Na temat tego Zwierzęcia Mocy krąży wiele kłamstw… Dowiedz się jakie jest jego prawdziwe znaczenie i jaką kryje mądrość. Oto szerszeń…

MARIA BUCARDI Zwierzę Mocy szerszeń Mądrość Wyższa, respekt, pokonanie krytyki

ZWIERZĘ MOCY SZERSZEŃ

Insekt, który budzi w wielu ludziach strach, niepewność, przerażenie…

Jego przesłanie jest naprawdę wyjątkowe i pełne mocy.

Na jego temat znajdziesz w Internecie informacje, które są niewłaściwe, pełne kłamstw i tak od pokoleń ciągnie się za szerszeniem nieprawda. Czas to zmienić! Obalić fałszywe informacje i rozświetlić jego znaczenie.

W czasach kiedy nie było wszędzie telefonów i fal, które emitują zakłócając przestrzeń, gdy wleciał szerszeń przez okno, zawsze zatoczył koło, rozejrzał się i wyleciał przez dokładnie to samo miejsce, co świadczy o jego inteligencji… ale to dopiero początek. Poznaj całą jego energię i moc…

Jest symbolem mądrości, a właściwie mądrości wyższej tak samo jak jego kolory, czyli w przeważającej części złoty.

To niesamowite Zwierzę Mocy pomoże Ci pokonać strach, walczyć o prawdę, o Twoją wewnętrzną prawdę, prawdę Twojego serca i pokonać wszystkich złych ludzi, ich zawiść, nienawiść, plotki, fałsz i całą “konkurencję” (dla wyjaśnienia: nie ma konkurencji, gdy każdy idzie swoją drogą serca. Konkurencja to sztuczny twór, ale niektórzy jeszcze myślą, że musi być i działają na jej zasadzie) oraz “wyścig szczurów”, który chce Ciebie oplątać swoją mroczną siecią i wciągnąć do niej z Twojej pięknej, indywidualnej drogi, na której jest dla Ciebie przeznaczone szczęście, spełnienie, radość i obfitość.

Do dzisiaj słyszymy zabobony na temat szerszenia, np. “7 ukąszeń zabija konia, a 3 człowieka” – co jest nieprawdą! Naturalnie insekt ten ma jad, odrobinę mocniejszy niż osa, a jego żądło jest dłuższe, ale trzeba użądleń kilkuset szerszeni, aby zdrowy człowiek odszedł z tego świata (chyba, że ktoś ma alergię, to ta dawka się zmienia).

Większość ludzi obecnie boi się szerszeni, wywołują one RESPEKT i SZACUNEK, choć to inne insekty bywają bardziej skłonne do tego, by użądlić. Pamiętajmy, że owady te używają jadu tylko w sytuacji zagrożenia życiowego, gdy nie mają innego wyjścia.

Tego właśnie SZERSZEŃ może Cię nauczyć – WZBUDZANIA RESPEKTU I SZACUNKU, co jest bardzo przydatną właściwością.

Może pojawić się w Twoim życiu, gdy czujesz strach przed krytyką, czujesz się “nie dość dobra / dobry”, aby dostrzec ten głęboko ukryte negatywne przekonania, odczucia i je pokonać. Przyleci również symbolicznie, gdy obniżasz swoją wartość, krytykujesz siebie i innych.

Może masz ochotę schować się do mysiej norki ze strachu, na zasadzie grania ofiary? Czy powtarzasz takie zdania jak “dlaczego mnie się to przydarzyło?”, “jestem zbyt słaba/ słaby”, “nie mam już siły”, “nic mi się nie udaje”?

Energia szerszenia przekazuje nam:

Przestań się mazać i użalać. Nie udawaj słabej / słabego, nawet nie wiesz jak wyjątkowo istotą jesteś!

ODKRYJ SWOJĄ SIŁĘ I MOC!

ZDAJ SOBIE SPRAWĘ JAK WYJĄTKOWĄ I NIEPOWTARZALNĄ OSOBĄ JESTEŚ!

DZIAŁAJ!

Nie udawaj szarej myszki!

W Twoim sercu jest POTĘŻNA SIŁA I MOC! Każdy element Ciebie jest niepowtarzalny i idealny do Twojego powołania (jak twoje cechy, wygląd, właściwości). Szerszeń pomoże Ci je odkryć i zastosować.

Może również zjawić się jako pomoc anielska, by przejść moment kiedy wokół jest ciemno, szaro, buro i ponuro, gdy inni Cię krytykują, plotkują, nienawidzą. Zwierzę Mocy szerszeń będzie Ci najlepszy przewodnikiem w takim trudnym czasie.

Daje Ci rozwiązanie: nie myśl o tym, że ktoś dołki pod Tobą kopie! (Sam w nie wpadnie). Nie myśl, że ktoś da radę Cię zatrzymać! Te wszystkie plotki i kłamstwa na Twój temat nie powinny mieć nad Tobą żadnej władzy!

POKAŻ ŚWIATU SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE! Pokaż swoją prawdę!

Szerszeń wcale nie jest bardziej niebezpieczniejszy niż osa, a jaki respekt budzi.

Twoja obecność jest pełna siły i mocy, pokonujesz fałsz, kłamstwa, zawiść! Jak szerszeń, tylko przez swoją obecność, świadomość i pewność siebie.

Szerszeń poluje na muchy (symbol mroku, obcych energii) i pająki (symbol czarnej sieci mroku), tak Ty z połączeniem z Siłą Wyższą Światła możesz pokonać wszystkie negatywne energie.

Twoje osobiste Zwierzę Mocy:
mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktual…ie-przez-email/85

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji 
Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: