Jakie jest moje Zwierzę Mocy?

Moje zwierzę mocy - wskazówki Maria Bucardi, porady

Twoje Zwierzę Mocy – jak poznać? Wskazówki i porady

Jeśli chcesz poznać swoje Zwierzę Mocy i wzbogacić swoje życie, uzyskać pomoc świata duchowego, rozwiązać problemy, uzyskać przesłania na ten czas oraz związane z Twoim powołaniem, czyli Twoją indywidualną drogą – poznaj kilka wskazówek jak tego dokonać. 

POZBĄDŹ SIĘ UPRZEDZEŃ
Bez uprzedzeń, czyli nie ma gorszych i lepszych Zwierząt Mocy! Każde dopasowane jest idealnie dla Ciebie i by ułatwić Ci sytuację w jakiej się znajdujesz lub misję Twojego życia. Jeśli masz uprzedzenia – to może zablokować odnalezienie własnego totemu. Jeśli masz fobie, nie lubisz jakiegoś zwierzęcia, boisz się, wzbudza w Tobie bardzo negatywne reakcje – to może być Twoja strona cienie, z którą warto się zmierzyć. 

NATURA TWÓJ SPRZYMIERZENIEC
Wyjdź do natury! Zwierzęta żyją w naturze – to ich własny dom i środowisko, więc tam najlepiej wyjść, by odnaleźć je energetycznie. 

POWOLI…
Pamiętaj, że nie ma się co spieszyć! Zrób to w czasie idealnym dla Ciebie.

SPOKOJNIE…
Pamiętaj, żeby dać sobie czas, nawet kilka razy, by je odnaleźć, czyli nie stresuj się tym, że jeszcze nie wiesz, a próbowałaś / próbowałeś. Kiedyś zajmowali się tym szamani, więc to nie jest takie proste. 

PRACA WEWNĘTRZNA
Pracuj nad oczyszczaniem siebie, rozwojem wewnętrznym i aktywuj w sobie wszystkie talenty. W dzisiejszych czasach mówi się, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, bycie medium, szamanem jako osobach ze zdolnościami “nadprzyrodzonymi”, ale tak na prawdę jest to nasz naturalny stan. Przez sposób wychowania i styl życia można oczywiście zupełnie stracić te zdolności. Jest to również bardzo utrudnione przez elektronikę dookoła, stan pożywania, wody, środowiska, powietrza itd.

Co tydzień odbywają się wykłady i spotkania online z Marią Bucardi, które mają na celu podwyższenie wibracji, oczyszczenie i zdobycie wiedzy duchowej i świecie energii, by Twoje życie było pełne szczęścia, zdrowia, piękna, miłości, światła, bogacka materialnego i niematerialnego: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Znajdziesz tu również mnóstwo wskazówek i porad bezpłatnych, które możesz zastosować już dziś!


ODPOWIEDŹ LEŻY W TWOIM SERCU
Połącz się i zapytaj swoją Duszę Wyższą, czy dane zwierzę, które pojawia się na Twojej drodze lub w myślach, snach, jest Twoim Zwierzęciem Mocy. Odczujesz to i znajdziesz odpowiedź w swoim sercu.

POZNAJ ŻYCIE ZWIERZĄT
Dowiaduj się więcej o zwierzętach, oglądaj filmy przyrodnicze, dokumentalne, czytaj. Jest coraz więcej pięknych książek zadedykowanych drzewom, naturze i właśnie zwierzętom. Oczywiście FILTRUJ WIEDZĘ! Nie przyjmuj do siebie wszystkiego i gdy tylko coś Ci nie pasuje – wyłącz! Sprawdzaj z kim masz do czynienia, ponieważ nie chcesz zasilać swoją energią i czasem negatywnych obrazów i ludzi. 

PRZYPOMNIJ SOBIE JAKIE ZWIERZĘ FASCYNUJE CIĘ OD DZIECKA
To może być wskazówka, że właśnie ono jest Twoim Zwierzęciem Mocy od urodzenia lub takie, który towarzyszy Ci w pewien sposób fizycznie od kiedy pamiętasz.

OSOBA GODNA ZAUFANIA
Jeśli chcesz prosić kogoś o odkrycie Twojego Zwierzęcia Mocy, sprawdź do kogo masz pełne zaufanie! Tu ważna jest ostrożność.

Każde Zwierzę Mocy ma głębokie znaczenie symboliczne, aby je zrozumieć myśl umysłem i sercem.

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: