Zwierzę Mocy Gepard – najszybsze na świecie! Pełne wdzięku, lekkości, świetnie zakamuflowane i bezszelestne…

Gepartd Zwierze Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Gepard

Gepardy to najszybsze ssaki lądowe. Wyróżniają się niezwykłą urodą, gracją i elastycznością. Silni sprinterzy osiągają 70 km / hw zaledwie 2 sekundy i rozwijają prędkość maksymalną do ponad 120 km / h. Ich budowa ciała jest niezwykła jak na kota. Zwierzęta są muskularne, ale szczupłe, długonogie, z małą głową, giętkimi uszami i wyraźnymi liniami od oczu wzdłuż nosa (często nazywane łzy), co sprawia, że ​​twarz geparda jest niepowtarzalna. Gdy siedzą wyglądają dumnie, a swoje kroki stawiają z wytwornością, skaczą z lekkością i biegną jakby nie było to dla nich żadnym wysiłkiem.

Gepardy mają świetne zmysły, w tym dobre widzenie przestrzenne. Wrogami młodych są lwy i lamparty i hieny. Są mniejsze niż leopardy i mają inne cętki. Samice żyją w małych stadach, a samce różnie, niektóre wybierają samotność. Gepardy polują w ciągu dnia, zwłaszcza podczas świtu i zmierzchu, w odróżnieniu od większości wielkich kotów, które prowadzą nocny tryb życia. Gepardy śpią w trawach, często przy jakimś wzgórzu, by więcej widzieć i mimo odpoczynku, któryś zawsze stoi na straży, czyli można powiedzieć, że biorą warty nocne 🙂 Żyją na terenie Afryki i Iranu centralnego. Gatunek zagrożony!

Gepard jako zwierzę mocy symbolizuje wdzięk, wyjątkowość i szybkość. Plemiona afrykańskie wysoko cenią tego szybkiego i rozważnego łowcę. Jego umiejętności łowieckie zapewniają przetrwanie. Ich futro jest prawie niewidoczne na afrykańskich sawannach, co umożliwia niezauważalne śledzenie ofiary, dogonienie jej sprintem i zabicie jej poprzez uduszenie.

W przeszłości zawsze były uważane za symbol władzy i bogactwa, a władcy trzymali je jako zwierzęta domowe. Futro jest symbolem niewidzialności, doskonałego kamuflażu.

Gepart jako Zwierzę Mocy wspiera Cię w podejmowaniu szybkich decyzji, ale skutecznych, właściwych i opartych na realiach.

Jego rada brzmi: Gdy trzeba działać, rób to z najwyższą prędkością, ale po tym czas na odpoczynek.

Pamiętaj, że gepard potrzebuje wystarczającego okresu odpoczynku po szybkim polowaniu, okresy regeneracji są niezbędnym warunkiem trwałego zdrowia i zwinności.

Gepard w kulturach Afryki i starożytnego Egiptu

Rdzenne ludy Afryki zawsze ceniły geparda jako mądrego nauczyciela i przewodnika, jeśli chodzi o polowanie i przetrwanie. Ale także wiele innych kultur podziwia go za szybkość, wdzięk i jego wrażliwość. Stał się symbolem doświadczonych i rozważnych myśliwych. W czasach, gdy plemiona polowały na nie, mówiło się, że skóra geparda powinna pomóc jej noszącemu stać się niewidzialnym i podróżować po światach i wymiarach z niewyobrażalnie dużymi prędkościami. Oczywiście nie trzeba do tego celu jego skóry, dużo lepszym sposobem jest medytacja z tym przewodnikiem duchowym świata zwierząt.

W starożytnym Egipcie gepardy były oswajane i szkolone, aby pomagały ludziom polować. Jak już wcześniej wspomniane, bogaci władcy często posiadali gepardy jako zwierzęta domowe i symbole władzy.

Dzisiaj gepard kojarzy się przede wszystkim z szybkością, polowaniem i kamuflażem.

Co znaczy pojawienie się geparda w życiu?

Jeśli gepard pojawia się w Twoim życiu jako zwierzę mocy, to nadszedł czas na zmianę i skok wielowymiarowy. Gepard może przyspieszyć do maksymalnej prędkości w bardzo krótkim czasie, dlatego jego energia wspiera Cię teraz w szybkości umysłu, dzięki czemu zyskasz czas.

Tak jak gepard podkrada się do swojej ofiary prawie bezszelestnie i niewidocznie, by uderzyć z prędkością błyskawicy, tak gepard, jako zwierzę mocy, jest w stanie dać ci zdolność działania i myślenia z prędkością błyskawicy i chronić cię przed spojrzeniami nieprzyjaznych oczu

Jako nieustraszony łowca, który daje z siebie wszystko, aby osiągnąć swój cel, gepard jako zwierzę mocy prosi cię o więcej zaangażowania. Zgodnie z mottem: ci, którzy chcą coś osiągnąć, szukają drogi i wyjścia, a ci, którzy nie chcą czegoś osiągnąć, szukają wymówek. Więc jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz znaleźć sposoby i jeśli to konieczne stworzyć nowe lub pójść nowymi drogami. 

Budzi się w tobie również „myśliwy”, który jest w stanie osiągnąć swoje cele w bardzo krótkim czasie! Oczywiście chodzi o łowcę marzeń i celów.

Od geparda jako zwierzęcia mocy nauczysz się osiągać cele, poruszać się prawie bezgłośnie i niewidocznie na nieznanym terenie i być w stanie biec z prędkością błyskawicy, gdy sytuacja tego wymaga. 

Na poziomie duchowym, gepard pomaga ci wykonać skok wielowymiarowy i pozwala ci podróżować z prędkością światła przez czasy, światy i historie. 

Energia geparda uwrażliwia na otoczenie, wyostrza wszystkie zmysły i pomaga w krótkim czasie osiągnąć przełom.

Kiedy gepard wędruje przez twoje sny, może nastąpić nieoczekiwana zmiana i transformacja sytuacji. 

W negatywnym aspekcie wskazuje na to, że być może uciekasz przed problemem i należy mu teraz stawić czoła, by wrócić do siły i harmonii. Może także oznaczać, że czegoś Ci brakuje i gonisz to bez tchu. Zainteresuj się Prawem Przyciągania, aby sprawdzić dlaczego ucieka Ci to, czego tak pragniesz.

Uważaj, aby nie przegapić niesamowitej okazji!

Skup się na szybkości, ponieważ nie wszystkie okazje będą dostępne na zawsze.

Podobnie jak symbolika małpy, symbolika geparda uczy cię, aby nie trzymać się sztywnego sposobu myślenia i działać szybko, gdy sytuacja nagle się zmieni.

Zachęta, by wykonać swoje nadchodzących zadania, nie pozwalając, aby Twoje projekty trwały zbyt długo. Po tym, pamiętaj o odpoczynku.

Jeśli chodzi o relacje, bądź selektywna / selektywny. Pamiętaj, że samotność w pewnych okresach służy i działa na korzyść, zwłaszcza jak nie masz wokół siebie osób wspierających i wartościowych.

To Zwierzę Mocy symbolizuje również elastyczność i zdolność adaptacji.

Nie marnuj czasu na iluzje. Po prostu zacznij działać i idź tak daleko, jak możesz!

Osoby z totemem geparda mają dużą zdolność empatii i dokładnie wiedzą, jak reagować na ból i cierpienie innych. Jesteś nieustraszony w sztuce miłości i jesteś bezpośredni / bezpośrednia. Jeśli możesz wypowiadaj się dyplomatyczniej, by nie zranić bliskiej osoby. Ludzie z tym zwierzęciem duchowym również szybko reagują na niebezpieczeństwo. Mają też skłonność do samotności i są bardzo wybredni, jeśli chodzi o to, komu zaufać i z kim się związać.

Działasz szybko, gdy pozwalasz swojej silnej intuicji kierować sobą. Jesteś  zapewne ciekawy, kreatywny i inteligentny. Masz głód wiedzy i chęć odkrywania tajemnic. Lubisz kwestionować i nie akceptujesz przeciętnych odpowiedzi, zwłaszcza, gdy czujesz, że coś pod tym się kryje. Potrafisz kochać i używać swojej silnej woli, by kreować swój świat. Nigdy o tym nie zapominaj!

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: