Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie! Przesłanie Zwierzęcia Mocy Borsuka.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Borsuk

BORSUK

Jeśli Borsuk pojawia się w Twoim życiu, jako aktualne Zwierzę Mocy – chce Ci coś przekazać. Idź za nim do najgłębszej nory (dziury, ciemności). Nadszedł bowiem czas, by zmierzyć się z Twoim własnym wewnętrznym Mrokiem. Nie szukaj w ciemności światła, ale stań się Światłem. Borsuk nauczy Cię  rozpoznać to coś, co siedzi wewnątrz Ciebie. Borsuk pomoże Ci odnaleźć Twoją prawdziwą siłę i moc wewnątrz siebie. Borsuk jest także symbolem uzdrowienia duszy.

Przywołaj w myślach borsuka – pozwól by Cię prowadził, by pomógł Ci ozdrowić Twoją duszę, a raczej połączenie z Twoja duszą wyższą.

Borsuk nauczy Cię, że to – czego na prawdę potrzebujesz – znajdziesz wśród Natury lub w Twoim wnętrzu.

Sprawdz czy masz może twardą skórę, która ukrywa delikatne wnętrze? Czy jest Ci łatwiej nawiązać kontakt ze zwierzętami, niż z ludźmi? Spróbuj wiecej otworzyć się na innych ludzi w Twoim otoczeniu.

Jest takie powiedzenie, że “korona Ci z głowy nie spadnie, nie stracisz twarzy”.  Uśmiech nie jest symbolem naiwności. Uśmiech wskazuje, że czujesz szczęście z bycia sobą. Borsuk nauczy Cię jak czuć się bezpiecznie, ciepło i jednocześnie jak uzyskać uzdrowienie i wew. Spokój.

Bądź sobą, a spotkasz te właściwe gwiazdy. Jeśli ktoś nie jest na Twoim “poziomie”, bo nic nie rozumie lub używa manipulacji, niech odejdzie, a na jego miejsce pojawi się inna istota – inna prawdziwa gwiazda do wspólnych doświadczeń tutaj na Ziemi.

BORSUK – UZDRAWIANIE, RÓWNOWAGA, INTUICJA.
Borsuk przypomina Ci o tym, by mieć dobre myśli i strzec się tego, co złe. Uczy Cię harmonizować siły. Przynosi prastarą wiedzę o świecie Natury, korzeniach i przodkach.

Wspiera Cię w rozpoznaniu twych wewnętrznych prawd i uzdrowieniu ich. Borsuk przestrzega przed trzymaniem w zamknięciu swej ciemnej strony.. bo ona prędzej czy później i tak się objawi, długo tamowana może wylać się z impetem, siejąc wielkie spustoszenie. Borsuk przestrzega również przed demonami i ciemną magią.

Twoje Aktualne Zwierzę Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s