Czy potrafisz zaakceptować w pełni siebie? Zwierzę Mocy Żółw pomoże Ci w tym…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Żółw

Przekaz: Wiedza – samopoznanie – przezwyciężenie. Jestem połączeniem wszystkich aspektów życia kobiety! Jestem uosobieniem kobiecej mądrości, doświadczenia, wiedzy i samoobjawienia. Chcę Ci przypomnieć o Twojej pierwotnej kobiecej mocy, połączonej z Matką Ziemią. 

Strona żeńska i strona męska w nas… Niezależna od płci …

Poznaj i zaakceptuj siebie w całości – ze wszystkimi cieniami i „wadami”, a rozwiniesz cały Twój potencjał! Punkt, w którym teraz stoisz, dokładnie pasuje do Twojego planu duszy. Zaufaj kosmicznemu porządkowi, a przede wszystkim zaufaj sobie!

Nauczę Cię cierpliwości. Idź za głosem Twojego serca, bez pośpiechu, powoli, świadomie. Nie przejmuj się tym, co mówią inni!!! Chowaj się do Twojej skorupy, jeśli inni będą próbowali odciągnąć Cię z Twojej drogi! Gdy znów zostawią Cie w spokoju, wyjdź ze skorupy i idź dalej Twoją drogą!!! Znasz Twoją drogę. Cala mądrość jest w Tobie. Masz tyle czasu, ile potrzebujesz! Rozwój potrzebuje czasu. Nie pozwól, by inni ludzie lub istoty ściągały Cię na złą drogę (nie Twoja drogę!!!) – poprzez nich możesz tylko błądzić! Zabłądzić. Idź dalej Twoją drogą, zawsze tylko Twoją drogą. Zobacz większość ludzi czy istot tylko błądzi, najpierw biegną w jednym kierunku – próbując Cię do tego przekonać, za chwile wracaja i leca znów w innym kierunku. Wycofaj się, połącz się z Twoim sercem, poczuj którędy iść, gdzie jest Twoja droga i gdy ja raz obierzesz – to idź nią bez żadnego ale… Nie pozwól, by kierował Tobą jakikolwiek pośpiech – Ty masz czas! Czas jest iluzja, naucz się czas rozciągać – jeśli potrzebujesz go więcej.

Wyjaśnienie od Marii – z pewnością z czasów szkoły znasz sytuacje, gdy biegniesz na autobus i myślisz jak strasznie mało masz czasu – tylko 5 minut. Na pewno autobus ucieknie lub wpadniesz w ostatniej chwili. A ile czasu masz, gdy musisz na coś 5 minut poczekać, np. Na przystanku – cała wieczność … widzisz te iluzje!

.. ciąg dalszy przesłania …. Ja, Twoje Zwierzę Mocy – żółw, jestem gotowy, by nauczyć Cię magii czasu. Magii kontroli nad czasem, rozciągania czasu wg potrzeby. Chodz za mną. Nie sięgaj za wysoko, skup się lepiej na tym, by mieć dobre uziemienie. Ziemia jest Twoją Matką i da Ci wszystko, czego potrzebujesz do życia. Ucz sie jak sie z nia połączyć i jak w pełni jej zaufać.

Co jeszcze…

Medytacja, wycofanie się. Jesteś na Twojej drodze, ochrania Cię tarcza (skorupa). Wolno, ale do przodu Twoją własną drogą.  Bądź dla siebie wyspą spokoju, skup się na sobie. Daj sobie czas na podjęcie decyzji, nie spiesz się. Jeśli już wiesz, czego pragniesz idź do przodu, Twoją własną drogą.

Nauczę Cię cierpliwości. Idź za głosem Twojego serca, bez pośpiechu, powoli, świadomie. 

Co sie jeszcze moze przydać, to opis tego Zwierzęcia – wg mitologii Indian:

W indiańskiej mitologii żółw jest symbolem Matki Ziemi i harmonii. Żółw uczy cierpliwości. Przestrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Najszybsza droga nie zawsze jest najlepszą, bowiem idee potrzebują czasem czasu, by właściwie dojrzeć. „Spiesz się powoli” – mówi żółw – „tak by Twoja dusza za Tobą nadążyła. Nie zapominaj o swojej duszy.” Żółw przynosi w darze siłę spokoju i zaufanie do Matki Ziemi.

Dlatego też żółw pomaga nie zatracać kontaktu z ziemią. I nawet jeśli Twoja potrzeba tworzenia, wyrażania siebie, czy dążenia do osiągnięcia wyższych sfer (w sensie duchowym) pozwala czasem dotykać nieba, żółw przypomina o tym, jak ważne jest, by nie tracić korzeni. Pomaga więc zachować równowagę, zachować środek, pomiędzy tym co ziemskie / ludzkie, a tym co duchowe / boskie. Tym co fizyczne i tym co metafizyczne. Zwierzę Mocy żółw uczy Cie, by w Twoich wszystkich ideach/pomysłach/przemianach nie tracić z oczu Matki Ziemi, a jednocześnie mieć wzrok skierowany w stronę tego, co dobre, wzniosłe, duchowe, boskie.

O czym jeszcze przypomina żółw? Czasem staramy sami siebie chronić zamykając się w skorupie. Na zewnątrz możemy wydawać się wtedy twardzi i nieczuli, a jednak w środku jesteśmy bardzo wrażliwi i podatni na zranienia. Spróbuj Twoją słabość i siłę, Twój smutek i radość przywrócić do harmonii. Czasem, w ciężkich momentach, ważne jest by

schować głowę w pancerz i odpocząć. Zatankować nowych sił i energii, by potem móc na nowo stanąć naprzeciw wyzwaniom. Pozwól sobie zatem w takich trudnych momentach po prostu na chwilę ciszy, spokoju. Ogrzej się w słoneczku i nabieraj nowych sił. Ale owe chowanie się w skorupie ma jeszcze inne znaczenie. To również zaglądanie w samego siebie, do Twojego wnętrza. Z duchowego poziomu wszystko jest już w Tobie. Stojąc mocno na ziemi postaraj się nadać Twojemu życiu nowy kierunek. Ale bez pośpiechu. Siła leży w spokoju. Żółw da Ci ochronę. Ciemna strona: Żółw wskazuje na powolność, ociężałość, skłonność do unikania wyzwań, postawę ofiary, zbyt częste wycofywanie się.

Żółwiowi przypisuje się:

– kamienie: bursztyn, agat mszysty, skamieniałe drewno, glina

– kolory: złoty, kolory ziemi (wszystkie odcienie brązu, ciemnej zieleni, oliwkowy)

– symbole: tarcza, pancerz ochronny, bęben, grzechotka

– elementy: ziemia, woda, eter

– inne: trawa, mech, trzcina, kukurydza, fasola, dynia, cierpliwoś

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s