Uzdrowienie i zrucenie starej skóry ze Zwierzęciem Mocy Wężem.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Wąż

ZWIERZĘ MOCY WĄŻ

Przesłanie, by pozwolić odejść temu, co stare, co już do Ciebie nie pasuje, czas, by sie od tego uwolnić, także przekonań i prawd, które już nie mają podstaw. To mądrość Węża pomoże Ci zrzucić starą skórę i uleczyć się. Zrzucić z siebie to, co za małe, to – co stare. To wąż pomoże Ci rozpoznać stare procesy myślowe, stare prawdy, stare wierzenia i je odrzucić, uwolnić się od nich, uwolnić się od przeszłości, która jest już nieaktualna. Działaj z mądrością Węża – unikaj działań pod wpływem emocji, emocje są złym doradcą.

Wszystkie wielkie kultury znają starożytną symbolikę węża. Istnieją legendy i tajemnice dotyczące niezliczonych ludów. W wielu religiach wąż odgrywa zasadniczą rolę. Jako Wąż Świat symbolizuje Wielką Matkę i łączy Cię z nią.

Elastyczne ciało, które może skręcać się w falach, spiralach i kręgach, symbolizuje kobiecość. Jednocześnie symbolizujący męską zasadę. W ten sposób jednoczy mężczyznę i kobietę, yin i yang, światło i ciemność oraz wszystkie inne dualizmy w naszym wymiarze. Wąż jest też symbolem zmiany, odnowy. Ukazuje się nam w momencie, kiedy w końcu jesteśmy gotowi na transformację, by tak jak on zrzucić starą skórę i zastąpić ją nową. Przychodzi, kiedy jesteśmy gotowi na zmierzenie się z tajemnicami i kwestiami, których do tej pory unikaliśmy. Zabiera nas w podróż, o której wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Wąż swoim życiem i przemianą uczy jak zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowe życie, patrząc jedynie ku przyszłości, a cienie i doświadczenia zostawić z wdzięcznością za sobą. Ukazując się nam to Zwierzę Mocy zapowiada przemianę, która prowadzi do najlepszej postaci nas samych.

Węże doprowadzają nas do mocy naszego własnego źródła. Do potęgi naszego pochodzenia. Pojawiają się, gdy nadszedł czas, aby obudzić nasze siły życiowe i połączyć się z naszym wewnętrznym źródłem. Czas usunąć stare rzeczy. Wąż jest połączony ze spiralą. Jako wąż gryzący ogon symbolizuje początek, koniec i nieskończoność w jednym. Wąż prowadzi Cię do mocy. Mogą temu towarzyszyć różnego rodzaju testy. Zawsze jest przy Tobie, strzegąc i ucząc Cię. Jednocześnie przygląda się uważnie, czy jesteś gotowy na kolejny krok rozwoju. Żąda wszystkich Twoich poświęceń i zachęca Cię, abyś robił co w Twojej mocy. Jeśli twoja „stara skóra” jest dla Ciebie zbyt ciasna, poprosi Cię o pozbycie się przestarzałych rzeczy – a następnie o pojawienie się zupełnie nowej. Mogą to być na przykład stare nawyki, które wyrośliście i których czas wyrzucić. Albo może to być przestarzały widok lub ocena samego siebie, gdy nadszedł czas, aby go rozebrać i zostawić.

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Wąż oznacza energię jako neutralną pierwotną siłę. Ta energia może być użyta do leczenia lub śmierci. Węże są również uważane za strażników. Chronią progi do innych światów i wskazują nam, że być może osiągnęliśmy następny etap w inicjacji. W wielu kulturach wężowi bogowie są uważani za symbole świata przodków.  WĄŻ – MOWA CIAŁA, PRZEMIANA, ENERGIA ŻYCIOWA, UDUCHOWIENIE SIŁ INSTYNKTÓW. Wąż łączy Cię ze starymi, żeńskimi misteriami. Przypomina Ci, byś słuchał swego ciała. Szanował je i uczył się dbać o nie i o swoją energię życiową. Wąż przestrzega przed zazdrością, dwulicowością, pożądaniem seksualnym i zdradą samego siebie.

Po prostu zdejmij starą skórę, która od dawna jest zbyt wąska i zbyt mała i rośnie. Po prostu bądźcie i wzrastajcie, jak zdaje się robić wąż. Dlaczego węże wciąż nas gonią? Ponieważ noszą truciznę? My, ludzie, robimy to również: trucizna kłamstw, trucizna oszukiwania siebie, życie seksualne uwięzione w ego i konsumpcji, nieufność, agresja i skradanie się. Te trucizny są typowymi truciznami węża, ale najbardziej znana jest prawdopodobnie dwulicowość. Ale nie ma cienia bez światła: każda z tych toksyn sama w sobie ma szczególną jakość. Musisz po prostu pokonać ego, potrzebę i nieufność. Wtedy wąż jest prawdziwym skarbem, ponieważ ani razu nie jest wielce czczony we wszystkich kulturach świata.

SNY – Jeśli boisz się ugryzienia we śnie, może to symbolizować strach przed własną mocą.

Więcej dowiesz się na filmie „Czas z Marią Bucardi 80”:
https://bucardimaria.com/2019/10/16/czas-z-maria-bucardi-nr-80/

oraz na Ceremonii z Marią Bucardi 80, jej temat brzmi:
https://bucardimaria.com/2019/10/17/ceremonia-nr-80-z-maria-bucardi/
80 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz: o końcu, który jest zawsze nowym początkiem, o odrzuceniu starej skóry, która stała się zbyt mała i ciasna, o wzrastaniu i rozwoju każdego dnia, o tym, że nie zawsze prosta droga do celu jest tą najlepszą. Symbolika węża: odnowienie, uzdrowienie. O szukaniu ciepła w sobie i w połączeniu z Energią Wyższą.

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s