Czy potrafisz zaakceptować w pełni siebie? Zwierzę Mocy Żółw pomoże Ci w tym i nie tylko. Prastara mądrość Wszechświata przychodzi do Ciebie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Żółw

Przekaz: Wiedza – samopoznanie – przezwyciężenie. Jestem połączeniem wszystkich aspektów życia kobiety! Jestem uosobieniem kobiecej mądrości, doświadczenia, wiedzy i samoobjawienia. Chcę Ci przypomnieć o Twojej pierwotnej kobiecej mocy, połączonej z Matką Ziemią. 

Strona żeńska i strona męska w nas… Niezależna od płci …

Poznaj i zaakceptuj siebie w całości – ze wszystkimi cieniami i „wadami”, a rozwiniesz cały Twój potencjał! Punkt, w którym teraz stoisz, dokładnie pasuje do Twojego planu duszy. Zaufaj kosmicznemu porządkowi, a przede wszystkim zaufaj sobie!

Nauczę Cię cierpliwości. Idź za głosem Twojego serca, bez pośpiechu, powoli, świadomie. Nie przejmuj się tym, co mówią inni!!! Chowaj się do Twojej skorupy, jeśli inni będą próbowali odciągnąć Cię z Twojej drogi! Gdy znów zostawią Cie w spokoju, wyjdź ze skorupy i idź dalej Twoją drogą!!! Znasz Twoją drogę. Cala mądrość jest w Tobie. Masz tyle czasu, ile potrzebujesz! Rozwój potrzebuje czasu. Nie pozwól, by inni ludzie lub istoty ściągały Cię na złą drogę (nie Twoja drogę!!!) – poprzez nich możesz tylko błądzić! Zabłądzić. Idź dalej Twoją drogą, zawsze tylko Twoją drogą. Zobacz większość ludzi czy istot tylko błądzi, najpierw biegną w jednym kierunku – próbując Cię do tego przekonać, za chwile wracaja i leca znów w innym kierunku. Wycofaj się, połącz się z Twoim sercem, poczuj którędy iść, gdzie jest Twoja droga i gdy ja raz obierzesz – to idź nią bez żadnego ale… Nie pozwól, by kierował Tobą jakikolwiek pośpiech – Ty masz czas! Czas jest iluzja, naucz się czas rozciągać – jeśli potrzebujesz go więcej.

Wyjaśnienie od Marii – z pewnością z czasów szkoły znasz sytuacje, gdy biegniesz na autobus i myślisz jak strasznie mało masz czasu – tylko 5 minut. Na pewno autobus ucieknie lub wpadniesz w ostatniej chwili. A ile czasu masz, gdy musisz na coś 5 minut poczekać, np. Na przystanku – cała wieczność … widzisz te iluzje!

.. ciąg dalszy przesłania …. Ja, Twoje Zwierzę Mocy – żółw, jestem gotowy, by nauczyć Cię magii czasu. Magii kontroli nad czasem, rozciągania czasu wg potrzeby. Chodz za mną. Nie sięgaj za wysoko, skup się lepiej na tym, by mieć dobre uziemienie. Ziemia jest Twoją Matką i da Ci wszystko, czego potrzebujesz do życia. Ucz sie jak sie z nia połączyć i jak w pełni jej zaufać.

Co jeszcze…

Medytacja, wycofanie się. Jesteś na Twojej drodze, ochrania Cię tarcza (skorupa). Wolno, ale do przodu Twoją własną drogą.  Bądź dla siebie wyspą spokoju, skup się na sobie. Daj sobie czas na podjęcie decyzji, nie spiesz się. Jeśli już wiesz, czego pragniesz idź do przodu, Twoją własną drogą.

Nauczę Cię cierpliwości. Idź za głosem Twojego serca, bez pośpiechu, powoli, świadomie. 

Co sie jeszcze moze przydać, to opis tego Zwierzęcia – wg mitologii Indian:

W indiańskiej mitologii żółw jest symbolem Matki Ziemi i harmonii. Żółw uczy cierpliwości. Przestrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Najszybsza droga nie zawsze jest najlepszą, bowiem idee potrzebują czasem czasu, by właściwie dojrzeć. „Spiesz się powoli” – mówi żółw – „tak by Twoja dusza za Tobą nadążyła. Nie zapominaj o swojej duszy.” Żółw przynosi w darze siłę spokoju i zaufanie do Matki Ziemi.

Dlatego też żółw pomaga nie zatracać kontaktu z ziemią. I nawet jeśli Twoja potrzeba tworzenia, wyrażania siebie, czy dążenia do osiągnięcia wyższych sfer (w sensie duchowym) pozwala czasem dotykać nieba, żółw przypomina o tym, jak ważne jest, by nie tracić korzeni. Pomaga więc zachować równowagę, zachować środek, pomiędzy tym co ziemskie / ludzkie, a tym co duchowe / boskie. Tym co fizyczne i tym co metafizyczne. Zwierzę Mocy żółw uczy Cie, by w Twoich wszystkich ideach/pomysłach/przemianach nie tracić z oczu Matki Ziemi, a jednocześnie mieć wzrok skierowany w stronę tego, co dobre, wzniosłe, duchowe, boskie.

O czym jeszcze przypomina żółw?
Czasem staramy sami siebie chronić zamykając się w skorupie. Na zewnątrz możemy wydawać się wtedy twardzi i nieczuli, a jednak w środku jesteśmy bardzo wrażliwi i podatni na zranienia. Spróbuj Twoją słabość i siłę, Twój smutek i radość przywrócić do harmonii. Czasem, w ciężkich momentach, ważne jest by schować głowę w pancerz i odpocząć. Zatankować nowych sił i energii, by potem móc na nowo stanąć naprzeciw wyzwaniom. Pozwól sobie zatem w takich trudnych momentach po prostu na chwilę ciszy, spokoju. Ogrzej się w słoneczku i nabieraj nowych sił. Ale owe chowanie się w skorupie ma jeszcze inne znaczenie. To również zaglądanie w samego siebie, do Twojego wnętrza. Z duchowego poziomu wszystko jest już w Tobie. Stojąc mocno na ziemi postaraj się nadać Twojemu życiu nowy kierunek. Ale bez pośpiechu. Siła leży w spokoju. Żółw da Ci ochronę.

Ciemna strona: Żółw wskazuje na powolność, ociężałość, skłonność do unikania wyzwań, postawę ofiary, zbyt częste wycofywanie się.

Żółwiowi przypisuje się:

– kamienie: bursztyn, agat mszysty, skamieniałe drewno, glina

– kolory: złoty, kolory ziemi (wszystkie odcienie brązu, ciemnej zieleni, oliwkowy)

– symbole: tarcza, pancerz ochronny, bęben, grzechotka

– elementy: ziemia, woda, eter

– inne: trawa, mech, trzcina, kukurydza, fasola, dynia, cierpliwoś

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Kiedy spotykamy szamańskie Zwierzęta Mocy, są one naszymi przewodnikami i pomocnikami. Prowadzą nas również w procesie szamańskiej podróży lub możesz dzięki nim otrzymać proste do wprowadzenia wskazówki, zadać sobie odpowiednie pytania, czy też przyjrzeć się pewnym dziedzinom życia. Pokazują nam, co naprawdę czujemy na poziomie duszy i gdzie możemy coś poprawić. Poznajesz jak możesz użyć wiedzy i mocy, aby uczynić swoje życie bardziej satysfakcjonującym.

Prastara mądrość Wszechświata przychodzi do Ciebie z pomocą…

Jako przygotowanie do wykładu online 138 Ceremonii https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ pojawia się ponownie Żółw jako Zwierzę Mocy ze swoim przesłaniem! Możemy nieco je odświeżyć:

Żółwie są uważane za najstarsze symbole świata i zamieszkują ziemię od około 220 milionów lat, żyły na planecie przed dinozaurami! Zgodnie z chińskim mitem o stworzeniu, bogini Nuwa stworzyła satelitę Ziemi na nogach żółwia, które były filarami. Miały także ogromne znaczenie w rytuałach pogrzebowych w Polinezji, ponieważ pomagały zmarłym przejść w nirwanę.

Zwierzę Mocy Żółw uosabia ziemię jako matkę wszelkiego życia i mądrości wszechświata. Może przywołać pamięć o Twoich własnych korzeniach. Z jego energią i mądrością, Twój statek jest bezpieczny nawet w czasie sztormu.

Żółw jako totem przekazuje następujące wiadomości:
Rozpoznaj naturalny rytm życia
Otwórz się na nowe i pozbądź się starego balastu
Skup się na wewnętrznej równowadze
Wyznacz granice i bądź autentyczny

Żółw jako zwierzę duchowe uczy potrzeby ochrony i “uziemienia”, pozostania w balansie, by móc materializować kreatywność (coś boskiego, natchnionego z wysokości) na Ziemi, czyli w materii.

Do tego trzeba być dobrze ugruntowanym i połączonym z siłami ziemi. Innymi słowy, powinieneś / powinnaś twardo stawiać obie stopy na ziemi, jeśli jest to wykonalne. Ciało jest nośnikiem naszych doświadczeń życiowych na Ziemi, więc jest nam bardzo potrzebne do tego i warto o nie dbać. 

Uczy mądrości dostosowywania się do cyklicznego biegu życia i tego, że najszybsza droga nie zawsze jest najlepsza, ponieważ pomysły wymagają czasu, aby odpowiednio dojrzeć. Żółw jako zwierzę mocy odsyła cię do harmonii ziemi i zwraca Twoją uwagę na wszystko, co jest pełne, dojrzałe, dobre i obfite.

Żółw jest bardzo stary i mądry i reprezentuje harmonię i Matkę Ziemię. 

Zasad sobie inspirujące pytanie: czy próbujesz chronić się przed kimkolwiek i czymkolwiek? Chociaż wszystko wydaje się odbijać od ciebie, w głębi serca jesteś bardzo wrażliwy / wrażliwa. Staraj się harmonizować słabość i siłę, a także smutek i radość. Trzymaj obie stopy na ziemi i nadaj swojemu życiu nowy kierunek. Ale – dobre rzeczy wymagają czasu, pozwól swoim myślom dojrzeć. Połącz się z Matką Ziemią.

Być wyspą, schronieniem, domem dla siebie. Prawdziwe wsparcie znajdujesz tylko w sobie, a nie z zewnątrz, ponieważ to się ciągle zmienia. Bądź dla siebie wewnętrznym miejscem odosobnienia, schronienia, gdzie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i poczucie bezpieczeństwa, za którym tak bardzo tęsknisz. 

Żółw duch przypomina ci, że twoje życie opiera się na naturalnym rytmie, którym podążają wszystkie istoty. Wdech, wydech, dzień, noc, przypływy i odpływy, budzenie się, spanie, stawanie się i przemijanie. Zrób kilka kroków wolniej i jeśli to konieczne do tyłu, aby zobaczyć pełny obraz. Nie spiesz się lub spiesz się powoli, bo siła tkwi w spokoju, a mądrość w powolności.

Zwierzę Mocy Żółw w negatywnym znaczeniu wskazuje na brak poczucia bezpieczeństwa, strach, niechęć i powściągliwość. Możliwe jest poczucie urażenia, zranienia lub wielkiej wrażliwości i poszukiwania ochrony.


✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: