Zwierzę Mocy Wilk – Nie pozwól, aby ktoś inny kształtował Twoją rzeczywistość.

Czy jesteś źle zrozumiany? Czy potrzebujesz pomocy w nauce, jak stanąć w obronie, a jednocześnie unikać walki? Czy Twojej sile i wytrzymałości przydałby się zastrzyk energii? Wilk, jako duch, totem i zwierzę mocy, może pomóc!

Zwierzę Mocy Wilk

Symbolika wilka jako funkcja mocy jest widoczna w historii wielu kultur na całym świecie. W mitologii greckiej wilk był uważany za totem bogini Artemidy, która była patronką łowców. W mitologii rzymskiej wilk był bohaterem miasta Rzymu przez Romulusa i Remusa, który według legendy został nakarmione przez wilka po porzuceniu ich na brzegu rzeki Tyber.

W kulturze indiańskiej wilk był często spotykany za przewodnikiem duchowego, a następnie siłą, lojalnością i mądrością. Wilki były również ważnymi postaciami w mitach i legendach nordyckich oraz słowiańskich. W szamanizmie, wilk był często postacią symbolu siły i energii.

W historii wilki występowały również jako zwierzęta wojenne. Starożytni Rzymianie i Grecy używali wilków w swoich armiach, a w średniowieczu wilki często występowały w bitwach jako narzędzie pomocy do zastraszenia wroga.

Współcześnie wilk jest często postrzegany jako symbol wolności, niezależności i siły. Wilk został wprowadzony do wielu kultur na całym świecie i nadal jest ceniony jako symbol siły i mądrości.

Zwierzę Mocy Wilk

Wilk jest niezwykle symboliczny i mówi byś szła/szedł za nim księżycową ścieżką! Wilk nauczy Cię jak dopasować się do danej sytuacji, a jednocześnie iść własną drogą i realizować własne cele.

Wilk jest także symbolem WOLNOŚCI i jeśli pojawia się na Twojej drodze, to oznacza to dosłownie: potrzebujesz wolności, nie pozwól się ograniczać, nie ograniczaj się, wilk potrzebuje przestrzeni i gdy zabierzemy mu wolność zginie. Gdy pozwolisz, by ktoś lub coś lub Ty sama siebie – zamkniesz w klatce, nawet, jeśli będzie ze złota, zachorujesz i zginiesz. Słuchaj Twojego instynktu, Twojego wewnętrznego głosu, Twojego wew. impulsu, głosu serca!!!

Kiedy w twoim życiu pojawi się Wilk, przyjrzyj się uważnie osobie lub sytuacji, która może być „Wilkem w owczej skórze”. Zaufanie jest czymś, na co ludzie muszą zapracować, nie dawaj go dobrowolnie. Zwróć szczególną uwagę na to, co mówi Ci Twój instynkt.

Wilk jednak dodatkowo oznacza coś bardzo ważnego – uwolnij się od “przyjaciół”, którzy Cię tylko wykorzystują i kradną Twoją energię życiową!!!!! Nie bądź owcą, ale wilkiem!
To niezwykle Zwierze, poczuj je w Twoim sercu, połącz się z nim, by iść drogą księżycową przez ciemne zakątki Twojej podświadomości, iść do przodu odważnie, nie pozwól, by ktoś lub coś zabrało Ci wolność i nie pozwól, by ktoś lub coś kradło Twoją energię życiową. Tutaj może chodzić o strach, który mieszka w Twojej podświadomości.

Jako Duchowe Zwierzę, Wilk przychodzi, aby nas wspierać i uczyć o sprawach związanych z osobistą mocą, równowagą, samokontrolą i zwierzęcymi instynktami. Nikt nigdy nie powinien kraść twojej energii, mentalnej, duchowej lub fizycznej. Czym innym jest oferowanie pomocy, a czym innym, gdy ktoś nadużyje Twojej dobroci.

Zwierzę Mocy Wilk

Jeśli kiedykolwiek czułeś, że nie należysz do świata, w którym się urodziłeś i ciągle szukałeś wyższej prawdy niż ta, w którą zostałeś wychowany, kroczysz ścieżką samotnego wilka. Jeśli kiedykolwiek czułeś, że potrafisz czytać w ludzkich umysłach i emocjach oraz przejmować emocjonalne problemy innych wokół siebie, jest to również wskaźnik, że jesteś samotnym wilkiem. 

Samotne wilki często czują się niezrozumiane i przytłoczone głównym nurtem świata, w którym się wychowały. To powoduje, że szukają życia w izolacji i introwersji, ponieważ energetyczne żniwo, jakie to na nich wywiera, jest często zbyt duże, by sobie z tym poradzić. 

Jednak wilki są z natury żądnymi przygód i duchowymi wojownikami. Mają głębokie poczucie pewności i wewnętrznej siły, jeśli są w stanie wykorzystać swoją intuicję i zaufać swoim instynktom. Samotne wilki często odrywają się od społeczności, w której się wychowały, aby znaleźć nową grupę ludzi, którzy są zgodni z ich duchowymi wartościami. 

Wilki od wieków zostały stworzone za zwierzęta i moc symbole siły. Dzięki ich zdolności do przetrwania i współpracy w stadzie stałym się ważnym dzieciom w mitologii wielu kultur na całym świecie.

Wilk jest przewodnikiem, który prowadzi Cię, gdy czujesz się zagubiony i nie wiesz, dokąd iść. Może stać się twoją obroną podczas podróży po nowych, niezbadanych ścieżkach.

Zwierzę Mocy Wilk

Totem ducha wilka niesie przesłanie dyscypliny i porządku. Podobnie jak wycie do księżyca i powitanie członków stada po powrocie, wilcze duchy odprawiają wiele rytuałów. Struktura i porządek stada zwierząt ma wielkie znaczenie i zapewnia bezpieczeństwo i cel wszystkim jego członkom. Ważnym przesłaniem, które niesie duch wilka, jest wzięcie pod uwagę swojego harmonogramu i codziennych zajęć. Jeśli pozwoliłeś sobie żyć impulsywnie i tak naprawdę nie osiągasz sukcesów, usiądź i zobowiąż się do zmiany. Na początku rób małe kroki, a wkrótce wszystko zacznie się układać.

Podobnie pies , wilki są pełne ciekawości. Mogą być nieśmiali w stosunku do ludzi, ale w głębi duszy chcą wiedzieć, jak to jest przebywać z nami.

W prawdziwym życiu wilki każą ci pokonać swoją ciekawość. Naucz się odkrywać życie i nie lękaj się. Jeśli jesteś ciekawy, znajdź sposób, aby dowiedzieć się czegoś, co Cię interesuje.

Ludzie z totemem wilka –  Ci ludzie wiedzą, jak zaufać swoim intuicjom i wykorzystać je w swoich relacjach. Zwykle wybierają drogę dyplomacji i unikają konfliktu, ale nie oznacza to, że są tchórzliwi. Po prostu znajdź swoją wrodzoną mądrość, aby zobaczyć sytuację.

Osoby z totemem wilka często mają lojalnych przyjaciół i rodziny, którzy pomagają im. Cenią sobie porządek społeczny i w domu może być nieco drażliwi, gdy on zostaje na zakłócony.

Zwierzę Mocy Wilk

Sen o wilku oznacza, że ​​potrzebujesz pomocy w swoim życiu. Możliwe, że poświęcasz zbyt wiele czasu na pracę lub inne obowiązki, a zaniedbujesz swoje potrzeby i duchowe. Wilk przypomina, że ​​wdrożenie czasu dla siebie i swojego rozwoju.

Jeśli wilk we śnie atakuje Cię, może to oznaczać, że istnieje zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Bądź czujny i ostrożny, ale nie daj się ogarnąć strachowi.

Wilk może również reprezentować Twoją intuicję i mądrość. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, zaufaj swoim przeczuciom i intuicji, aby pomóc Ci wyjść z tego trudnego momentu.

Sen o wilku może również oznaczać ochronę Twojej rodziny lub grupy, z której jesteś częścią. Bądź gotowy, aby działać w obronie swoich funkcji, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wilk my śnie również symbolizować swoją siłę i niezależność. Może to oznaczać, że może musisz być bardziej asertywny i polegać na innych ludziach, aby osiągnąć swoje cele. Bądź odważny i podejmuj działanie.

Którego wilka słuchasz?
Białego, który prowadzi Cię do szczęścia i realizacji
marzeń?
Czy Czarnego, który ciągnie Cię w dół i straszy?

http://www.bucardimaria.com

Przypowieść indiańska o dwóch wilkach

To po jakiej stronie staniemy w którym momencie czy zwyciezy nasz wewnętrzny Cień czy Światlo – to odwieczna walka Dobra ze Zlem. Dokladnie tak, jak ukazuje to ponizszy obraz – mozemy sklonic sie do Swiatla lub do wew. mroku. Jak w legendzie:
Dwa wilki
Pewien Indianin Cherokee nauczał swoje wnuki.
Powiedział im tak:
– Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka.
Walczą dwa wilki: jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę, poczucie wyższości i ego.
Drugi to radość, pokój, miłość, nadzieja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, współczucie i wiara.
Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.
Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało:
– Który wilk wygra?
– Ten, którego nakarmisz – odpowiedział stary Indianin.

CZAS Z MARIĄ BUCARDI 20 – znajdziesz tu również wyjaśnienie symboliki Wilka:
https://bucardimaria.com/czas-z-maria-bucardi-nr-20/
A także BARDZO WAŻNE SPOTKANIE ONLINE „25 Ceremonia z Marią Bucardi”, gdzie poznasz dogłębne znaczenie Białego i Czarnego Wilka oraz obudzisz w sobie jego moc:
https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-25/

25 Ceremonia, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat:  jak żyć szczęśliwie, spełniać marzenia, czuć Twoją wartość, mieć szacunek do siebie, czyli jak pracować z Twoim wewnętrznym białym wilkiem, a jak zagłuszyć głos czarnego wilka, który nie wierzy w Ciebie, podpowiada złe rozwiązania, które prowadzą do porażki, pecha i nieszczęść. Jak karmić Twojego białego przewodnika, by był coraz silniejszy i mocniejszy, by mógł bronić Cię, chronić i prowadzić przez labirynty Mroku, ku światłu, spełnienu, miłości i obfitości.

Poniżej fragment filmu:

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!Nazwa(wymagane)E-mail(wymagane)WiadomośćWyślij

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: