Zwierzę Mocy Gęś symbol czystości, wytrwałej obrony własnego terytorium.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Gęś

ZWIERZĘ MOCY GĘŚ
ZMYSŁ DO INTERESÓW, WEWNĘTRZNE BOGACTWO, HOJNOŚĆ

Gęś jest niesamowitym Zwierzęciem, które symbolicznie łączy Cię z Wszechświatem.

Nie wszystko złoto, co się świeci, sprawdź dwa razy, dokładnie, przemyśl, odkryj ukryte intencje, czytaj to, co drobnym druczkiem!

To ptak, który przez całe życie ma jednego partnera, dlatego jest symbolem wierności i miłości. Gęś jest także bardzo socjalna, komunikuje się z innymi, angażuje się w działania grupowe. Dlatego jest dla Ciebie ogromnym przewodnikiem, by kochać siebie, być wiernym sobie, ale mimo tego mieć grupę swoich własnych przyjaciół w której działasz i się angażujesz.

Niebezpieczeństwem miłości są kajdany, czyli gdy wisisz na partnerze i świata poza nim nie widzisz, to w pewnym momencie on będzie czuł się przywiązany, ograniczony i będzie chciał się z tego uwolnić. Jeśli jednak masz własnych przyjaciół, znajomych i angażujesz się socjalnie, to będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i nigdy nie będzie nudno i nigdy nikt nie będzie czuł się zniewolony.

Gęś nawołuje do sprawdzenia dlaczego jesteś lub chcesz być w danym związku lub gronie ludzi, ile dajesz z siebie,? A może tylko oczekujesz, tylko bierzesz? Sprawdź czy ten związek nie ogranicza Cię, bo tak się w to angażujesz, że nie masz już żadnych innych przyjaciół, znajomych czy zajęć? Czy nie oczekujesz od kogoś, że wypełni całkowicie Twoje życie i zastąpi Ci wszystko, czego potrzebujesz, czyli przyjaciela, przyjaciółki, znajomych, rodzinę itp.

Gęś mówi  bardzo wyraźnie uwierz w siebie i przestań mieć poczucie winy!!! Usuń wyrzuty sumienia! Masz zadbać o sobie, wierzyć w siebie, kochać siebie – nosić głowę wysoko, jak jak gęś!!!

To, co się wydarzyło miało Cię czegoś nauczyć. Miało Cię nauczyć, by się nie bać, by kochać  siebie, by otwarcie, ale delikatnie mówić o tym, co czujesz. Ale także tego, że partner nie jest po to, by dać Ci wszystko, czego pragniesz. Twoje życie musisz samodzielnie wypełnić, urozmaicić, znaleźć grupę ludzi z którymi czujesz się dobrze – tylko wtedy miłość może istnieć, gdy jest wolna i piękna. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Pamiętaj – pielęgnuj przyjaźnie!!!!

Gęś mimo, że ma jednego ukochanego partnera, to jednak ma mnóstwo przyjaciół!

Zajmij się sobą, Swoim wyglądem i Twoimi talentami!!!!!

Zanim zdecydujesz, zastanów się, przemyśl wszystko dwa razy i zawsze decyduj sercem.

Bądź sobą – nie udawaj!

JEŚLI GĘŚ POJAWIA SIĘ TWOIM ŻYCIU, OGŁASZA CI OCZYSZCZENIE, POŁĄCZENIE I STABILNOŚĆ WE WSZYSTKICH FORMACH TWOICH ZWIĄZKÓW.

Gęś chce Cię zaprosić do autentyczności i podtrzymania płomienia Twojej duszy. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy bierzesz pełną odpowiedzialność za wszystkie sprawy w Twoim życiu. Tylko przyjmując ten sposób patrzenia, możesz celowo realizować Twój cel i wprowadzić to wszystko do Twojego życia, za czym tęsknisz. Dzięki połączeniu z wielką całością / Wszechświatem jesteś bliżej realizacji Twoich celów niż kiedykolwiek wcześniej. Uzyskaj wskazówki i impulsy, jak kierować Twoim związkiem, przyjaźniami i znajomościami.

Połączenie krzyżowe z runą: Laguz – runa własnej natury

Gęś czuje się równie dobrze w trzech żywiołach wody, powietrza i ziemi. Szczególnie w żywiole powietrza gęś pokazuje swoją wytrzymałość i moc, latając kilka tysięcy kilometrów rocznie.

Gęś zwykle znajduje się w grupie,  ale potrzebuje także miejsca dla siebie, zwłaszcza jeśli dąży do osiągnięcia swoich celów,  trwałe i konsekwentne. Jednak zawsze jest odpowiedzialna i troszczy się o swoich bliskich.

Czujność, wytrwałość, odpowiedzialność

„Głupia gęś” – oj wiele może Cię nauczyć. Gęś symbolizuje czujność i siłę twórczą i oznacza lojalność. Gęś jest zwierzęciem ziemi i powietrza, zachowuje równowagę między przyziemnością a duchowością. Otwórz swoją kreatywną i produktywną moc, aby osiągnąć Twoje cele. Przekonasz się, że warto polegać na Twojej intuicji.

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Wykład online i ceremonia z Marią Bucardi 83 dotyczy właśnie Zwierzęcia Mocy Gęś. Dokładny temat to: 83 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz: jak żyć zgodnie z wew. Prawdą, wytrwale realizować Twoje marzenia i pragnienia. Gęś symbol czystości, wytrwały obrońca własnego terytorium.
Zajrzyj tutaj:
https://bucardimaria.com/2019/11/07/ceremonia-nr-83-z-maria-bucardi/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: