Zwierzę Mocy Pchła ostrzega przed pasożytem i zachęca do odkrycia mądrości własnej krwi….

Pchła Zwierzę Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Pchła

Słowa kluczowe:

Ostrzeżenie przed pasożytem – skumulowane obrażenia – irytacja – wampiryzm (emocjonalny, fizyczny) – Mądrość Krwi 

W negatywnym aspekcie, który w przypadku tego Zwierzęcia Mocy jest silny (to niekoniecznie jest o Tobie, ale np. ostrzega przed kimś w Twoim otoczeniu, kto ma wobec Ciebie złe intencje):

Niechęć do światła – ucieczka od problemów – wrażliwość na środowisko – zależność od innych – ranienie tych, których się kocha – wampir – metamorfoza w stronę cienia – ucieczka przed problemami

Wszystkie pchły są pasożytniczymi owadami, które żywią się krwią. Mają dobrze rozwinięte tylne nogi w swojej dojrzałej fazie, co umożliwia im przeskakiwanie od gospodarza do gospodarza. Pchły mają na swoim ciele narząd zmysłu, który jest bardzo wrażliwy na wibracje i prądy powietrza. Pchły przechodzą wiele etapów całkowitej metamorfozy, przechodząc od jaj, przez larwy, do poczwarki, a następnie do postaci dorosłej. W stadium larwalnym unikają światła i odżywiają się piórami, odchodami dorosłych pcheł, włosami i skórą. Tylko dorosła pchła do przeżycia potrzebuje krwi. Istnieje wiele różnych gatunków pcheł, niektóre są specyficzne dla kotów, ludzi, psów itp.

Przesłania Zwierzęcia Mocy Pchły

Jeśli pchła pojawiła się w Twoim życiu jako przewodnik (najczęściej przez ukąszenie) przypomina, abyś dbał / dbała o siebie i środowisko oraz ćwiczył / ćwiczyła czujność. Jeśli jesteśmy leniwi w kwestii tego, jak dbamy o siebie, możemy doznać krzywdy fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Możemy nawet poważnie zachorować. Zadbaj o swoje środowisko i swoje ciało.

Pchła reprezentuje wampiryzm (emocjonalny, fizyczny). Sugeruje, że możemy czerpać energię od innych – szczególnie tych bliskich – nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ten wampiryzm jest oznaką zależności od innych, która może stać się niezdrowa. Możemy również być ofiarami, ponieważ zbyt łatwo oddajemy naszą energię. Pchła reprezentuje zależnego wampira, który może zabrać mu tych, na których mu najbardziej zależy.

Wskazuje na potrzebę ciemności i może reprezentować ludzi, którzy mają awersję do światła. Jeśli pchła pojawiła się w Twoim życiu, być może nadszedł czas, aby schować się do schronienia i podsumować swoje życie. Pchły są bardzo wrażliwe na otoczenie i możesz poczuć się przytłoczony zbyt dużą ilością bodźców środowiskowych. Ciche, ciemne miejsca uleczą cię w czasie, gdy w pobliżu jest pchła. Może to również reprezentować osobę w Twoim otoczeniu, która jest jak wampir i żeruje na Tobie lub chce tego.

Pchła reprezentuje czas kumulacji obrażeń. Ukąszenia pcheł są niewielkie, ale im więcej dostajemy, tym bardziej nasze zdrowie i układ odpornościowy zmagają się. Te skumulowane szkody mogą wystąpić w innych aspektach naszego życia, małe problemy, które nigdy nie zostaną rozwiązane, sumują się, dopóki nie staną się przytłaczające. Przyjrzyj się każdemu małemu problemowi w swoim życiu i zajmij się nim dokładnie, aby zapobiec sytuacji, która może stać się wielką lawiną.

Pchły są mistrzami w uciekaniu od swoich problemów. To generalnie nie jest dobre i nie przynosi rozwiązania sytuacji, ani spokoju ducha, ale być może nadszedł czas, abyś faktycznie uciekł z niebezpiecznej sytuacji, jeśli konfrontacja już nie pomaga. Czasami odejście jest najzdrowszą rzeczą, jaką możemy zrobić. Tylko Ty znasz odpowiedź w swojej indywidualnej sytuacji.

Pchła reprezentuje metamorfozę i odrodzenie. Kiedy pchła pojawia się w naszym życiu, szczególnie w naszych snach i wizualizacjach, nadszedł czas, na zmiany.

Ważny temat: równowaga w braniu i dawaniu. Kiedy pchła pojawia się w naszym życiu, nadszedł czas, aby ocenić, czy krzywdzimy tych, których kochamy, albo brać zbyt wiele ich zasobów, używając ich emocjonalnie, materialnie lub duchowo, czy też ktoś inny tego nie robi wobec nas.

Pchła reprezentuje mądrość krwi. Wszystkie aspekty krwi, pochodzenia, wiedzy, energii, mądrości itp. są częścią domeny pcheł. Połączenie się z nią jako Zwierzęciem Mocy, może pomóc w odkryciu tego, co masz sobie przypomnieć…

Aktywuj mądrość swojej krwi z pomocą tego wykładu, który znajdziesz na Akademii Omen Sententia Marii Bucardi:

https://akademia-omen-sententia.pl/pl/p/Wyklad-30.-Jak-polaczyc-madrosc-wyzsza-Twoich-przodkow%2C-zwarta-w-Twojej-krwi-DNA-z-madroscia-Twojej-duszy-Wyzszej.-Video%2C-mp3%2C-pdf%2C-prezent/152

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: