Zwierzę Mocy Karaluchy – uczą, jak przetrwać i nigdy się nie poddawać.

Karaluchy są jednymi z tych zwierząt, które wzbudzają nie tylko strach, ale i obrzydzenie. Ich specyficzna budowa ciała, upodobania do brudu, do tego niezwykła zwinność sprawiająca, że potrafią szybko uciekać przed człowiekiem sprawiają, że nie lubimy towarzystwa karaluchów. 

Brudne i odrażające

Trudno szukać ich zalet. Sami naukowcy zajmujący się owadami uważają, że karaczany ( do których karaluchy należą ) są nie tylko najbrudniejsze i najbardziej odstraszające, jeśli chodzi o wygląd i zachowanie ( ale to rzecz względna ), jednak przenoszą przede wszystkim ogromną ilość chorób. Dlatego trudno mieć pretensje do ludzi, że karaluchów sympatią nie darzą… Przenoszą tak poważne choroby, jak tyfus, czerwonka, trąd, czy gruźlica. Jedyna ich zaleta to fakt, że w jakiś sposób oczyszczają środowisko spożywając zanieczyszczenia, jednak w niewielkiej ilości. Zdecydowanie ich wady przewyższają tę niewielką zaletę. Przynajmniej z punktu widzenia ludzi, u których karaluchy postanowiły zamieszkać.

Karaluch jak Zwierzę Mocy wg. Marii Bucardi

Przeżyją wszystko?

Karaluchy, czy inaczej nazywane – prusaki są bardzo trudne do pozbycia się, na szczęście jednak nie są, jak wiele osób uważa, niezniszczalne. Nie przeżyją ataku bomby atomowej, w co wielu wierzy, nie przetrwają użycia drastycznych środków. Trzeba też pamiętać, że to zwierzęta stadne, zawsze działające wspólnie. To też dodaje im sił!

Zginą od nieskomplikowanych środków chemicznych dostępnych na rynku, a uciekną, gdy zastosuje się sposoby “naszych babć” – używając różnego rodzaju bezpiecznych środków roślinnych. Bo fakt, jeśli już są w mieszkaniu, trzeba się “nagymnastykować” by się ich pozbyć, co na szczęście nie jest niemożliwe. 

Zwierzę Mocy Karaluch

Przeżyć za wszelką cenę

Są jednak silne, mają niezwykłą moc przetrwania. Nie przeżyją wszystkiego, nie są “zwierzętami o nadzwyczajnych mocach” ale dzięki umiejętności szybkiego przemieszczania się, zmieniania otoczenia i życia w grupie są jednymi z tych zwierząt, których człowiekowi nie jest łatwo się pozbyć. Potrafią w ciągu zaledwie jednej sekundy zmienić kierunek ok.25 razy przebiegając jednocześnie metr! 

Zwierzę Mocy Karaluchy

Co karaluchy znaczą jako zwierzęta mocy?

Są silne i mają ogromną siłę przetrwania. Jak mało które zwierzę są nastawione na przeżycie przede wszystkim i za wszelką cenę. Takie mają też przesłanie. Przeżyć, przetrwać, być – mimo wszystko, po trupach. Ich znaczenie to po prostu trwać, rozmnażać się i nigdy nie poddawać. Niestety, to także bardzo brzydkie sposoby na przeżycie. Mają bardzo dużą energię, więc jeśli spotkasz na swojej drodze karalucha, możesz spodziewać się “energetycznego kopniaka”, jednak trzeba wiedzieć, że może mieć to swoją cenę. 

Z drugiej strony, to zwierzęta stadne, mogą więc uczyć, jak żyć w jedności z innymi. Świetnie potrafią współpracować, dlatego gdy spotkamy karalucha na naszej drodze, warto zastanowić się nad naszymi relacjami. Gdy jesteś w trudnej sytuacji i spotykasz na swojej drodze to zwierzę, może to znaczyć, że nie możesz walczyć z kłopotami na własną rękę, ale warto prosić o pomoc innych. Może też znaczyć to, że musisz zacząć uważać na dietę! Karaluchy zawsze starają się osiągnąć swój cel, więc i takie przesłanie warto mieć na myśli spotykając to zwierzę na swojej drodze – czy to w rzeczywistości, czy w śnie. 

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!

Formularz kontaktowy

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: