Zwierzę Mocy Mysz przeprowadzi Cię przez labirynt strachu, obaw, blokad myślowych, niezakończonych powiązań z jakimiś ludźmi.

ZWIERZĘ MOCY MYSZ

Tak, Mysz powraca w nowej odsłonie. Uwolnienie się z ograniczeń, siatki starych programów – percepcja, czyli dostrzeganie. Wiem, budzi różne skojarzenia… Pierwszym z nich jest wizja plagi, szkodnika. Albo się mnie kocha, albo się mnie nienawidzi Budzę skrajne odczucia. Ale uwaga – nie ulegaj złudzeniu czy ogłupianiu, bo moje plusy i właściwości są bardzo szczególne. Znam drogę przez labirynt Mroku, znam drogę przez labirynt strachu, obaw, blokad myślowych, niezakończonych powiązań z jakimiś ludźmi … Dzięki mojej pomocy, znajdziesz wyjście z tego labiryntu, zobaczysz te blokady i zdecydujesz się je rozwiązać i usunąć raz na zawsze. Wspomagam Twoje dostrzeganie, pomagam zobaczyć  detale i powiązania, które wcześniej były niewidoczne i uwolnić się z siatki tego, co jeszcze cię blokuje. Twoja Mysz.

Tym razem jednak odsłania się pewna tajemnica, którą Mysz pragnie Ci przekazać: Sprawiedliwość. Prawo Wszechświata, że to, co wysyłasz – zawsze do Ciebie wraca. Każdy dobry uczynek, każdy uśmiech, każda dobra energia, która wysyłasz w świat … Wróci do Ciebie w odpowiednim momencie.  Co siejesz, to zbierasz! Siej mądrze, by zbierać to, co piękne!

Czas w którym nagle zobaczysz jak wszystko jest ze sobą w jakiś sposób powiązane, otworzą się nowe drogi i nowe możliwości, by raz na zawsze uwolnić się z odczucia „szarej myszki”, czyli bycia w czymś gorszym, słabszym, nie dość dobrym, niezasługiwania… Koło losu z pomocą Siły Wyższej rozpoczyna nową drogę, jeśli ktoś kiedyś wyrządził Ci krzywdę lub szkodę, wiedz, że koło życia dokładnie teraz – w najbliższym czasie, przyniesie Ci sprawiedliwość. To także czas w którym pewne rzeczy powrócą, by zobaczyć je jeszcze raz i podjąć tym razem właściwe decyzje, zrozumieć ich znaczenie. Twój poziom rozwoju duchowego osiąga w tym momencie wyższy stopień i teraz możesz zmienić, to, co kiedyś było niemożliwe.

To czas, by „narodzić się na nowo”! Usunąć negatywne programy, wzory zachowań, które przyciągały negatywne – teraz możesz je zobaczyć i się od nich uwolnić, np. w jakich sytuacjach pojawia się odczucie bycia małym, szarym, biednym i pokrzywdzonym? Co jeszcze podżera Cię od środka? Jakie negatywne istoty, programy czy przekonania jeszcze karmisz Twoją energią, np. kiedy nie wierzysz w siebie i Twoje siły. Nadszedł czas, by uwolnić się od tego i zacząć żyć na nowo, inaczej, wg Twoich najpiękniejszych marzeń. TERAZ.

Pomocna afirmacja: „Dobro zawsze zwycięża. Przyciągam szczęście i sukces do mojego życia. Czuję gotowość, by poczuć całą moją siłę, moc i moja wielkość i niepowtarzalność!”

Mój już starszy film na ten temat:

KAŻDE ZWIERZĘ MOCY MA SWOJE POZYTYWNE I NEGATYWNE STRONY, TUTAJ MOŻESZ POZNAĆ OBYDWIE:

Zwierzę Mocy Myszka – może być Twoim mały przyjaciel, który rozgryza sieci, które Cię ograniczają, ale także ważne jest…

Przesłanie, by nie być jak mała szara myszka, która chowa się do norki – znajdziesz w wykładzie online i Ceremonii 59, a jej temat brzmi:
59 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 59 Ceremonia usunięcie blokad podświadomości, ograniczających Cię wzorów i przekonań, zawartych w ciele, aurze i otoczeniu, fioletowy ogień transformacji, NIE bądź szarą myszką, czyli jak wybić się ponad szarą przeciętność i uwolnić się od drobiazgów i błahostek, które kradną Twój czas i energię.
https://bucardimaria.com/2019/05/23/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-59/


Większość ludzi jest jak szare myszki, nie wychodzą ponad przeciętność. A to zwierzę mocy, tak jak w Lenormand, mówi nam by trzymać się na baczności! Coś podgryza nasze szczęście, nasze substancje. Jak myszka zajmujemy się drobnostkami, zamiast wielkimi celami. Rozpraszamy się na drobne i realizacja celów nie nadchodzi. Zostawiamy wszystko na wieczór, na koniec najważniejsze rzeczy takie jak: wizualizowanie, afirmowanie, zamiast zacząć od tego dzień. To co drobne, sprawdzanie Facebook, myśli o nie swoich sprawach – są nieważne! Skup się na celu!


Najważniejsze przesłanie i opowieść o Zwierzętach Mocy Myszce i Lwie w 43 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy…Labirynt podświadomości, co i kiedy próbuje Cię zablokować, zahamować i zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia. Jak pokonać ostatnie negatywne sznury, które nie pozwalają ruszyć do przodu lub stale wywołują powtórki z przeszłości…
https://bucardimaria.com/2019/01/10/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-43/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: