Zwierzę Mocy Żyrafa – wyrastasz ponad przeciętność!

Żyrafa Zwierzę Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Żyrafa

Indywidualność – komunikacja – pokój – percepcja – ochrona kogoś, czegoś – noś głowę wysoko – nie bój się być widocznym / widoczną – jedz dużo roślinnego, zdrowego pożywienia – nie bój się nadstawiać kark w słusznej sprawie – wzbij się ponad ciężkie materialne sprawy i ponad przeciętność – wytrwałość

Żyrafa to indywidualista / indywidualistka, poznaj jej ciekawą osobowość, cechy i przesłania…

Jesteś kanałem boskiego przepływu miłości, kreatywności, talentów. Łącząc się z niebem i Ziemią, możesz materializować to, co dobre i potrzebne tutaj. Możesz nadać materialnej formy boskim pomysłom. 

Jeśli masz do podjęcia ważną decyzję – nie bądź jak mała myszka, która widzi tylko to, co ma przed oczami! Wzbij się wyżej, aby zobaczyć cały obraz. 

W negatywnym aspekcie może oznaczać brak równowagi, np. chodzisz z głową w chmurach, Twoje marzenia są iluzją ego, a nie ekspresją duszy.

Bądź dumny / dumna z siebie, ze swojego wyglądu, wyjątkowości i kochaj siebie! Doceniaj swoje cechy i działania. Żyrafie nie przyszłoby do głowy, by chcieć być kimś innym 🙂 Nie próbuj tego, bo to nie Twoja droga. 

Pojawiając się w Twoim życiu żyrafa jako przewodnik ze świata duchowego zwierząt, chce Ci przypomnieć:

  • Wyrosłaś / wyrosłeś ponad przeciętność! 
  • Nie możesz iść z szarą masą, idź swoją drogą.
  • Jesteś wezwany / wezwana do wypełnienia swojej wyjątkowej misji w tym życiu! Popatrz na swoje talenty, poczuj, gdzie serce Cię ciągnie, a postawisz pierwsze kroki do celu.
  • Jesteś wybrany / wybrana.
  • Jesteś stworzona / stworzony z boskiej materii.
  • Widzisz więcej niż inni.
  • Twoje światło wewnętrzne jest bardzo potrzebne! Dbaj o nie i walcz w jego obronie jeśli sytuacja tego wymaga. Żyrafa nie jest predatorem, a potrafi stoczyć walkę z lwami, skopać je, uderzyć szyją i przepędzić.
  • Pomóż naszej planecie, Matce Ziemi podnosić wibracje i tworzyć dobro w sposób jaki możesz najlepiej, używając swoich wyjątkowych talentów.
  • Ćwicz wiarę w pozytywne rozwiązania, to trening jak każdy inny. 

Żyrafa ma wielkie serce, które musi utrzymać w zdrowiu całe wielkie i wysokie ciało (jej serce musi dopompować krew na samą górę i dół, a żyrafa ma ok 5-6 metrów!). To przypomina Ci jak ważne jest, aby zawsze się kierować sercem. W tradycji Afrykańskiej figurki żyraf są używane właśnie w tym celu. Jeśli lubisz malować lub masz dziecko, namalujcie razem żyrafę, niech przypomina Wam o sile miłości, sile wewnętrznej serca, która rozprasza mrok.

Jeśli jest słuszna sprawa, w którą wierzysz i chcesz bronić, możesz to zrobić z gracją żyrafy. To pewnego rodzaju dyplomacja. Ona potrafi się bronić kopiąc silnymi, długimi nogami oraz szyją, ale nie jest drapieżnikiem (sama nie napada i nie gryzie). Czy czujesz tę różnicę? Jeśli lew uwiesi się na niej, to otrzyma wielkie uderzenie, które może spowodować poważne obrażenia, ale sama nie chodzi na polowania i nie zaczepia innych.

Czy masz swoją wizję życia? Popatrz na wszystkie dziedziny swojego życia z góry, wyszukaj atuty i problemy, sprawdź czy gdzieś ci czegoś brakuje, czy w innych sprawach czegoś jest za dużo.

Dziedziny życia można podzielić przykładowo jak w Feng Shui (dla ułatwienia):

– Wiedza i mądrość wyższa

– Cel życia, praca, droga życia

– Przyjaciele, podróże, filantropia

– Korzenie, rodzina, przeszłość

– Ja, moje słońce wewnętrzne, szczęście, zdrowie

– Kreatywność, dzieci, przyszłość

– Spełnienie materialne, bogactwo, obfitość

– Autorytet, uznanie, sława, pozycja

– Związek, miłość

Po zastanowieniu się jak wyglądają Twoje dziedziny życia, sprawdź co możesz zrobić, by poczuć więcej równowagi. 

Zwierzę Mocy Żyrafa przypomina o konieczności posiadania swojej mapy życia – wizji życia, czy też drogi. Musisz iść ścieżką zgodną ze swoją indywidualnością i ułatwi Ci w tym Twoja wizja, którą zawsze masz pod ręką (i w sercu), aby nie zboczyć z niej w zgiełku codziennego dnia i zwłaszcza, gdy masy innych pędzą w różnych kierunkach i namawiają Cię do tego. 

Jeśli totem żyrafy jest Ci bliski, to bardzo możliwe, że jesteś osobą bardzo społeczną, przyjaźnie nastawioną do różnych osób, potrafisz być sobą i dobrze się czuć w różnorodnym towarzystwie, zawsze pozostając indywidualistą /indywidualistką. Masz w sobie spokój, naturalny autorytet i potrafisz znaleźć swoje szczęście. Wyznaczasz granice, jesteś obdarzony / obdarzona mądrością wyższą. Masz dar jasnowidzenia! Jeśli jeszcze nie czujesz, że masz w sobie takie talenty, a to czytasz – medytuj z tym przewodnikiem duchowym.

Żyrafa to symbol połączenia nieba i ziemi, ducha i materii, idealnej równowagi między nimi, ponieważ potrzebne są nam te dwa aspekty. Żyjemy w materii i musimy się tutaj spełniać, musimy jeść zdrowo, nadawać rzeczywistą formę naszym pomysłom, ale tak samo jest ważne, aby to wszystko było tworzone z serca, poprzez które przepływa wyższa energia.

Żyrafa jest podobna do wielbłąda pod tym względem, że długo nie musi pić wody ze zbiornika, nawet 3 tygodnie! To oznaka wielkiej wytrwałości i wytrzymałości. Z niewielkimi zasobami mogą przejść setki kilometrów. Oczywiście zjadając rośliny dostarcza je z kropelkami rosy, ale często żywi się ciernistymi krzakami, więc nie są to duże ilości wody. Ich języki są bardzo specyficzne i mogą właśnie pozwolić sobie na to by zjadać kolczaste gałęzie akacji.

Jeśli uda Ci się zastosować w swoim życiu mądrość tego Zwierzęcia Mocy, doprowadzi Cię to do szczęścia! 

Pamiętaj również, że ważnym kluczem wtajemniczenia, jest miernik radości, który zawsze prowadzi Cię do odpowiedniego miejsca. Brak radości, np. mdłości na myśl o czymś / widok kogoś lub czegoś jest ostrzeżeniem przed tym, aby tam NIE iść. Nasz świat obecnie jest nastawiony na niszczenie wszelkiej radości i szczęścia, krytykę tego, robienie z tego czegoś zwariowanego… ale nie daj się zwieść, Ty jesteś wybrany / wybrana i idziesz swoją drogą.


Jesteś wielki! Jesteś wielka!
Zaszedłeś / zaszłaś już bardzo wysoko i możesz jeszcze wyżej.


Czy znasz już swoje Zwierzę Mocy? Naciśnij zdjęcie lub link pod:

https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, zajrzyj tutaj:
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: