Jesteś dzieckiem światła i miłości. Otwórz Twoje serce z pomocą magicznego Zwierzęcia Mocy Jednorożca

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Jednorożec

ZWIERZĘ MOCY JEDNOROŻEC

Przesłanie: Kiedy jesteś na prawdę sobę? A kiedy mówisz TAK, mimo, że w Twoim sercu czujesz NIE? Siły Wyższe wspierają Cie w aktualnym procesie przemiany, a Jednorożec jest połączeniem ze światłem i boskością. Jesteś dzieckiem światła i miłości. Otwórz Twoje serce, by oczyścić się i wrcić do Twojego prawdziwego światła. To Jednorożec pomoże Ci w aktualnym procesie transformacji i uwolnienia od negatywnych energii, blokad, karmicznych więzów czy resztek tych i innych zabrudzeń.

Bądź sobą i idź drogę Twojej prawdziwej świetlistej Duszy, nie rób czegoś przeciwko sobie! Twoje powołanie, Twoja misja tutaj na Ziemi czeka na wypełnienie. Idź zgodnie z Twoim sercem!

Jeśli otworzysz się na moją magię – mogą wydarzyć się cuda. Jestem absolutna czystością, jasnością, nieskończoną boskością i miłością. Widzę kim jesteś, mimo, że Twoja prawdziwa boska natura często ukryta jest za lękiem, bólem, strachem, karmicznymi blokadami. Widzę Twoją jasność, Twoją siłę, Twoją miłość, Twoje oddanie, Twoja zmysłowość, Twoją empatię i intuicję … Cala Twoją boską Naturę. Pomogę Ci otworzyć trzecie oko i zaufać Twojej intuicji. Pomogę Ci widzieć jasno i rozpoznać niewidoczne powiązania. Tylko ludzie o czystych sercach mogą mnie spotkać, inni widzą we mnie tylko białego konia.

MEDYTACJA Z JEDNOROŻCEM I WYKŁAD ONLINE:
https://bucardimaria.com/2019/04/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-55/
Pełen tytuł to: 55 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Soldiny fundament, a Twoja Droga Serca, jako dostęp do skarbów świata materialnego i niematerialnego, wędrówka z czystością Jednorożca, w którym nieświadomi ludzie widzą tylko białego konia.

Jednorożec jako symbol najczystszej energii prowadzi Cię przez sprawdziany, by sprawdzić czy masz czyste serce, czyste intencje, czy ufasz i wierzysz Sile Wyższej. Prowadzi przez czarny las, pustkowia, mokradła, aż do morza słonego, oczyszczającego, prowadzi do największych skarbów i tajemnic. Czasem impulsem jest chęć bogactwa, by wyruszyć w drogę, ale podróż robi się tak fascynująca, że odkrywa się mnóstwo innych cudowności.

Sprawdza nas czy mamy odwagę i nie schowamy się do mysiej norki ze strachu. Ale jeśli tak zrobimy, to nie ma co się przejmować! Trzeba się zregenerować, odpocząć i ruszyć w drogę 🙂

Najsilniejsza ochrona.

Pamiętaj o tych hasłach: woda, czystość. Wykorzystuj wodę dla czystości – a dokładne znaczenie poznasz w Ceremonii z Marią Bucardi 55.

Twoje Zwierzę Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

JEDNOROŻCE W ŹRÓDŁACH PISMENYCH I OBRAZACH

W dzisiejszym świecie jednorożce występują w bajkach, określa się je jako mityczne, choć w znanych mitach greckich nie występują, a rzadko mówi się o tym, że jednorożce wymieniane są w dobytku kulturowym prawie każdej cywilizacji na świecie, w Europie, Ameryce, Azji (szczególnie w Indiach), Chinach, gdzie jest symbolem sprawiedliwości i ochrania przed złym okiem, był też jeden z czterech super Zwierząt Mocy wraz z feniksem, smokiem i żółwiem. W Afryce  symbolizuje rangę książąt i cesarzy, a wśród niektórych plemion był czczony.

Przeczytamy o nich w starożytnych pismach historycznych Ktezjasza, Pliniusza, a także Starym Testamencie. Fragment z Wikipedii:Zwierzę o jednym lub kilku rogach, nazywane w języku hebrajskim Re’em (רְאֵם), wspomniane jest w Biblii kilkakrotnie, często jako istota symbolizująca siłę. W greckiej Septuagincie nazwę tę przetłumaczono na monokeros, a w łacińskiej Wulgacie – unicornus. Oba słowa oznaczają jednorożca. W polskich tłumaczeniach Pisma Świętego hebrajskie słowo zastąpiono wyrażeniem „bawół”.

W średniowieczu wierzono, że ludzie handlują częściami jednorożca (do spożycia jako afrodyzjaki, leki oraz przedmioty jak kielich, tron, itp). Podróżni często donosili o obserwacjach tego magicznego stworzenia. Możemy znaleźć wiele obrazów i pism o polowaniach na jednorożce, które dawały się zwabić tylko przez dziewice, po czym uspokojone były zabijane przez innych. Na przełomie XIX i XX wieku naukowcy stwierdzili, że jednorożce nigdy nie istniały…

Rdzenni Amerykanie wierzyli, że jednorożec był zaciekły i potężny i reprezentował twórczego męskiego ducha jednorożca, którego oswoić może tylko dziewica. Malowidła jednorożców były odnalezione jaskiniach rdzennych Amerykanów, a starsi opowiadali również historie i legendy o jednorożcach. Łączono je z symbolami lwów, orłów i smoków.

Kamieniem Jednorożców są kryształy AURA, przejrzyste z kolorową poświatą, delikatne a pełne mocy – tak jak energia tego wyjątkowego Zwierzęcia Mocy.
Angel Aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu. Jako wysoki kamień wibracyjny, Angel Aura jest idealnym lekarstwem na duchowy kryzys – a ponadto jest to kryształ jednorożca! Dostroić się do jego energii, oznacza poczuć, jak Twoje poczucie miłości do siebie i Wszechświata odradza świat, innych i życie w ogóle. Jeśli zwykły szary świat tłumi tęczę Twojego blasku, zabierz ten kamień kwarcu Aura Aura ze sobą do torebki lub kieszeni, aby Twój duch nadal świecił. Anielski aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu.
https://mariabucardi.pl

krystaliczne myśli, słowa, emocje Maria Bucardi ceremonia

Jeśli Jednorożec przychodzi do ciebie jako przewodnik duchowy, oznacza to, że jesteś wrażliwą i magiczną osobą. Nie wszyscy ludzie widzą i doceniają piękno oraz to co delikatne, utkane z najczystszej energii.

Totem Jednorożca ukazuje czyste światło wszechświata i niebios.

Może pomóc ci w doprowadzeniu do boskiego i duchowego celu, abyś mógł / mogła znaleźć swoje Wyższe Ja, poznać swoją duszę i realizować jej cele.

Jednorożec pomaga również bawić się, aktywować swoją wyobraźnię i wewnętrzne dziecko. Dostrzegać piękno wokół siebie jak dzieci z ich uroczą niewinnością

Jednorożec przychodzi tylko do osoby o czystym sercu, zrównoważonej i otwartej na świat duchowy. Uważaj na wiadomości z Wszechświata, które mają często formę subtelną, jak np. białe anielskie piórka.

Jednorożec jest mitycznym stworzeniem i może obdarzyć Cię swoją pradawną magią, mądrością, a jeśli masz czyste intencje, czyny i serce, możesz być w stanie go zobaczyć…

Zrozumienie jego energii ułatwią trzy podstawowe symbole: koń, biel, róg. Koń symbolizuje ruch, wolność i podróż. Ponieważ Jednorożec jest zwierzęciem duchowym może pojawiać się, gdziekolwiek chce. Energia nie ma granic! Może pojawić się we wszystkich wymiarach.

Kolor biały nawiązuje do doskonałości, czystości i niewinności, instynktu, otwartości, intuicji. To odnosi się przede wszystkim do ducha i serca, których nie można oszukać, a umysł już tak. 

Jego pojedynczy róg to niezwykła moc. Przypomina nam, że domeną jednorożca jest połączenie z Siłą Źródła (niezależną od religii) i królestwem jedności. Symbolizuje miecz i umysł, żywioł powietrza. Róg może również oznaczać jedność twoich myśli i czystość rozumu.

SPOTKANIE Z JEDNOROŻCEM TO PRZYWILEJ

Spotkanie z czystym, magicznym, subtelnym lecz głębokim Jednorożcem to wielki dar i zaszczyt. Tylko ci o czystym sercu i wysokich wibracjach mogą i zasługują na spotkanie z Jednorożcem. Kiedy jednorożec pozwala ci usiąść na plecach, jest to zaproszenie do doświadczenia wolności, wiary i miłości, które przychodzą wraz z połączeniem z Energią Źródła. Jednorożce są wolne i nigdy nie lubią być związane, więc pozwalają tylko wyjątkowym ludziom o czystych duszach jeździć na ich plecach. Ten ogromny przywilej nie powinien być brany za pewnik! Kiedyś nawet określano jednorożce jako nieuchwytne i bardzo agresywne (chyba nic dziwnego skoro ludzie mieli intencję, by go złapać, związać i zabić…).

czystość – magia – tajemnica – siła światła – moc

Jednorożec w snach ma na celu pokazanie, że wszyscy jesteśmy na tej planecie, aby wyrazić i zrozumieć Boską Miłość na swój własny sposób.

Mówi się, że duch jednorożca należy do kogoś o wyjątkowej urodzie. Jeśli jednorożec jest twoim zwierzęciem duchowym – jesteś błogosławiony/a.

Jesteś potężny/a duchowo i prawdziwie oświeconą osobą. Jednorożec wybiera bowiem tylko te, które uzna za godne. Śnienie jednorożca to dobry znak, ponieważ przynosi szczęście i błogosławieństwa.

Twoje kłopoty materialne i finansowe wkrótce się skończą, ponieważ jednorożec przynosi swój „róg” obfitości. Twoje życie będzie wypełnione niewyczerpanymi bogactwami.

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: