Zwierzę Mocy Lis – odkryj jego tajemnice…

Zwierzę Mocy LIS, totem, szamanizm.

Jakie jest Twoje osobiste Zwierzę Mocy:
mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktual…ie-przez-email/85

Lis jako Zwierzę Mocy przewodnik i nauczyciel, łączy Cię z Twoją duszą i pomaga odzyskać utracone części duszy. Cały wykład online znajdziesz tutaj:
mariabucardi.pl/pl/p/63.-Ciezkie-…ie-caloscia.-/616

Zwierzę Mocy Lis słynie ze sprytu, uczy kamuflażu, wyjścia na świat w odpowiednim momencie, używania wszystkich swoich zmysłów, by wyczuć i zobaczyć to, co nie było dla Ciebie przeznaczone, czyli odkryć tajemnice i sekrety. Uczy jak łączyć się z energią żeńską i księżycową i chodzić swoimi drogami.

Lis jest znakiem, aby uważać na nasze otoczenie, by bacznie obserwować czy ktoś nie chce nas oszukać lub czy nie idziemy w kierunku pułapki, ale jednocześnie jest również znakiem, że możemy znaleźć rozwiązanie z najbardziej skomplikowanej sytuacji.

Fenomenalnie skuteczny i niesamowicie elastyczny lis zachęca nas, abyśmy nie robili wokół siebie szumu, ale raczej dostosowali się do naszego otoczenia, wtopili się w niego i wykorzystali je (i okoliczności) na naszą korzyść. To oczywiście nie oznacza, by powtarzać po innych bez zastanowienia, ale nie wyróżniać się z otoczenia robiąc po cichu swoje.

Skupienie na celu – właściwe działanie – determinacja – mądrość – przebiegłość –  strategia – spryt – zdolność adaptacji – szybkie myślenie

Związany ze słońcem z powodu wyglądu. W niezliczonych legendach i mitach lis i słońce są ze sobą ściśle powiązane, ale także z księżycem ze względu na nocny styl życia. Zwierzę Mocy lis łączy obie siły słońca i księżyca w umiejętny sposób, zależnie od sytuacji korzystając z tego, co akurat jest mu potrzebne do osiągnięcia celu.

Celtowie wierzyli, że inteligentny lis jest dobrym przewodnikiem i został uhonorowany za swoją mądrość. Oni wiedzieli, że lis dobrze zna lasy i polegali na lisie jako swoim przewodniku także w świecie duchów.

Podsumowanie:
Lis pomoże Ci z mądrością i chytrością rozwiązać aktualne problemy. Jest także wskazówka, by skupić się na własnym wnętrzu, poznać sama/samego siebie. Idź drogą własnej duszy, nie rób nic przeciwko sobie. Odkryj w sobie dzikość, połączenie z naturą i odważnie idź tą drogą. Działaj zawsze zgodnie z Twoim głosem wew. i nie ufaj każdej osobie. Bądź ostrożna/ostrożny komu ufać, a komu nie. Bądź ostrożna(y) i nieufna(y) jeśli coś jest zbyt ryzykanckie – unikaj za dużego ryzyka. Z anielskim pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

Posłuchaj jego tajemnic…

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji 
Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Zwierzę Mocy Lis – odkryj jego tajemnice…

  1. Dziś wedowakam długo pięknym lasem . Ku mojemu zaskoczeniu w oddali stał piękny dorodny lis 🦊. Jego ogon był majestatyczny , taki puszysty i rudo biały. Mówiąc szczerze poczułam strach zwłaszcza ,że był ze mną piesek i bałam się reakcji lisa na to . Wycofałam się z pola widzenia lisa. Kawałek dalej spotkałam piękna Sarenke , radośnie hasała po łące między lasami . Chyba nas wyczuła bo chwilę później pobiegła w nieznane .

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: