Może właśnie teraz Nietoperz jest Twoim przewodnikiem i Zwierzęciem Mocy, gdy pojawia się na Twojej drodze lub w Twoich myślach.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Nietoperz

Zwierzę Mocy NIETOPERZ

Może właśnie teraz Nietoperz jest Twoim przewodnikiem, pojawia się na Twojej drodze lub w Twoich myślach, snach i wizjach…

Jeśli nietoperz pojawia się w Twoim życiu, jako strażnik Mroku, chce poprosić Cię o wybranie jednej strony:  Światła lub Mroku. Twoja obecna faza życia nie pozwala na bycie tutaj i tam jednocześnie, czyli troszkę w Świetle, a troszkę w Mroku (negatywne emocje, myśli, strach, obawy, niepewność, brak zaufania w Siły Wyższe lub ich wsparcie).

Czas, by konkretnie wybrać jedną stronę. Zdecyduj teraz i to mądrze, ponieważ każda decyzja ma swoje konsekwencje. Ponadto nietoperz ostrzega Cię, że spędzasz zbyt dużo czasu w Twoim „ciemnym pokoju” (może pojawiają się emocje, wypływa coś z podświadomości…).

Wyjdź z cienia i wejdź w Światło. Być może przez jakiś czas otaczały Cię negatywne cienie i energie (ludzie, sprawy, emocje), więc teraz czas, by gruntownie to oczyścić, dojść do dna, do głębi podświadomości i wyrzucić to z Ciebie raz na zawsze!  Rzuć światło w ciemność! Jak tylko nietoperz pojawi się w Twoich snach, ostrzega Cię – mówi, że jeszcze są Cienie, jeszcze coś siedzi w Tobie.

Uważaj na potencjalne wampiry energetyczne w swoim najbliższym otoczeniu – bo nie wszystko złoto, co się  świeci.Nietoperz – ma ogromne właściwości by sie do czegoś dopasować. To właśnie nietoperze są mistrzami w wędrowaniu i orientacji po zmroku – patrz symbolicznie – możesz przejść przez największy Mrok (zło, demony) i się nie zgubisz – znajdziesz drogę.

Dla naszych przodków Nietoperze były strażnikami Ust Ziemi – jaskiń. Bram do podziemi, do wewnętrznego labiryntu, do otchłani i łona. Miejsca, w którym trwają lunarne bóstwa, bogowie śmierci, nocne bestie i umarli. Nietoperze powracające do tego świata o świcie i wychodzące z niego o zmroku, śpiące głową w dół (w pozycji gotowego do narodzin dziecka w łonie matki) – stały się dla Indian Ameryki Środkowej i Południowej symbolem odrodzenia.A ich zdolność do bezszelestnego lotu i nawigacji w całkowitej ciemności uczyniła z nich przewodników po mrocznych światach i niepewnych czasach… To nietoperze prowadziły indiańskich szamanów przez proces inicjacji, przez rytualną śmierć i ponowne narodziny. To one czuwały nad nimi, gdy zakopani w ziemi lub ukryci przed światem w jaskiniach – mierzyli się z własnym cieniem. Jeśli nietoperz przychodzi do Ciebie – jest to zaproszenie.

Intuicja, to ona pomoże poruszać się po wewnętrznym labiryncie podziemnych jaskiń. Tylko tam pozna sz siebie – stając twarzą w twarz ze swoją ciemnością, swoimi lękami… Nie warto się ociągać… nagrodą jest przemiana.Nietoperz przypomina, że przyszedł czas na ponowne narodziny, nową formę i nowe życie.

Przesłanie nietoperza i wiele, wiele, więcej: https://bucardimaria.com/2018/10/11/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-30/

Jeszcze kilka słów na temat tego Zwierzęcia Mocy: https://bucardimaria.com/2018/10/10/czas-z-maria-bucardi-nr-30/
Tutaj możesz założyć swoje bezpłatne konto, czyli Miejsce Mocy, gdzie czekają na Ciebie prezenty: książka i przesłania Zwierząt Mocy na dany czas. Możesz tu również oglądać wiele godzin wykładów i kursów online „Czas z Marią Bucardi” oraz wiele innych.

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s