Zwierzę Mocy Sroka – Chcesz powiedzieć coś elokwentnie?

Sroka należy do rodziny ptaków krukowatych. Srokę można spotkać wszędzie tam gdzie żyją ludzie jest to dość popularny gatunek wśród ptaków.

Jednym z najpopularniejszych skojarzeń związanych ze sroką jest złodziejstwo i materializm. Według podań sroki lubią wszystko, to co świecące i błyszczące lecz, ta reputacja jest w większości fałszywa, ponieważ sroki w eksperymentach wykazują niewielką preferencję dla błyszczących przedmiotów. Zamiast tego ich skłonność do zbierania drobiazgów świadczy o ich niesamowitej inteligencji i ciekawości.

Wierzenia ludowe mówią o tym, że sroki to przemienione czarownice a według mitów celtyckich oraz germańskich były one poslanniczkami bogini śmierci. Natomiast dla Chińczyków jest, to symbol szczęścia i dobrych wiadomości. 

Sroka jako Zwierzę Mocy

Sroka mówi nam o tym, żebyśmy byli wdzięczni za wszystko co mamy i przypomina nam o tym żebyśmy nie byli wybredni. Zwierzę to uczy nas tego żeby doceniać wszystko, to co się ma. Jeśli sroka jest Twoim zwierzęciem mocy, to jest to dość mocny znak żeby zwrócić na to uwagę i warto zacząć praktykować wdzięczność. 

Ponadto te ptaki są oznaką radości w prawdziwym życiu. Ich spotkanie pokazuje, że nadchodzą szczęśliwe czasy. Powinieneś przygotować się na przyjęcie dobrej nowiny i zmian w życiu.

Kolorystyka sroki uczy nas tego, że świat fizyczny i duchowy są ze sobą połączone. Pomaga nam ona odnaleźć właściwą drogę wtedy, gdy jesteśmy zagubieni i odnaleźć równowagę pomiędzy światem duchowym a fizycznym. 

Sroka wg. Marii Bucardi

To zwierzę mocy mówi nam również o tym, że powinniśmy usunąć ze swojego życia, to wszystko co do nas nie pasuje i wszystko, to czego nie potrzebujemy. Pomoże Ci odkryć, to do czego tak naprawdę powinieneś dążyć.  

Sroka jest symbolem mądrości, a jeśli ją wezwiesz, to ochroni Cię również przed oszustwami.

Nauczy Cię tego, jak być szczerym samym ze sobą oraz pokaże Ci jak odpowiednio dobierać słowa. Jest ona symbolem życia w zgodzie z samym sobą i naszą wewnętrzną prawdą. Sroki mają niezwykłe słownictwo i są bardzo inteligentne. Dlatego mogą naśladować słowa, a nawet naśladować odgłosy, takie jak szczekanie psa. 

Jeśli masz problemy z wyrażaniem swoich myśli i uczuć. Być może często zdarza ci się mówić rzeczy, których nie masz na myśli.  A może trudno Ci wyrazić na głos to, co leży ci na sercu.

Tak czy inaczej, zwierzę mocy sroka chce, abyś wiedział, że przychodzi do Ciebie z pomocą.

Ludzie z tym zwierzęciem mocy są sprytni, inteligentni oraz w każdej sytuacji potrafią dostrzec pozytywne strony. 

Sroka w negatywie mówi o niepewności, zagubieniu, zakłamaniu. 

Sroka Zwyczajna Totem

Sroka we śnie, może to oznaczać niezadowolenie i nieporozumienia. Dlatego musisz uważać na to, co mówisz i robisz. Co więcej, ktoś może łatwo źle zinterpretować Twoje intencje w tej chwili.  Alternatywnie, sen może oznaczać, że czujesz się zagrożony lub niepewny w swoim związku.  Powinieneś także wziąć pod uwagę liczbę Srok we śnie. 

Widok tego ptaka w locie sugeruje, że uda Ci się rozwiązać problemy, które dręczą Cię od jakiegoś czasu.

Zawsze zalecam, abyś przepracował przesłania, którą przekazuje Ci sroka. 

Wiele razy zwięrzeta mocy mają wiadomość, którą ludzie ignorują, powodując cierpienie lub popełniając błędy, których można by uniknąć. 

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: