślne podążanie z szarą masą, walkę o przetrwanie, postawę, aby zdobyć dla siebie jak najwięcej i nie dać innym, zadowalanie się „resztkami” po innych, brak godności i szacunku do siebie, posuwanie się do wszystkiego, aby tylko osiągnąć swój cel, czyli po trupach do celu.

Jak jednak już wiemy, wszystko tu na Ziemi ma swoją dobrą i złą stronę, dlatego warto polubić każde zwierzę i zapoznać się z jego symboliką, by zdobyć mądrość, pomoc w świecie duchowym, ważne wskazówki oraz wejść na drogę szczęścia, spełnienia, miłości, światła i tego co najlepsze…

To nie może być przypadek, że ten niezwykły rok 2020, gdy dzieje się tak wiele, że już nic nie będzie takie samo – przypada właśnie pod patronatem Szczura…

Czy to właśnie szczur jest Twoim przewodnikiem duchowym? Jeśli jeszcze nie wiesz, zajrzyj tutaj: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/
Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Prześladowane Zwierzę Mocy Szczur zaprowadzi Cię do bogactwa, szczęścia i obfitości… Poznaj jego prawdziwe znaczenie.

  1. Dziś widziałam szczura w klatce w komisie samochodowym . Jadł sobie ciasteczko a Pan obiecał ,że go wypuści na wolność . Czy to jest dobry znak i zdecydować się na tą pracę ?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: