Zwierzę mocy Kot – „Od kogo jeszcze jesteś zależny i w jakiej dziedzinie życia odczuwasz brak wolności?”

Koty są jednymi z najbardziej ukochanych zwierząt domowych, jakie ludzie mają, ale co koty reprezentują w naszym życiu? Symbolika kotów jest potężna i przydatna, gdy spotykamy się z nimi codziennie, dlatego powinniśmy przyjrzeć się im bliżej i nie przegapić wiadomości, które dla nas niosą.

Zwierzę Mocy Kot w historii

Historia symboliki kota jako zwierzęcia mocy jest bardzo długa i sięga tysięcy lat wstecz. Już w starożytnym Egipcie koty były uważane za zwierzęta boskie i były bardzo szanowane przez Egipcjan. Koci duch był tam uważany za opiekuna domów i opiekuna kobiet w ciąży, a kocia bogini Bastet była jednym z najważniejszych bogów w Egipskiej mitologii. Wierzono, że posiadanie kota w domu przyciąga dobre energie i chroni przed złem.

W mitologii greckiej koty były związane z boginią Artemidą, która była patronką łowów i dzikiej przyrody. Koci duch był tam uważany za symbol witalności, wolności i dzikości. Wierzono, że koci duch miał zdolność do widzenia w ciemności i pomagał ludziom w polowaniach.

W kulturze Azteków koty były uważane za zwierzęta o niezwykłych mocach i zdolne do przemieszczania się między światami. Uważano, że koci duch był w stanie przemawiać z bogami i pomagać w przygotowaniach do wojny. Azteckie wierzenia przypisywały kotom także moc leczniczą i uważano, że ich sierść ma właściwości terapeutyczne.

W kulturze celtyckiej koty były uważane za zwierzęta o niezwykłych zdolnościach magicznych. Wierzono, że koci duch może połączyć światy żywych i zmarłych i pomagać w kontaktach z duchami przodków.

W kulturze japońskiej koty były często przedstawiane w tradycyjnych opowieściach jako zwierzęta z nadprzyrodzonymi mocami, które potrafią przemieniać się w ludzi i wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc ludziom w ich codziennym życiu. W japońskiej kulturze koty są także uważane za symbole ochrony domu i przedmiotów domowych.

Symbolika Kota

Zwierzę duchowe kota jest pomysłowe, magiczne i niezależne, podobnie jak zwierzę mocy lew. Symbol kota działa w Twoim życiu, pojawiając się, gdy potrzebujesz pewności siebie.

Te zwierzęta zawsze były utożsamiane z siłami i energiami, których ludzie nie byli w stanie wyjaśnić. Koci totem jest tajemniczy, bardzo niezależny, magiczny i naprawdę cenny.

Pole energetyczne kota obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, co jest przeciwieństwem pola energetycznego człowieka. Dzięki temu koty mają zdolność pochłaniania i neutralizowania energii, która negatywnie wpływa na ludzi. 

Kot znaczenie symbolika

Często nasze poczucie własnej wartości zależy od zachowania innych ludzi. Oczekujemy od nich uznania, miłości, przytulania, pokarmu duchowego i boimy się odrzucenia. Kot, orędownik samostanowienia, pojawia się w Twoim życiu, aby przypomnieć Ci o Twojej niezależności.

Jak mówi przysłowie, jeśli nie możesz być z tymi, których kochasz, kochaj tych, z którymi jesteś. Co najważniejsze, kochaj siebie, inaczej nic nie wyjdzie z samostanowienia. 

Jeśli jesteś w związku współzależnym lub zbytnio polegasz na innych,kot przybywa do Ciebie w poszukiwaniu większej niezależności. Kiedy potrzebujesz pewności siebie w swojej misji, zachęca Cię do uwolnienia się od wszystkiego, co utrudnia Ci emocjonalne wyzwolenie.

Uwolnij się od opinii innych, aby nie mieli już nad Tobą władzy. Weź się w swoje kochające ramiona, przytulając się. Poczuj się przytulnie i wygodnie i poczuj się przez siebie kochany.

Koty często są wybredne, jeśli chodzi o to, komu pomagają. Mogą się pojawić, gdy brakuje Ci wyczucia czasu, a Twoja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Koty pomagają budować pewność siebie, ucząc ludzi, czy czekać, czy działać, aby mogli wybrać niezawodne rozwiązania.

Przychodzę do Ciebie, by Ci przypomnieć jak niezwykłą i niepowtarzalną Istotą jesteś. Twoja wolność i niezależność (od sytuacji, ludzi, rzeczy) oraz zaufanie we własne siły i miłość własna – powinna być dla Ciebie zawsze na 1 miejscu niezależnie od tego gdzie jesteś i dokąd zmierzasz!

Nauczę Cię kochać siebie i w pierwszej kolejności troszczyć się o siebie, a nie o innych! Nauczę Cię rozróżniać czy coś na prawdę Ciebie dotyczy czy też nie! A jeśli Cię to coś nie dotyczy to nauczę Cię wyznaczać granice i ich bronić za wszelką cenę, by zablokować wszelką kradzież energii życiowej (wampiryzm) i inne formy działania Mroku!

Kot

Koty to jedne z najbardziej zwinnych i elastycznych zwierząt. Są również dość zręczne, zwłaszcza podczas lądowania z wysokości.

Duchowe zwierzę kot pojawia się, gdy stajesz przed niemożliwym zadaniem. Twój koci sprzymierzeniec jest sprytny i elastyczny; zmiana wzorców myślenia lub rutyny, które czasami mogą wpływać na różne rzeczy w Twoim życiu.

Koci tryb życia uczy nas utrzymywania zdrowej równowagi. Życie składa się z pracy i zabawy, działania i wypoczynku. Jeśli pracujesz zbyt ciężko, być może nadszedł czas, aby ponownie pobawić się zabawką z piór. 

Na przykład możesz przywołać zwierzę mocy kota, gdy:

  • Pragniesz większej niezależności w swoim życiu, czy to w związku, sprawach finansowych, karierze czy działalności twórczej.
  • Czujesz potrzebę odpędzenia negatywnych energii.
  • Potrzebujesz ochrony psychicznej i duchowej.
  • Masz nadzieję na szczęście i pozytywny wynik w danej sytuacji.
Zwierzę Mocy Kot

Kiedy większość ludzi myśli o czarnych kotach, zwykle myśli o pechu. Ale tak, naprawdę te zwierzę jest symbolem pozytywnym.

W szczególności czarny kot jest symbolem duchowej ochrony. Czarne koty wyczuwają, że coś się wydarzy i często chronią swojego człowieka przed wszystkimi złymi rzeczami.

Ludzie z tym duchowym zwierzęciem są zawsze wyjątkowo psychicznymi i kreatywnymi ludźmi. Często są niezależni, nieprzewidywalni i bardzo sprytni we wszystkich sytuacjach.

Zawsze istnieje poczucie tajemnicy otaczającej ludzi z tym duchowym zwierzęciem. Są również bardzo selektywni w doborze przyjaciół i rzadko ulegają presji rówieśników. Ludzie-koci totem dyktują swój styl życia, ale muszą uważać, aby nie stać się zbyt wycofanym. 

Sen o kocie podkreśla Twoją kobiecą seksualność, niezależnego ducha, kreatywność i siłę. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, co robi to zwierzę, i być może znaleźć sposoby na naśladowanie tego, co próbuje Ci pokazać o sobie. Jeśli boisz się kota, jest to zasadniczo strach przed Twoją mocą. Posiadanie kociaka we śnie oznacza, że ​​musisz nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i dać mu czas na zabawę.

Indywidualność – wyznaczanie granic – niezależność – zaufanie we własne siły i możliwości.

Jeszcze kilka słów na temat Przewodnika Kota znajdziesz tutaj: https://bucardimaria.com/2019/10/03/ceremonia-nr-78-z-maria-bucardi/ a także wiele, wiele więcej…

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!Nazwa(wymagane)E-mail(wymagane)WiadomośćWyślij

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: