Zwierzę Mocy Mucha – Czy ktoś chce ukraść Twoje energie i działa Ci na nerwy?

O czym od razu myślisz, gdy widzisz muchę? Czy zauważyłeś dużo much bzyczących wokół? Czy mucha odwiedza Twoje sny?

Mucha jest jednym z najbardziej irytujących owadów. Brzęczy bez celu, lądując na wszystkim na swojej drodze. Jednak mucha jest również istotną częścią ekosystemu. Muchy działają jak padlinożercy, oczyszczając gnijące rzeczy w ekosystemie. Bez much świat byłby zupełnie innym miejscem.

Mucha jako zwierzę mocy

W wielu kulturach mucha była symbolem siły, szybkości, zwinności i mocy, ale też była kojarzoną z chorobą i nieczystością.

W mitologii egipskiej mucha występowała z Bogiem słońca Ra, który reprezentował moc i potęgę. Mucha symbolizowała ruch i szybkość, który był ważny dla Boga, który poruszał się na niebie w swoim słonecznym rydwanie. W niektórych tekstach egipskich mucha była uważana za ucieleśnienie duszy zmarłego, która wychodzi z ciała w postaci muchy.

W mitologii greckiej mucha była kojarzona z bóstwem Hermesem, Bogiem podróży i handlu. Hermes miał skrzydlate buty, które umożliwiają mu szybkie poruszanie się, podobnie jak wiele, które są znane z lotu i wyczulonych zmysłów. Mucha była także symbolem zwycięstwa, co znalazło się w greckiej legendzie o Muchomorze, które powstało Ateńczykom, Persów w bitwie pod Maratonem.

W kulturze chińskiej mucha symbolizuje siłę i wytrzymałość. Jest to dlatego, że wiele potrafi wykazać warunki, takie jak brak jedzenia i wody, co pokazuje jej zdolność przetrwania w każdym stanie. W Chinach dużo uważano za symbol szczęścia i powodzenia, co potwierdza się w chińskim przysłowiu mówiącym, że „muchy przyniosą szczęście”.

W kulturze dużo europejskiej była często kojarzona z chorobą i brudem. W średniowieczu dużo pochodziło z nośników chorób i zagrożeń, co wynikało z ich przyczyny do lądowania na odpadkach i martwych zwierzętach.

Mimo różnych interpretacji i kontekstów, zawsze uważano, że jest to pełne mocy i siły, co wynika z jej zdolności do rzeczywistego i prawidłowego poruszania się oraz przetrwania w różnych warunkach.

Mucha znaczenie i symbolika

Duch muchy jest uważany za symbol ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem w Twoim życiu. Jeśli zauważysz go w swoim otoczeniu, być może warto zastanowić się, czy spędzasz zbyt dużo czasu z ludźmi lub sytuacjami, które szkodzą Twojemu życiu. Mucha jest również kojarzona z nienawiścią, sprzeciwem, złością lub poczuciem winy.

Gdy mucha brzęczy, może to oznaczać, że próbuje zwrócić Twoją uwagę na coś, co jest dla Ciebie ważne. Należy zauważyć, że mucha może być również związana z kłamstwami, plotkami i wymówkami, co może sugerować, że warto uważać na swoje słowa i zachowanie w obecności innych.

Mucha zwierzę mocy

Wyczuj niebezpieczeństwo.
Zajmij się tym, co już dawno trzeba było zrobić.
Usuń to, co stare i śmierdzące ze swojego życia!
Zwróć uwagę na sprawy, które się za Tobą ciągną i uwolnij się raz na zawsze.
Czy ktoś chce ukraść Twoje energie i działa Ci na nerwy?

Mucha

W niektórych przypadkach muchy są postrzegane jako symbole śmierci i rozkładu, podczas gdy w innych są postrzegane jako posłańcy wytrwałości i nadziei. Tak czy inaczej, może być bardzo silnym symbolem, że obecnie nie radzisz sobie ze swoimi problemami.

Innymi słowy, czy energia wokół ciebie uległa stagnacji? Czy pozwalasz, aby energetyczne śmieci piętrzyły się w Twoim życiu duchowym? Warto przeanalizować swoje życie i odkrycie, co blokuje przepływ energii. Czy miewasz myśli, które trzymają Cię w kagańcu lęku i niepokoju? Czy wciąż coś powoduje, że nie możesz ruszyć do przodu? Czy to ludzie powodują, że tracisz swoją naturalną harmonię?

Wszechświat często wielokrotnie pokazuje nam znaki i symbole, aż w końcu otrzymamy wiadomość i coś z tym zrobimy. Tak więc mucha to ważna wiadomość, aby pozwolić gnijącym rzeczom w Twoim życiu odejść! Czy to fizycznie, czy energetycznie.

Duch dużo przypomina nam również, abyśmy nie ukrywali swoich „szkieletów w szafie” i skonfrontowali się z nimi. Odkryj swoje błędy, żeby móc w końcu odpuścić i ruszyć dalej w swoim życiu.

Wraz z ich niesamowitą zdolnością do rozwoju w najtrudniejszych warunkach, Ci, którzy przeżyli, mówią nam o naszej własnej zdolności do przezwyciężania przeciwności losu. Ucząc nas o wartości determinacji i wytrwałości, mucha inspiruje nas do działania nawet w trudnych czasach, aż w pełni zdamy sobie sprawę z tego, czego chcemy od życia. Skuteczny przewodnik w czasach, gdy czujesz, że brakuje ci umiejętności, aby osiągnąć swoje cele, te nieustępliwe robale często przylatują, aby przypomnieć nam, abyśmy pozostali cierpliwi niezależnie od wyzwań, które napotykamy, pracując na rzecz dobrobytu i obfitości.

Cierpliwie dąż do swojego celu!
Tak jak mucha – nie poddawaj się 🙂 
Jak Cię wyrzucą drzwiami – to wejdź oknem.

Ludzie z tym totemem są szybcy w działaniu i nigdy nie przegapią cennej okazji, ponieważ pozwoli im to zwielokrotnić swoje starania, a także stworzyć nieograniczone możliwości, aby prosperować i rozwijać się.

Sny o muchach nie muszą nieść ze sobą złych znaczeń. Owady te są również kojarzone z wytrwałością, determinacją, silną wolą i pogonią. Jeśli kiedykolwiek goniłeś muchę, z pewnością wiesz, jakie to może być trudne. Muchy mogą również przedstawiać niepokojącą lub dokuczliwą osobę — osobę o irytującej, dokuczliwej osobowości. Jeśli mucha w Twoich snach przeszkadzała Ci, to prawdopodobnie jest to wiadomość. Powinieneś uważać, aby nie paść ofiarą kogoś, kto Cię denerwuje, nęka. Sen o muchach może być również postrzegany jako sugestia, aby złagodzić dokuczliwość. Czasami sny o muchach przedstawiają problemy, z którymi musisz się uporać. Z drugiej strony muchy mogą reprezentować firmę lub gości, których tak naprawdę nie chcesz w swoim domu.

Zapoznaj się szerzej z tematem obcych, negatywnych energii i jak się przed nimi uchronić:
https://bucardimaria.com/2019/02/28/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-50/
Pełen temat 50 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: O gromadzeniu dóbr materialnych w harmonii z rozwojem duchowym. O pobieraniu energii życiowej poprzez wywoływanie emocji. Jak chronić się przed manipulacją i wampiryzmem energetycznym.

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!Nazwa(wymagane)E-mail(wymagane)WiadomośćWyślij

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: