Idź Twoją własną drogą, a nie po śladach innych – Zwierze Mocy Niedźwiedź Polarny.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Niedźwiedź polarny

Nie musisz spełniać oczekiwań innych, możesz kogoś kochać i być innego zdania. Idź Twoją własną drogą, a nie po śladach innych – Zwierze Mocy Niedźwiedź Polarny

Namaste Moi Kochani, czasami nadchodzi taki czas, w którym najlepiej wybrać samotność. To czas, w którym odsuwamy się od świata, by skupić się na sobie. Najczęściej w momentach utraty tego, co kochamy, gdy potrzebujemy dystansu do świata… Tego właśnie uczy nas Niedźwiedź Polarny.

Znacie temat Zwierząt Mocy z moich wykładów i filmów, wiecie, że w różnych okresach naszego życia pojawiają się różne energie, które nas prowadza. Czego uczy nas Niedźwiedź Polarny?

Siły, mądrości, odwagi, zdania się tylko na samego siebie, samoleczenia, znalezienia siły w samotności, dopasowania się do najtrudniejszych warunków, koncentracji na sobie.

Mój biały kolor symbolizuje – czystość! Najwyższą wibrację, niezależność, siłę, ale także dystans, samodzielność, wolność, przestrzeń, indywidualność. Także transformację i nowy czas.

Żyję w najtrudniejszych warunkach, wśród lodu, chłodu, jestem zdany tylko i wyłącznie na samego siebie i moc, która jest we mnie! Uczę Cie jak poruszać się w najtrudniejszych warunkach, śniegu, lodu, zawieruchy, mrozu – także w sensie symbolicznym – czasy zimna, czasy nieprzyjemne, chłodne – gdy czujemy chłód – mamy za sobą ciężkie przeżycia, silne emocje. W tych czasach ja Niedźwiedź polarny – nauczę Cie jak się poruszać, jak żyć, jak cieszyć się życiem, jak znaleźć siłę w sobie, jak zachować harmonię emocjonalną.

  • Jeśli potrzebujesz ciepła – rozpal je w sobie
  • Jeśli coś w Tobie jest chore – musisz to samodzielnie wyleczyć
  • Żyjąc w środowisku pełnym lodu i chłodu – naucz się kochać samego siebie i ogrzać się Twoim własnym wewnętrznym ogniem i Światłem.
  • Naucz się być dla samego siebie tym najlepszym przyjacielem.
  • Umiesz liczyć, licz na siebie.

Idź Twoją własną drogą – zostawiając na niej ślady. Jeśli idziesz za kimś, idziesz po jego śladach, to nie jest Twoja droga.

W czasie śnieżycy (zawieruchy) chłodu, czasach w których dookoła króluje zimno – po prostu kładę się w śniegu i czekam, aż mnie przysypie – miękka kołderka, a gdy wszystko się uspokoi, po prostu wstaję, otrzepuję się i idę dalej moją drogą. Nauczę Cię cierpliwości i wytrwałości!!!

Znajdź spokój wewnątrz samego siebie – by zachować harmonię.

Mam niesamowicie dobry węch – nauczę Cię “wąchać”, wywąchać dobrych ludzi, dobre dla Ciebie rzeczy oraz te rzeczy, ludzi, sytuacje, które śmierdzą… które są dla Ciebie niedobre, niekorzystne. Możesz w pełni mi zaufać i zaufać temu, co podpowiada Ci Twój nos… wyczujesz kto chce dla Ciebie dobrze, a kto źle…

Nauczę Cię także jak przez jakiś czas iść swoją własną drogą samotnie i odważnie. My niedźwiedzie polarne mamy takie fazy samotności, które dobrze nam robią.  Nauczę Cię niezależności i wybierania tego, co na prawdę jest dla Ciebie korzystne, nie musisz spełniać oczekiwań innych, możesz kogoś kochać i być innego zdania.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Na spotkaniach online z Marią Bucardi skupiamy się na spokoju wewnętrznym, mądrości wyższej, indywidualności i kroczenia drogą serca, która jest niepowtarzalna. Może właśnie tu zaczyna się Twoja podróż inspirowana Zwierzęciem Mocy Niedźwiedziem Polanym…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: