Zwierzę Mocy Świnia – uczy, jak kochać, doceniać każdy dzień i zwiastuje bogactwo.

Świnie postrzegamy jako zwierzęta nieczyste, niechlujne, do tego niemądre i gorsze od innych. Gdy chcemy kogoś obrazić mówimy do niego “Ty świnio!”. Nawet na płaszczyźnie językowej są utożsamiane z gatunkiem niższym, niewartym uwagi.

Tymczasem to niezwykle mądre, wrażliwe istoty, które wcale nie chcą żyć w brudzie, ale człowiek je do tego zmusza. Chociaż te zwierzęta mają wiele zalet, my traktujemy je głównie jako
dostarczycieli mięsa i skóry.

Świnia Symbol szczęścia i bogactwa

W tradycjach wielu kultur na całym świecie świnia była i nadal jest symbolem siły, ducha walki, w niektórych krajach te zwierzęta chowano razem ze swoimi właścicielami. Starożytni Grecy i Rzymianie oddawali świnie w ofierze swoim najważniejszym bogom. Do dziś w południowej Europie spotkanie na drodze świni oznacza szczęście, nie inaczej jest w Rosji, gdzie funkcjonuje powiedzenie mówiące o tym, że “spotkanie świni oznacza powodzenie”. 

Słowianie wierzyli, że odchody świńskie chronią przed urokami i chorobami. Na Hawajach jest powiązana z bogiem wojny i miłości, podobnie germańska bogini Freya ma konotacje właśnie z tym
zwierzęciem.

Zwierzę Mocy Świnia

W tradycji chińskiej świnia jest jedenastym, ostatnim znakiem zodiaku. To przede wszystkim symbol bogactwa, przepychu i szczęścia, ale też bywa, że mogą przynieść klęskę i niedostatek. Głównie kojarzona jest jednak z miłością, ufnością i wszystkimi najbardziej szlachetnymi cechami. Jeśli więc chcemy kogoś obrazić, nie nazywajmy go świnią!

Wbrew powszechnemu mniemaniu, świnie nie są wcale głupie. Ich inteligencja jest na poziomie trzyletniego, a więc całkiem już rozumnego dziecka!

Nie tapla się w błocie z upodobania do brudu, lecz by utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Została udomowiona prawdopodobnie już ok 11.tysięcy lat temu, więc tak jak i psy. Jednak jedne zwierzęta uznane zostały za naszych przyjaciół, drugie traktujemy przede wszystkim jak pożywienie i większość z ludzi chce je postrzegać jako głupie i brudne.

Zwierzę mocy świnia wg. Marii Bucardi

Tymczasem jako zwierzę mocy świnia przynosi szczęście i bogactwo. Pokazuje także miłość matczyną, łączy się z Matką ziemią. Przypomina, że należy cieszyć się każdym dniem, jak potrafi cieszyć się nim radosne, niewinne dziecko – tak, jak wrażliwa, inteligentna świnia. Z drugiej strony bywa jednak naiwna i łatwa do zranienia.

Świnia to zwierzę miłości. Szczerej, ufnej, oddanej.

Gdy staje na Twojej drodze, każe Ci pomyśleć, czy potrafisz tak kochać? Docenić każdy dzień?
Pamiętaj, że jest jednocześnie zwierzęciem walki, odwagi, zmiany. Być może właśnie teraz nastał czas zmian. Odważnych decyzji.

Świnia jest też wspaniałą matką, dlatego jest dobrym znakiem dla wszystkich kobiet pragnących zajść w ciążę, już w niej będących oraz matek. Gdy pojawi się na Twojej drodze może też znaczyć, że należy
zastanowić się nad kontaktem z własną rodzicielką.

Zwierzę Mocy świnia

Jeśli coś dzieje się w Twoim życiu nie tak, świnia może być przewodniczką, która mówi – czy na pewno otaczasz się dobrymi ludźmi?
Czy jesteś otoczona/otoczona miłością i przyjaźnią? Może warto poszukać wokół siebie tych, którzy naprawdę życzą Ci dobrze i chcą dla Ciebie jak najlepiej? Porzuć myśli, które Cię ograniczają!

Zwróć się do Matki Ziemi, która kocha Cię właśnie taką/takim, jakim jesteś i zrozum, że jesteś idealną istotą. Pokochaj siebie, otwórz swój umysł i pozwól sobie na radość i pozytywne myślenie.

Symbol świni to miłość do świata i do siebie. To pozwolenie sobie na zaprzestanie myślenia o tym, co myślą o nas inni. To skupienie się na własnych celach, dobrych, pozytywnych ambicjach dla siebie i swoich najbliższych.

To całkowita afirmacja życia. Każdego dnia, tygodnia, miesiąca, krok po kroku ciesz się sobą, najbliższymi, tym, co udało Ci się osiągnąć i zobaczysz, jak wiele jeszcze dokonasz!

Świnia jak zwierze mocy

Widziałeś świnię we śnie?

Gdy świnia przyjdzie do Ciebie w snach, ciesz się. Oznacza, że wkrótce będziesz się cieszyć dobrobytem, stanie się coś, co sprawi Ci radość, być może zdobędziesz dodatkowe środki materialne. Może tez oznaczać płodność i to, że Twoja rodzina wkrótce powiększy się.

Natomiast jeśli świnia atakuje Cię – uważaj! Znaczy to, że nadmiernie skupiasz się na sprawach materialnych, zapominasz o uczuciach. Być może też otaczasz się złymi ludźmi, którzy odciągają Cię od tego, co ważne, przez nich możesz wpaść kłopoty. Zły omen to także ciemna świnia!

Totem Świni

Może oznaczyć nadejście szczęścia, bogactwa. Stąd też “świnka skarbonka”!

Jeśli więc w Twoim życiu pojawi się Zwierzę Mocy – Świnia, oczekuj dobrego. Zastanów się nad miłością, czekaj na dobry obrót spraw i ciesz się każdą dobrą chwilą!

Interesuje Cię własne Zwierzę Mocy? Zajrzyj tutaj:

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się ze mną!

Formularz kontaktowy

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: