Zwierzę Mocy Trzmiel oznacza energetyczne „okno pogodowe” i słońce, ale to czas na pracę i rozwój, by zebrać słodki nektar życia…

Zwierzę Mocy Trzmiel znaczenie wg Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Trzmiel

Gdy do nas przylatuje oznacza energetyczne okno pogodowe 🙂 Świeci słońce, jest ciepło i sucho (nie pada deszcz), zachęca jednak w tym czasie do rozwoju, pracowitości w równowadze z regeneracją, strategicznego rozkładania sił na zamiary, przewidywania i orientacji…

Całe szczęście możemy spotykać trzmiele w Polsce w sezonie letnim na łąkach, w ogrodach, wszędzie, gdzie rosną kwiaty, z których żywią się nektarem. 

Trzmiele to owady dzienne spokrewnione z pszczołami, osami i szerszeniami, występujące na półkuli północnej Europy, Azji i Ameryki Północnej. W Afryce Południowej i całej Australii są one całkowicie nieobecne. Gatunkiem rodzimym dla nas i prawdopodobnie najbardziej znanym jest trzmiel ogrodowy, który żywi się głównie nektarem i pyłkiem. Najbardziej uderzającą cechą trzmieli jest ich spory rozmiar, okrągły tułów, futerko oraz prążki żółto – czarne.

Trzmiel jest symbolem płodności i różnorodności.

Inspiracja: możemy dla owadów sadzić kwiaty w ogrodach i na balkonach, gdzie tylko możemy, zapewniać nektar oraz wodę. Potrzebują naszego wsparcia, ochrony i pomocy! Insekty potrzebują nas, a my potrzebujemy ich.

Trzmiel jest bardzo silny fizycznie, choć nie jest to pierwsza rzecz która przychodzi nam na myśl w odniesieniu do malutkich owadów. Jednak w porównaniu do swojej masy ciała jest niesamowicie silny! Pojawia się temat Twojej sylwetki, siła, siła wewnętrzna i wytrzymałość, które musisz zdobyć, by iść do przodu.

Połącz się z energią Zwierzęcia Mocy Trzmiela, by rozpoznać i wykorzystać moc, która jest w Tobie!

Ma dość pulchne ciało w stosunku do swoich małych skrzydełek, a jednak potrafi osiągnąć wysokość ponad 5000 metrów, co fizycznie graniczy z cudem i dlatego też pokazuje nam, jak ważne jest zaufanie do własnych mocnych stron…

Jest tak wiele rzeczy, które mogą wydawać się nierealne…  Ale Trzmiel przekazuje nam, że można wcielić w życie to, co z pozoru niemożliwe. Prosi, by kierować się intuicją, wierzyć we własne sny i wizje. 

Zwraca to również uwagę na sekrety i zagadki życia, a także wewnętrzne wizje. Z trzmielem jako Zwierzęciem Mocy możemy  wprowadzić w życie rzeczy pozornie niemożliwe – wbrew wszelkim prawom duchowym i światowym. 

Możesz więcej, niż myślisz!

Ważne jest również to, aby jak trzmiel precyzyjnie planować i podchodzić strategicznie do pewnych spraw. Ma niesamowicie dobrą ORIENTACJĘ, dlatego też powinniśmy podchodzić do naszych zadań w sposób ukierunkowany, nie wyczerpując się, a rozkładając siły na zamiary. Jest niesamowicie pracowity, ale swoim zgiełkiem przypomina nam jednocześnie jak ważne jest, aby odpocząć, zregenerować się i nabrać sił. 

Trzmiel nie lata na oślep, a jest świetny w nawigacji. Jest to przesłanie, które pomaga nam znaleźć drogę i działać w ukierunkowany sposób, zaufać naszej sile i naszemu wewnętrznemu głosowi, aby zrealizować marzenia i wizje.

Orientacja – ukierunkowanie – rozwój – płodność (kreatywna, nie tylko fizyczna) – różnorodność – siła – praca w równowadze z regeneracją 

Zadaj sobie pytanie, jakie cele sobie wyznaczyłeś wyznaczyłaś, czy są one rzeczywiście realistyczne i w której sferze Twojego życia brakuje orientacji? Podążaj za własnym wewnętrznym głosem i ufaj – wtedy nie zgubisz się.

Kiedyś w czasach średniowiecza, imponujące rozmiary i wyraźnie słyszalny szum podczas lotu trzmieli bywały odbierane jako przerażające dla ludzi. Mówiono w powszechnym przekonaniu, że trzmiel był ucieleśnieniem zmarłych lub astralnych podróżujących, czarownic i skazanych przestępców, a nawet duchami, które widzą na ziemi. W kulturze celtyckiej oraz w irlandzkich wierzeniach ludowych mówi się, że gobliny przynoszące szczęście i fortunę potrafią przekształcić się w trzmiele. Dlatego niektórzy ludzie wkładają figurki trzmieli do swoich portfeli, aby przyciągnąć pieniądze. Chroniono także w ten sposób swoje gospodarstwa. 

W tradycyjnej prognozie pogody latanie trzmieli oznacza ciepłą, suchą i słoneczną pogodę, a gdy trzmiele odlatują, zwiastuje to zbliżający się deszcz. W rzeczywistości trzmiele, a także pszczoły i inne owady wyczuwają na podstawie ciśnienia i wilgotności powietrza jak będzie się rozwijać pogoda w ciągu najbliższych kilku godzin i wykorzystują to do planowania wyjść i lotów.

Wskazówka: czuj, obserwuj i przewiduj, by jak trzmiel zebrać słodki nektar i uniknąć deszczu oraz trudności.

Trzmiel wlatując w Twoje życie zwraca uwagę na takie tematy, jak ruch, nowa wiedza, orientacja i rozwój. 

Jako pierwotny symbol matki ziemi i natury wzywa cię, abyś bardziej zajmował/a się wewnętrzną i zewnętrzną naturą oraz szukał/a kontaktu z duchami roślin, czyli dewami roślin. Jeśli masz jakąś dolegliwość, poszukaj odpowiednich ziół, które mogą Ci pomóc. Niedługo kolejny Rytuał dla Matki Ziemi https://mariabucardi.pl/pl/p/92-Rytual-dla-Matki-Ziemi-z-Maria-Bucardi%2C-Medytacja-dla-Ziemi.-Pelnia-ksiezyca-i-polcieniowe-zacmienie-30.11.2020/678 !

Podobnie jak pszczoły, trzmiele są zasadniczo pracowitymi owadami, dlatego wskazuje również na pracę, zajęcia, sprawność i pracowitość. Możesz być teraz bardzo zajęty /zajęta, w tym przypadku zwraca Ci uwagę, by zachować dystans do pracy i zrobić sobie małą przerwę – nie zaszkodzi to Tobie ani Twojej pracy (jeśli mieści się w granicach). 

Tak jak pszczoły, również trzmiele pomagają w zapylaniu kwiatów, co sprawia, że ​​trzmiel jako Zwierzę Mocy w pewnym sensie jest symbolem płodności i różnorodności. Oznacza kreatywność, nie tylko płodność fizyczną, ale także twórczość. 

W negatywnym znaczeniu trzmiel oznacza osoby nerwowe, nadpobudliwe, niespokojne które pracują za dużo, rozproszone, są skupione na wszystkim co dzieję się na zewnątrz, nie mając kontaktu ze swoim wnętrzem. 

Zajęte trzmiele brzęczące we śnie wskazują na brak koncentracji i niedojrzałe pomysły. Może źle przeliczasz siły na zamiary? Czasem ostrzega przed oszczerstwem. Koncentruj się tylko na tym, co istotne i przekonuj swoimi działaniami jeśli trzeba, aby nieprawdziwe wypowiedzi na Twój temat stały się niewiarygodne, a zatem nieważne i zniknęły z umysłów innych.

Nie jest łatwo wdrożyć pewnego rodzaju dyscyplinę oraz  jednocześnie poczuć wolność i magię jak to Zwierzę Mocy, ale możliwe… Wyleć i zbierz słodki nektar! Zdobądź to, czego potrzebujesz, aby odżywić swoje ciało, umysł i duszę. Zaczynaj latać, wszystko jest możliwe…

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: