Zwierzę Mocy Lis – odkryj jego tajemnice…

Zwierzę Mocy LIS, totem, szamanizm.

Jakie jest Twoje osobiste Zwierzę Mocy:
mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktual…ie-przez-email/85

Lis jako Zwierzę Mocy przewodnik i nauczyciel, łączy Cię z Twoją duszą i pomaga odzyskać utracone części duszy. Cały wykład online znajdziesz tutaj:
mariabucardi.pl/pl/p/63.-Ciezkie-…ie-caloscia.-/616

Zwierzę Mocy Lis słynie ze sprytu, uczy kamuflażu, wyjścia na świat w odpowiednim momencie, używania wszystkich swoich zmysłów, by wyczuć i zobaczyć to, co nie było dla Ciebie przeznaczone, czyli odkryć tajemnice i sekrety. Uczy jak łączyć się z energią żeńską i księżycową i chodzić swoimi drogami.

Lis jest znakiem, aby uważać na nasze otoczenie, by bacznie obserwować czy ktoś nie chce nas oszukać lub czy nie idziemy w kierunku pułapki, ale jednocześnie jest również znakiem, że możemy znaleźć rozwiązanie z najbardziej skomplikowanej sytuacji.

Fenomenalnie skuteczny i niesamowicie elastyczny lis zachęca nas, abyśmy nie robili wokół siebie szumu, ale raczej dostosowali się do naszego otoczenia, wtopili się w niego i wykorzystali je (i okoliczności) na naszą korzyść. To oczywiście nie oznacza, by powtarzać po innych bez zastanowienia, ale nie wyróżniać się z otoczenia robiąc po cichu swoje.

Skupienie na celu – właściwe działanie – determinacja – mądrość – przebiegłość –  strategia – spryt – zdolność adaptacji – szybkie myślenie

Związany ze słońcem z powodu wyglądu. W niezliczonych legendach i mitach lis i słońce są ze sobą ściśle powiązane, ale także z księżycem ze względu na nocny styl życia. Zwierzę Mocy lis łączy obie siły słońca i księżyca w umiejętny sposób, zależnie od sytuacji korzystając z tego, co akurat jest mu potrzebne do osiągnięcia celu.

Celtowie wierzyli, że inteligentny lis jest dobrym przewodnikiem i został uhonorowany za swoją mądrość. Oni wiedzieli, że lis dobrze zna lasy i polegali na lisie jako swoim przewodniku także w świecie duchów.

Podsumowanie:
Lis pomoże Ci z mądrością i chytrością rozwiązać aktualne problemy. Jest także wskazówka, by skupić się na własnym wnętrzu, poznać sama/samego siebie. Idź drogą własnej duszy, nie rób nic przeciwko sobie. Odkryj w sobie dzikość, połączenie z naturą i odważnie idź tą drogą. Działaj zawsze zgodnie z Twoim głosem wew. i nie ufaj każdej osobie. Bądź ostrożna/ostrożny komu ufać, a komu nie. Bądź ostrożna(y) i nieufna(y) jeśli coś jest zbyt ryzykanckie – unikaj za dużego ryzyka. Z anielskim pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

Posłuchaj jego tajemnic…

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji 
Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s