Gdy wszystko wydaje się ciemne, straszne, nie wiadomo gdzie zmierza, ani jak się skończy – zapoznaj się ze Zwierzęciem Mocy Meduzą.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Meduza

Zwierzę Mocy Meduza

Czy potrafisz zanurkować w prąd życia i zaufać, że niesie Cię w najlepszym kierunku?

Meduza wygląda jak galareta, bardzo delikatna, jest jednak dzięki temu wyjątkowo elastyczna i może spokojnie unosić się tam, gdzie prowadzą ją prądy wodne, które często są silne i nieobliczalne. 

Meduza jako Zwierzę Mocy przychodzi do Ciebie ujawnić swoją tajemnicę pokonywania sztormów. Taka mała galaretka, a jej siłą jest zaufanie w życie, elastyczność, dzięki której pokonasz największe problemy i trudności na swej drodze. Gdy wszystko wydaje się ciemne, ciężkie, mroczne, niewiadomo gdzie zmierza, ani jak się skończy, przypomina o wierze w Siłę Wyższą, siłę życia i stworzenia. To oczywiście jest bardzo trudne, ponieważ przeczy temu jak zostaliśmy wychowani i jak obecnie jest ten świat urządzony.

Jest takie powiedzenie, że gdy przestajesz się szamotać, zaczynasz się unosić na fali, przestajesz tonąć. 

Gdy przestajesz walczyć z nurtem życia, gdy przestajesz zmagać się z problemem, może jakąś starą sprawą, starym pomysłem jak coś powinno wyglądać, zaczynasz oddychać swobodniej, spokojniej i unosić się na powierzchni, wypływasz z problemów i emocji, które ciągnęły Cię na dno. 

Wiara w siebie, w Siłę Wyższą, dobro, pokonanie trudności to wielkie wyzwanie, prawda? Zwłaszcza w chwilach najtrudniejszych, największego zwątpienia.

Meduza nie wie, gdzie płynie, gdzie zaprowadzi ją nurt. Jak jest w Twoim przypadku? Jak czujesz się, gdy jest ciężko, mnóstwo różnych działań niezależnych od Ciebie i nie wiesz, gdzie to prowadzi, co z Tobą będzie i tym światem?

W świecie roślin Wierzba ma podobne przesłanie, by w czasie burzy tańczyć na wietrze, nie walczyć, a ufać, że ten czas przeminie zostawiając Cię z większą mądrością i doświadczeniem. Gdyby była nieugięta, to mogłaby się połamać.

Gdy trafiasz na np. Zwierzę Mocy Tygrysa, jest czas, aby stanąć do walki, ale gdy pojawia się meduza w Twoim życiu, to czas na elastyczność i zaufanie w siłę własnego serca oraz Siłę Wyższą. 

Są różne rodzaje meduz, wiele z nich, szczególnie w cieplejszych morzach i oceanach, są parzące. Jakie ciekawe połączenie, woda i ogień! W tym przypadku woda wskazuje na czyste emocje (niezmącone zwątpieniem, czarnymi scenariuszami i podświadomymi lękami) i ogień, czyli duszę, siłę serca, które jest prowadzone w najlepszym kierunku zawsze, gdy robimy to, co kochamy, co rozpala w nas pozytywne emocje, jeszcze w innych słowach, do czego pali się serce.

Dlaczego warto zaufać tym przesłaniom? Meduzy to najstarsze stworzonka na Ziemi, możliwe, że żyją tu ok 500 – 700 mln lat! Przetrwały już wiele, a dalej są z nami, muszą dobrze coś wiedzieć o życiu 😉 Niektóre mają bardzo długie “odnóża” jak wstążki, które jak możemy dowiedzieć się od biologów, nigdy się nie plączą. 

Meduza symbolizuje emocje, ochronę, przepływ, wrażliwość, zaufanie, wiarę, wewnętrzną siłę, moc, równowagę, prostotę, przetrwanie, przejrzystość, miękkość, akceptację, jedność z naturą i Siłą Wyższą, energetyczny przepływ, płynięcie z prądem. Meduzy nie muszą niczego zmuszać. Prądy wodne prowadzą je dokładnie tam, gdzie powinny. Żyją życiem w całkowitym zaufaniu i poddaniu się, ale w pozytywnym znaczeniu, np. Poddaniu się “woli nieba”. Oznaczają również obronę (bez ostrzeżenia). To może nieco zaskoczyć, ale pamiętajmy, że niektóre z nich mogą nieźle oparzyć. 

Zwierzę Mocy Meduza znaczenie Maria Bucardi

Meduzy bywają przepiękne, kolorowe, bajeczne jak z innego świata, nawet fluorescencyjne. Lepiej oglądać je z daleka, nie dotykać, zwłaszcza tych kolorowych, które mogą mocno lub śmiertelnie oparzyć. Jeśli znajdziesz je na plaży, wyrzucone na piasek, lepiej je podnieść je z piaskiem pod spodem, aby nie dotykać bezpośrednio (jeśli nie masz pewności jaka dokładnie to istotka).

Jako totem osoby, wskazują na wielką intuicję

Uwierz w moc swego serca, a ten prąd poniesie Cię w dobrym kierunku.

Jesteś połączony / połączona z energią życia, stworzenia. Nie musisz o nic walczyć! Jeśli pragniesz przyciągnąć coś do swojego życia, zostań tego wibracyjnym odpowiednikiem. To znaczy, że jeśli chcesz np. Żyć w harmonii i szczęściu, to musisz myśleć w taki sposób, używać spokojnych, pozytywnych słów i takie działania podejmować, skupiać się na swojej wewnętrznej harmonii i oczywiście, usuwać ze swojego życia wszystko co nie jest z tym zgodne. Jeśli oglądanie wiadomości źle na Ciebie wpływa, niepokoją Cię informacje na głównych stronach – to wyłącz je i idź na spacer. Nie słuchaj ich zwłaszcza teraz, ponieważ to kompletne zaprzeczenie przesłaniom Zwierzęcia Mocy Meduzy. 

Gdy jesteś w wodzie życia, to masz silne połączenie ze wszystkim i wszystkimi, wykorzystaj ten czas na materializację marzeń, celów. Świetnie rozumiesz emocje swoje i innych, możesz wysyłać innym wiadomości poprzez serce (nie werbalne, które może spowodować nieporozumienie).

Użyj swojego światła, by rozświetlić ciemne emocje.

Zwierzę Mocy Meduza znaczenie Maria Bucardi

Znasz tę historię? https://bucardimaria.com/2017/02/20/wzruszajacy-powrot-historii-o-rozgwiazdach-prywatnie-z-maria-bucardi-zeglarz-portugalski/

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: