Zwierzę Mocy Krowa – symbol matki, a także Świętej krowy, rogu obfitości, miejsca miodem i mlekiem płynącym…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Krowa

Krowa – święta krowa – symbol matki.

Ty nie masz nic wspólnego z innymi osobami i ich celami. Masz świadomość siebie, twej wielkości bycia królową. Nic nie jest w stanie jej poruszyć, ona czuje spokój, zaufanie w sobie, Sile Wyższej i to, że obfitość Wszechświata stoi do jej dyspozycji. Święta krowa nie pozwoli, by ją przestawiać z miejsca na miejsce, popędzać, przekraczać jej granice. Bądź jak święta krowa, która sama w sobie jest symbolem obfitości i spełnienia w świecie materialnym, ma poczucie swej świętości, świętej duszy, część energii boskie, idzie własnym rytmem i drogą, świadoma swej siły mocy misji powołania, zgodnie ze sobą, w każdej sekundzie czuje obfitość i spełnienie, wie że otwierając się na wyższe prowadzenie jest zawsze we właściwym miejscu i czasie. Pod boską opieką dziś tworzysz swe wspaniałe jutro.

Święta krowa, róg obfitości, miejsce miodem i mlekiem płynące.

Otwórz dłonie do Rogu Obfitości bo SW dokładnie wie, że na to zasługujesz i teraz jest ten odpowiedni moment, masz za sobą długą drogę, wiele wyrzeczeń, prób, zdanych egzaminów. Teraz czas na nowy etap spełnienia i obfitości. Otwórz się na to, złap w swe dlonie, przyjmij do serca i idz dalej.

Spraw by każdy odcinek twej drogi do celu był szczęśliwy, bo wiesz, że dziś tworzysz swe jutro. Gdy myślisz tylko o przyszłości to nie masz spełnienia, jeśli dziś się zmuszasz, to nawet po osiągnięciu celu i jutro będziesz to czuć. Osiągniesz cel i bedziesz dalej czuć się spełniona. Spraw by to poczucie było w twym sercu już teraz. 

Może jeszcze nie udało ci się osiągnąć twego wielkiego celu, ale już tak wiele osiągnęłaś i to jak czujesz się dziś, tak będziesz czuć się jutro, za rok.

Ignoruj podszepty mroku, że trzeba, już, dziś, szybciej, więcej, cel najważniejszy. 

Poczuj się u celu już dziś, wdzięczność, siłę i moc. Otwórz dłonie do Rogu Obfitości jako nagroda za cały etap za tobą i prezent na nowy. Rokoszuj się każdym etapem drogi. 


Więcej wskazówek i przesłań związanych ze Zwierzęciem Mocy Krową: https://bucardimaria.com/2019/10/31/ceremonia-nr-82-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: