Idź Twoją własną drogą, a nie po śladach innych – Zwierze Mocy Niedźwiedź Polarny.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Niedźwiedź polarny

Nie musisz spełniać oczekiwań innych, możesz kogoś kochać i być innego zdania. Idź Twoją własną drogą, a nie po śladach innych – Zwierze Mocy Niedźwiedź Polarny

Namaste Moi Kochani, czasami nadchodzi taki czas, w którym najlepiej wybrać samotność. To czas, w którym odsuwamy się od świata, by skupić się na sobie. Najczęściej w momentach utraty tego, co kochamy, gdy potrzebujemy dystansu do świata… Tego właśnie uczy nas Niedźwiedź Polarny.

Znacie temat Zwierząt Mocy z moich wykładów i filmów, wiecie, że w różnych okresach naszego życia pojawiają się różne energie, które nas prowadza. Czego uczy nas Niedźwiedź Polarny?

Siły, mądrości, odwagi, zdania się tylko na samego siebie, samoleczenia, znalezienia siły w samotności, dopasowania się do najtrudniejszych warunków, koncentracji na sobie.

Mój biały kolor symbolizuje – czystość! Najwyższą wibrację, niezależność, siłę, ale także dystans, samodzielność, wolność, przestrzeń, indywidualność. Także transformację i nowy czas.

Żyję w najtrudniejszych warunkach, wśród lodu, chłodu, jestem zdany tylko i wyłącznie na samego siebie i moc, która jest we mnie! Uczę Cie jak poruszać się w najtrudniejszych warunkach, śniegu, lodu, zawieruchy, mrozu – także w sensie symbolicznym – czasy zimna, czasy nieprzyjemne, chłodne – gdy czujemy chłód – mamy za sobą ciężkie przeżycia, silne emocje. W tych czasach ja Niedźwiedź polarny – nauczę Cie jak się poruszać, jak żyć, jak cieszyć się życiem, jak znaleźć siłę w sobie, jak zachować harmonię emocjonalną.

  • Jeśli potrzebujesz ciepła – rozpal je w sobie
  • Jeśli coś w Tobie jest chore – musisz to samodzielnie wyleczyć
  • Żyjąc w środowisku pełnym lodu i chłodu – naucz się kochać samego siebie i ogrzać się Twoim własnym wewnętrznym ogniem i Światłem.
  • Naucz się być dla samego siebie tym najlepszym przyjacielem.
  • Umiesz liczyć, licz na siebie.

Idź Twoją własną drogą – zostawiając na niej ślady. Jeśli idziesz za kimś, idziesz po jego śladach, to nie jest Twoja droga.

W czasie śnieżycy (zawieruchy) chłodu, czasach w których dookoła króluje zimno – po prostu kładę się w śniegu i czekam, aż mnie przysypie – miękka kołderka, a gdy wszystko się uspokoi, po prostu wstaję, otrzepuję się i idę dalej moją drogą. Nauczę Cię cierpliwości i wytrwałości!!!

Znajdź spokój wewnątrz samego siebie – by zachować harmonię.

Mam niesamowicie dobry węch – nauczę Cię “wąchać”, wywąchać dobrych ludzi, dobre dla Ciebie rzeczy oraz te rzeczy, ludzi, sytuacje, które śmierdzą… które są dla Ciebie niedobre, niekorzystne. Możesz w pełni mi zaufać i zaufać temu, co podpowiada Ci Twój nos… wyczujesz kto chce dla Ciebie dobrze, a kto źle…

Nauczę Cię także jak przez jakiś czas iść swoją własną drogą samotnie i odważnie. My niedźwiedzie polarne mamy takie fazy samotności, które dobrze nam robią.  Nauczę Cię niezależności i wybierania tego, co na prawdę jest dla Ciebie korzystne, nie musisz spełniać oczekiwań innych, możesz kogoś kochać i być innego zdania.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Na spotkaniach online z Marią Bucardi skupiamy się na spokoju wewnętrznym, mądrości wyższej, indywidualności i kroczenia drogą serca, która jest niepowtarzalna. Może właśnie tu zaczyna się Twoja podróż inspirowana Zwierzęciem Mocy Niedźwiedziem Polanym…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s