Słodkość życia w równowadze z pracą, to główne przesłanie Zwierzęcia Mocy Pszczoły.

Zwierzę Mocy Pszczoła, totem, szamanizm.
Miód – cenny skarb na osłodzenie życia, zdrowie i eliksir życia, prezent od natury.
Jeśli ciężko pracujesz – to potrzebujesz czegoś na osłodzenie, aby był balans w życiu.

Zapoznaj się z ich hierarchią, podziałem obowiązków oraz ich życiem, które jest bardzo ciekawe.

Uczy nas pracowitości, odpowiedzialności, dyscypliny, systematyczności, pilności.

Wszystkie nasze marzenia są osiągalne! Jeśli włożymy w to wszystkie powyższe cechy, czyli pracowitość i dyscyplinę.

Uwaga, by nie wpaść w pracoholizm! To negatywna strona, w którą można popaść.

Zachowaj złoty środek: praca i słodycz życia.

Wprowadź porządek w chaosie.

Dziel obowiązki, szczególnie jak jesteś na kierowniczym stanowisku. Pszczoła działa w zespole.

Cukrzyca, choroby trzustki, choroby serca, pracoholizm mogą być związane psychosomatycznie z brakiem radości w życiu.

Odkryj Twoje osobiste Zwierzę Mocy:
mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktual…ie-przez-email/85


TUTAJ ZNAJDZIESZ JESZCZE WIĘCEJ PRZESŁAŃ ZWIĄZANYCH ZE ZWIERZĘCIEM MOCY PSZCZOŁĄ, których nie ma nigdzie indziej:
93 Ceremonia, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczynamy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przechodzimy do przesłań na temat: rób to, co kochasz robić i rób wszystko z miłością … To, co teraz wysiewasz, to zbierzesz w kolejnych latach.  Pokonaj zmęczenie, słabość, brak ochoty, wymówki … Nie przegap tej chwili! Poniżej zobaczysz fragment. Całość dostępna tutaj:
https://bucardimaria.com/2020/01/16/ceremonia-nr-93-z-maria-bucardi/

Przesłaniem związanym tym pracowitym Zwierzęciem Mocy Pszczółką jest działanie i słodycz życia.

Kochaj to co robisz i to co robisz, rób z miłością.

Czasem kochamy swój zawód, a musimy się zmuszać do czegoś. To przynosi złe skutki i lepiej się wycofać, zmienić działanie lub nastawienie.

Wysiewaj tylko dobre ziarna pełne miłości, radości, lekkości, bo przyniosą ci plony w kolejnych tygodniach, miesiącach, latach. Tak jak drzewa rosną i wydają wiele owoców, tak mogą wyglądać twe ziarna zwielokrotnione.

Powiązanie z kartą Tarota 3 Monet / 3 Denarów – pracowitości. Posłuchaj dalej…


✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Z mocą pozytywnych wibracji 
Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: