Zwierzę Mocy Norka uczy spełnienia w samotności, wyznaczania granic i radości.

Zwierzę Mocy Norka, znaczenie wg Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Norka

Pewnie wielu z Was zaniepokoiła wiadomość o ostatnim wyroku na wszystkich norkach (ok 15 milionów) w pewnym państwie, co przypomina demoniczny rytuał na wielką skalę, więc postarajmy się nie poddać tej energii. Pamiętajmy, że te zwierzątka JUŻ DAWNO TEMU były skazane na życie w okrutnych warunkach, zniewoleniu i śmierci. Teraz z pewnych przyczyn jest to nagłośnione, by wprowadzić wyjątkowo negatywne uczucia.

Dlaczego akurat teraz padło na norki? Z jakich powodów ich energia jest tak ważna i pewne siły chcą się ich pozbyć z Ziemi? Nie ma przypadków, więc przyjrzyjmy się jakie mają znaczenie.

Są aktywne w nocy, potrafią się dobrze orientować w ciemności, drapieżniki, świetni łowcy i samotnicy (nie przypomina Wam to trochę Sowy? :-)) Potrzebują bogate środowisko do życia, co w znaczeniu symbolicznym oznacza potrzebę życia w otoczeniu pełnym obfitości, różnorodności, wolności, zdrowia, bezpieczeństwa i prywatności, by móc realizować swe potrzeby. Osiedla się pojedynczo w głębokich norach niedaleko leśnych wód, przegania innych z własnego terytorium. Nawiązując do ich zachowania w naturze, pokazuje nam jak osiągnąć szczęście, spełnienie materialne i emocjonalne w samotności, a także to, że czasem trzeba przegonić intruza z własnego terytorium. Gdy ktoś niezapowiedzianie wkracza w Twoje życie z “brudnymi butami” – masz prawo wyprosić go stanowczo używając odpowiednich słów – WYZNACZANIE GRANIC. To samo dotyczy negatywnych energii, przegoń je z siłą i oczyść się z nich. 

Norka wg indiańskich wierzeń jest symbolem skupienia na swoim wnętrzu i badanie ukrytych intencji. Połączenie duchowe, umysłowe, telepatia. Jest totemem pewnych plemion i często rzeźbiona w drewnie. Nieraz ukazana w legendach jako niemały psotnik i kawalarz 🙂 Jest pewna legenda indiańska o norce, która sprytnie nakłoniła dwie ryby do walki, aby mogła je zjeść. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta… o czym mówiliśmy na 133 Ceremonii https://bucardimaria.com/2020/11/05/ceremonia-nr-133-z-maria-bucardi/ 

Pokazuje nam jak chodzić w równowadze między: światem fizycznym i duchowym, radością i zabawą a walką o słuszną sprawę, emocjami a umysłem. Uczy samotni, intuicji, zrozumienia snów i tego, co związane z poruszaniem się w nocy. Norka jest mała i ma piękne futerko, ale w naturze potrafi się bronić i oznaczać swoje terytorium. Nie zapominajmy również o tym, że jest sprytnym drapieżnikiem i bierze to, co chce. 

Pozwól sobie na śmiech, radość, zabawę, zrób dla siebie coś miłego i nie traktuj innych zbyt poważnie. Jeśli będzie trzeba to przegonisz ich werbalnie lub energetycznie. Użyj sprytu w poruszaniu się między światami tak jak Mag Transcendentny, który idzie idealnie środkiem między symboliczną energią białą i czarną 118 https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Używaj dostępnych Ci środków, by osiągnąć swe cele w równowadze ze Wszechświatem.

Pamiętaj, że samotność jest przywilejem królów!

W negatywnym aspekcie ostrzega przed oszustwem i nieprzyjemnym żartem, atakiem werbalnym, tchórzostwem, a także agresją.

Oznaczają także bycie rozchwytywanym, pożądanym za to kim jesteś i jakie masz zasoby. 

Ps. DLA OSÓB, KTÓRYM MARZY SIĘ PIĘKNE, WYSOKIEJ JAKOŚCI, MIŁE W DOTYKU FUTERKO – wegańskie oczywiście – jest wiele firm, które odpowiada na te potrzeby rynku! Wystarczy wyszukać “wegańskie futro” lub “faux fur”, by znaleźć wiele firm, które się tym zajmują. Są bardzo ładne, nowoczesne i mają pozytywną wibrację. 

Norka to gatunek łasicowatych, kunowatych – patrz Zwierzę Mocy Łasica

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s