Delikatność, jasnowidzenie i piękno – symbolika Sarny jako Zwierzę Mocy i totem.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Sarna

Namaste Moi Kochani, dziś spotykamy się z wyjątkowo pięknym i delikatnym Zwierzęciem Mocy… Tak, nie kimś innym, tylko z Sarną… Kto choć raz spojrzał w jej oczy, wie o czym mówię…

O Zwierzętach Mocy z pewnością czytałaś/czytałeś już na moim blogu lub słuchałaś/słuchałeś w moich filmach. Może akurat teraz Twoim Zwierzęciem Mocy jest właśnie Sarna…

Przesłanie:

Popatrz w moje delikatne oczy i przypomnij sobie jak czułaś/czułeś się, jak myślałaś / myślałeś- będąc dzieckiem. Jestem tutaj, by przypomnieć Ci czasy, gdy byłaś/byłeś „niewinnym“ dzieckiem. To były czasy, w których patrzyłaś / patrzyłeś, brałaś/brałeś wszystko pod uwagę, ale nie szufladkowałaś/szufladkowałeś!!! Nie osadzałaś/osadzałeś innych, nie układałaś/układałeś ludzi, zdarzeń w szufladki, nie wydawałaś/wydawałeś wyroków na innych, ani na sama/samego siebie.

Przenieś się w te czasy i popatrz na cały świat i Twoje życie właśnie tymi otwartymi i pełnymi zdziwienia oczyma.

Ciesz się każdym detalem, każdym promieniem słońca, który oświetla łąkę pełną kwiatów, widokiem omszonego drzewa.

Rozglądaj się wokół Ciebie i dziw się, jakbyś widziała/wiedział tą Ziemię po raz pierwszy na oczy. Ta planeta jest pełna cudów, widzisz je? Czujesz je w Twoim sercu?

Uczę Cię widzieć, czuć to, co niewidzialne, to, co niematerialne. Ten świat ma Ci do zaoferowania dużo więcej, niż widzisz to aktualnie.

Jestem Twoją nauczycielką i uczę Cię jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia. To umiem najlepiej i to jest to, czego mogę Cie nauczyć. Otwórz się na te szczególne energie.

Twoja sarna.

Sarna to życzliwość, łagodność, dobroduszność, osiągnięcia i siła duszy. Poprzez siłę sarny jesteś w stanie pokonać najgroźniejsze demony. Nie próbuj zmieniać innych na sile, tylko zaakceptuj i kochaj ich takimi, jakimi są z ich wszystkimi wadami. W aktualnej sytuacji bądź jak świeża bryza morska – ciepła i orzeźwiająca, a jednocześnie zatroskana, opiekuńcza.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Sprawdź, może Zwierzę mocy Sarna prowadzi Cię tutaj… Na spotkaniach i kursach online Marii Bucardi rozwijamy się duchowo, aktywujemy zdolności „nadprzyrodzone”, czyli jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, oczyszczamy, podwyższamy wibracje i wiele więcej…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Delikatność, jasnowidzenie i piękno – symbolika Sarny jako Zwierzę Mocy i totem.

  1. Chciałam zapytać. Od roku podczas jazdy samochodem widziałam bardzo dużo saren, w stadach, parach, samotne. Dzisiaj spotkała mnie tragiczna sytuacja ponieważ sarna, którą mijałam zginęła pod kołami samochodu. Mijałam ją na odległość metra, już martwą, niedługo po wypadku, poczułam jeszcze jej lęk i ból. Nie będę opisywać ale wyglądało wszystko bardzo drastycznie. Traumatyczne przeżycie.
    I próbuję dociec co ma mi to przekazać.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: