Zwierzę Mocy Mangusta – Nie ma góry, na którą nie można się wspiąć.

Mangusty to zwierzęta pochodzące z Afryki i południowej Azji. Istnieje ponad 30 gatunków mangusty. Niektóre gatunki są samotnikami. Szukają pożywienia i dbają o siebie. Inne gatunki żyją i podróżują w grupach, a żywność jest zbierana i dzielona między członków grupy i ich potomstwo.

Zwykle mają kolor brązowy lub szary. Mangusty zwykle żyją w norach i często korzystają z nor porzuconych przez inne zwierzęta. Rzadko kopią własne nory. Wiele gatunków ma gruczoł zapachowy odbytu, którego używają do oznaczania swojego terytorium, a także do sygnalizowania swojego statusu reprodukcyjnego.

Mangusta wydaje zabawny dźwięk, znany jako chichot, podczas zalotów i godów. Mają też specjalne wezwania alarmowe, aby ostrzec innych przed niebezpieczeństwem. Kiedy słyszą ten specjalny dźwięk, wszyscy uciekają do swoich nor, aby się ukryć. Gatunki, które żyją w grupach, zwykle mają strażników zmieniających się w celu wypatrywania niebezpieczeństwa.

W kulturach rdzennych Amerykanów mangusta jest często postrzegana jako symbol siły, odwagi i zaradności. Mangusta znana jest ze swojej zdolności do zabijania węży, w tym bardzo jadowitej kobry. 

W Japonii mangusta jest uważana za skarb narodowy i często jest przedstawiana w sztuce i literaturze.

Chrześcijaństwo ma długą historię używania zwierząt jako symboli reprezentujących różne koncepcje i idee. Sztuka chrześcijańska jest pełna obrazów zwierząt, od baranka jako symbolu ofiary Chrystusa po gołębicę jako symbol Ducha Świętego.  W chrześcijaństwie mangusty można znaleźć w średniowiecznych bestiariuszach, które były zbiorami ilustracji i opisów prawdziwych i wyimaginowanych zwierząt.

Mangusta jest uważana za opiekuńcze zwierzę duchowe i uważa się, że ma zdolność odpierania złej energii i negatywnych wpływów. Z tych powodów mangusta jest często postrzegana jako pozytywny symbol i wiele osób na całym świecie ją czci.

Mangusta może nauczyć Cię, jak unikać tych ludzi, którzy nie przyniosą ci nic dobrego. Są to ludzie, którzy są pełni negatywności w swoim życiu. Ci ludzie mogą być trucizną dla Twojej osobowości, wysysają wszystkie dobre wibracje z czyjegoś życia i zastępują je swoimi nieszczęściami.

Mangusty to nieustraszeni wojownicy. Te zwierzęta angażują się w walkę z jadowitym wężem i zabijają go. To duchowe zwierzę daje ci dar odwagi. Uczy Cię, aby nie bać się konfrontacji z dużo silniejszymi i potężniejszymi wrogami, ponieważ masz możliwość ich pokonania.

W tym przypadku symbolika mangusty przypomina o odwadze w obliczu strachu. To duchowe zwierzę informuje Cię byś nie uciekał przed czymś, co stanowi wyzwanie w Twoim życiu, ale abyś się temu przeciwstawił. To pełne werwy stworzenie ucieleśnia ducha wojownika i przypomina nam, że nawet w obliczu trudnych przeciwności losu możemy zwyciężyć.

 „Nie ma problemu, przed którym stoisz, którego nie możesz pokonać.”

Mangusta

Co więcej, zobaczenie tego zwierzęcia oznacza, że ​​​​powinieneś usunąć ze swojego życia wszystko, co powoduje, że tracisz z oczu swoje cele.

Jednak mangusta ma również psotną stronę, która przypomina nam, aby cieszyć się życiem i nie traktować siebie zbyt poważnie. 

Mangusta nauczy Cię także cierpliwości. Ważne jest, by zachować cierpliwość w niektórch sytuacjach, aby zapobiec zagrożeniu w osiągnieciu niektórych ważnych celów.

Podobnie jak orzeł , osoby z totemem mangusty są jednymi z najbardziej odważnych i nieustraszonych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Ci ludzie podążają za swoją wizją niezależnie od tego, dokąd ich to zaprowadzi. Są także ryzykantami i potrafią stawić czoła każdemu wyzwaniu, nie tracąc z oczu swoich celów.

Sen o mangustach może wskazywać na potrzebę obrony w jakiejś sytuacji lub konfrontacji z czymś lub kimś, co wymaga od Ciebie dużo odwagi i siły.

Zawsze zalecam, abyś przepracował przesłania, którą przekazuje Ci Mangusta. 

Wiele razy zwięrzeta mocy mają wiadomość, którą ludzie ignorują, powodując cierpienie lub popełniając błędy, których można by uniknąć. 

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: