Twoje aktualne Zwierzę Mocy – czy już je znasz?

Maria Bucardi Twoje aktualne Zwierzę Mocy przepowiednia, ustalenie Twojego aktualnego Zwierzęcia Mocy, siły wewnętrznej, siły opiekuńczej, uzdrawiającej
zwierze_mocy33

Moi Najdrożsi Czytelnicy, codziennie pytacie mnie o Wasze aktualne Zwierzeta Mocy, co oznaczają, gdy pojawiają się na Waszej drodze dokładnie w tym momencie. Jak wiemy przypadki nie istnieją i takie informacje są niezwykle wartościowe i ważne!

To, że kilka razy w ciagu tygodnia przez drogę przebiega Ci czarny kot, to nie jest symbol czyhającego za rogiem nieszczęścia, ale właśnie Twoje aktualne Zwierze Mocy, które dokładnie teraz pragnie przekazać Ci coś bardzo ważnego. Ogladasz jakis film i nagle jakies szczegolne Zwierze zwraca Twoją uwagę, kolejnego dnia siedzisz u dentysty i akurat w leżącym na stole czasopismie czytasz jakąś mało ważną informację i tam znów to Zwierzę się pojawia.

zwierze_mocy2

Nasi przodkowie umieli samodzielnie odczytać znaczenie takich przekazów, dziś jednak ta naturalna wiedza stała się dla nas obca.

Dlatego w odpowiedzi na Wasze prośby wprowadziłam przepowiednię, która ma za zadanie ustalenie Twojego aktualnego Zwierzęcia Mocy i uzyskanie jego przekazów dla aktualnej sytuacji życiowej, znajdziesz ja tutaj – https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

zwierze_mocy3

Jestem pewna, że wszystko ma swój czas, porządek i odpowiednie miejsce i tak nie wcześniej, ale właśnie dziś ta forma przepowiedni staje się dla Was dostępna. Ah… A pierwszy moj filmik na temat zwierzat Mocy powstal juz tak dawno … Nasze spotkanie z sokołem z 6 sierpnia 2011 roku Pamietacie ?

Twoim Zwierzęciem Mocy nie zawsze musi być lew czy orzeł, często są nim także inne malutkie Zwierzęta jak mysz, osa, pszczoła, króliczek, mucha i inne… Każde z nich ma inną Moc, inne znaczenie i wskazówkę…


Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/


✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: bucardimaria.com/archiwum-ceremon…z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z moca pozytywnych wibracji Wasza Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s