Komunikacja społeczna i elegancja, której uczy nas Zwierzę Mocy Pingwin.

Zwierzę Mocy Pingwin, totem, szamanizm.

Jeśli jeszcze nie wiesz jakie jest Twoje osobiste Zwierzę Mocy, a bardzo Cię to interesuje:
mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktual…ie-przez-email/85

Pingwin to symbol elegancji – wygląda przecież jakby ubrał elegancki frak 🙂

Zadbaj o siebie, o elegancję, by czuć się królem / królową momentu. Zadbać o swą elegancję na codzień, mimo, że znaczy to zawsze coś innego dla każdej osoby.

Inni oceniają nas wg wyglądu, ale nasza samoocena też od tego poczucia elegancji i wyglądu jest zależna.

To dotyczy np. materiałów, które wyglądają dobrze i mają dobrą energią lub brzydko i mają niską energię. Warto nosić len i inne materiały naturalne. A także dotyczy to makijażu.

Gdy pojawia się w Twoim życiu pingwin jak zwierzę lub symbolicznie (w Polsce oczywiście nie występują, ale nie chodzi tylko o fizyczne spotkanie), daje Ci przesłanie, by popracować nad poczuciem pewności i wartości siebie właśnie poprzez elegancję i zadbanie.

Wierność – pingwiny wybierają partnera na całe życie, uczy słuchania głosu serca, by wybierać odpowiednie osoby: partnera, przyjaciela, nauczyciela. Miłość prowadzi nas przez góry i doliny. Przewodnik, by uzdrowić związek i wprowadzić wsparcie, zrozumienie.

Słuchaj głosu własnego serca! 
Sprawdzaj sercem jak działa na Ciebie jakaś osoba.

Mistrz komunikacji społecznej. Uczy jak pracować w zespole, grupie społecznej, by iść własną drogą. Jak się wycofać w pełnym momencie. Jak wyznaczyć granice i respektować granice innych, np. pole energetyczne, kompetencje, prywatność. 
Uczy nas również, by nurkować w świecie emocji, ale zachować zdrowy rozsądek. Harmonia między tymi światami.

Jego przesłanie pomagają przetrwać zimę, czyli chłód emocjonalny i moment stagnacji, snu zimowego w życiu prywatnym i zawodowym.

Symbol radości! Lubi się bawić, ślizgać i możemy to również wziąć do serca, aby życie było lżejsze i pełne uśmiechu, nawet w trudnym momencie mroźnej zimy i chłodu.

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji 
Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Komunikacja społeczna i elegancja, której uczy nas Zwierzę Mocy Pingwin.

  1. Pingwina uwielbiam❣
    Jakiś czas temu jako figurka naturalnych rozmiarów przy ścieżce do domu czyjegoś mi się ujawniła. Choć znam bo mam to po mamie dobry szykowny strój to teraz lubię być skromna wręcz taki roboczy prosty styl mnie teraz pociąga. Jednakże po odsłuchania podcastu Mari materiał na ubrania z pokrzywy mnie wielce zaintrygowal no i tak trafiłam na rekonstrukcje pięknych prostych naturalnych strojów z wieków średnich tzn sklep z nimi. Jestem zachwycona!
    Pingwin jest jednak jako symbol komunikacji społecznej dla mnie szczególnie i zwłaszcza w czasie jaki mamy dość trudny i jednocześnie mnie to zachwyca bo doskonale wiem iż tego mi właśnie brakowało. Och nic tak nie powala z nóg jak łamanie czyichś granic moich granic …nie przestrzeganie reguł czyichś etc. Dla mnie temat mocny…do opracowania bo mogę być jak Łoś lub Jeleń i zmieniać teren albo jak Tchorzofrecia i teren uważać tylko za swój …co pierwsze było mi bezwzględnie kiedyś bliższe 😊😂😍gdy postawić Pingwina pomiędzy Losiem a Tchirzofretka no to piękna lekcja przede mną 😅😄🐧💖

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: