Stawiaj małe kroki, aż dojdziesz do celu, jak uczy nas Zwierzę Mocy Stonoga.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Stonoga

Stonoga

Rozpoznaj moją boską Naturę i Twoją własną.

Rozwijaj się i wzrastaj, zrzucaj Twoja starą skórę, która jest zbyt mała dla nowej, większej duszy. Symbolicznie tak, jak ja zrzucam moją starą skórę, tak i Ty odrzucaj od siebie to, co stare i już do Ciebie nie pasuje, co Cie ogranicza, czym większa jest Twoja dusza, tym więcej miejsca i wolności potrzebuje. Uczę Cię narodzin, rozwoju, odrzucenia tego, co Cie ogranicza.

Rozwijaj koncentracje, balans, koordynacje, pogodę ducha i zimną krew.

Stawiaj Twoje kroki w kolejności, nie próbuj osiągnąć wszystkiego na raz, tylko jedna noga za druga noga, pewnie do przodu. By osiągnąć Twoje cele stwórz najpierw solidny plan, by uniknąć sytuacji, w których zaplatasz sie i upadniesz. Stonoga uczy Cie stawiania małych kroczków, ale w pełnej koordynacji, prosto do celu. Połącz się z ziemią (uziemianie), by osiągnąć pełna stabilizacje. Zwróć uwagę na to, że stonoga potrafi pokonać każda przeszkodę, owa metoda małych kroczków i koordynacji.

Stonoga ostrzega Cię przed podejmowaniem szybkich i nieprzemyślanych decyzji!!! Stonoga uczy Cię także jak się maskować, jak sie szybko schować, gdy wystąpi taka potrzeba. Stonoga jest bardzo wrażliwa i uczy Cię także jak dojść do najgłębszych zakamarków wiedzy (także podświadomości), jak rozwijać własną duszę, nie tracąc kontaktu z ziemia i nie tracąc stabilności.

Stonoga uczy Cię wyczuwania (jasno-odczuwania).

Stonogi potrafią być także niebezpieczne, gdy czują się zagrożone lub chcą wyznaczyć granice (wiele z nich – szczególnie w krajach tropikalnych ma jad), inne przykry zapach. Przez to stonoga uczy Cię, że czasami trzeba być jadowitym lub niemiłym, jeśli ktoś chce naruszyć Twoje granice.

Uczy Cię także tego, by respektować granice innych, czy w czasie działania, czy w czasie samego mówienia.

Poproś stonogę o pomoc, a zobaczysz jakie pozytywne cuda pojawia się w Twoim życiu i ile jesteś w stanie sie od niej nauczyć. Koniec przekazu.


W skrócie: Stawiaj Twoje kroki w kolejności, nie próbój osiagnąć wszystkiego na raz, tylko jedna noga za drugą nogą, pewnie do przodu. By osiagnąć Twoje cele stwórz najpierw solidny plan, by uniknąć sytuacji, w których zaplatasz się i upadniesz. Stonoga uczy Cie stawiania małych kroczków, ale w pełnej koordynacji, prosto do celu… 

Stonogi są wrażliwe na słońce, jeśli zobaczysz jakąś na plaży – możesz przenieść w cień 🙂


Naucz się używania intuicji, stawiania kroku za krokiem do celu, wyznaczania granic jak Zwierzę Mocy Stonoga i wiele, wiele więcej:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85


Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s