Zwierzęta Mocy – ich znaczenie w życiu

Zwierzę Mocy znaczenie Maria Bucardi - Zwierzęta Mocy dlaczego są ważne w życiu

Co to są Zwierzęta Mocy i jakie mają dla Ciebie znaczenie?

Zwierzęta Mocy, duchy opiekuńcze, dobry i zły omen, czyli jak komunikuje się z nami Natura poprzez różne istoty; ssaki, ptaki, gady… Jak rozpoznać przekaz i własne aktualne zwierze mocy, jak wykorzystać jego cechy w danej życiowej sytuacji, Zwierzęta mocy, które towarzyszą nam od urodzenia jako linia przewodnia dla naszego życia i te sytuacyjne – jako wskazówka w danym momencie, gdy stoimy na rozstaju dróg…

Każda osoba ma od urodzenia swoje Zwierzę Mocy, które jest poniekąd jak anioł stróż, towarzyszy w czasie całego życia, wspiera w pokonywaniu trudności oraz pomaga znaleźć właściwą drogę, co związane jest z indywidualnym powołaniem.

Jeśli oczywiście prosimy je o pomoc i łączymy się jego energią! Zwierzęta Mocy, tak samo jak Siły Wyższe Światła nie wtrącają się, nie ingerują bez wyrażenia wolnej woli, ponieważ szanują ją. Nawet jeśli bardzo chciałyby Ci pomóc, gdyż widzą jak samotnie się czujesz, jak Ci czasem trudno, jak widzą Twoje łzy i ból – czekają na Twój znak. Jeśli więc, świadomie poprosisz o pomoc swoje Zwierzę Mocy, jeśli zechcesz je poznać – ta boska energia, Twój duch opiekuńczy zrobi to z największą radością.

Czasem jednak jesteśmy w takim momencie życia, że trudno nam usłyszeć ten głos, połączyć się z tą energią, odnaleźć własne Zwierzę Mocy i usłyszeć sercem wskazówki. Czasem zwyczajnie nie mamy czasu, by się wyciszyć na łonie natury itd. Kiedyś szamanie się tym zajmowali i Indianie mieli swój własny totem. Jeśli nie jesteś pewien / pewna jakie jest Twój totem, a bardzo chciałbyś / chciałabyś poznać i wzbogacić swoje życie, wejść na odpowiednią drogę, zrozumieć i wypełnić swoje powołanie – kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat Twojego aktualnego Zwierzęcia Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Dlaczego to jest ważne i co zyskujesz? Ponieważ Zwierzę Mocy dodaje nam sił, energii, wsparcia, poczucia, że nie niesweś tu sam / sama. Zyskujesz pomoc ze świata duchowego, niematerialnego, jesteś we właściwymi miejscu i czasie, znasz rozwiązanie problemu. Jeśli połączenie ze Zwierzęciem Mocy jest zakłócone lub zupełnie zerwane  to tracimy wewnętrzną moc i siłę. Zobacz straszy film Kompas, aby zobaczyć to obrazowo. 

Każdy z nas ma swoje Zwierzę Mocy od urodzenia, które prowadzi, opiekuje się jak anioł stróż oraz może pojawiać się inne na pewien moment, wyzwanie lub dłuższy etap w życiu, które jest bardziej dopasowane na aktualny czas. Przynosi ze sobą idealną dla Ciebie energię, mądrość, przesłania, wskazówki i moc, by dać sobie ze wszystkim radę i cieszyć się życiem, osiągnąć sukces, szczęście, spełnienie, bogactwo, zdrowie, obfitość, miłość i światło.

Twoje Zwierzę Mocy jest idealne dla ciebie i twej drogi!

Nie ma gorszych i lepszych, może twoim jest małe zwierzątko i tygrys wydaje ci się lepszy? Pamiętajmy, że tygrys ma na swej drodze spore przeszkody, walki i niebezpieczeństwa do pokonania, a może twoje serce jest inne, wrażliwe i ma inną drogę, na której pomoże Ci delikatniejsze Zwierze Mocy. 

To zwierzę, którego nie lubisz – jest również ważną wskazówką! To Twoja strona cienia, którą możesz przepracować w życiu, aby uwolnić się z blokad, ograniczeń, przeszkód, przez które nie możesz rozwinąć skrzydeł.

Każde Zwierzę Mocy ma głębokie znaczenie symboliczne, poznaj je i wzbogać swoje życie.


Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s