Zwierzę Mocy Krowa – symbol matki, a także Świętej krowy, rogu obfitości, miejsca miodem i mlekiem płynącym…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Krowa

Krowa – święta krowa – symbol matki.

Ty nie masz nic wspólnego z innymi osobami i ich celami. Masz świadomość siebie, twej wielkości bycia królową. Nic nie jest w stanie jej poruszyć, ona czuje spokój, zaufanie w sobie, Sile Wyższej i to, że obfitość Wszechświata stoi do jej dyspozycji. Święta krowa nie pozwoli, by ją przestawiać z miejsca na miejsce, popędzać, przekraczać jej granice. Bądź jak święta krowa, która sama w sobie jest symbolem obfitości i spełnienia w świecie materialnym, ma poczucie swej świętości, świętej duszy, część energii boskie, idzie własnym rytmem i drogą, świadoma swej siły mocy misji powołania, zgodnie ze sobą, w każdej sekundzie czuje obfitość i spełnienie, wie że otwierając się na wyższe prowadzenie jest zawsze we właściwym miejscu i czasie. Pod boską opieką dziś tworzysz swe wspaniałe jutro.

Święta krowa, róg obfitości, miejsce miodem i mlekiem płynące.

Otwórz dłonie do Rogu Obfitości bo SW dokładnie wie, że na to zasługujesz i teraz jest ten odpowiedni moment, masz za sobą długą drogę, wiele wyrzeczeń, prób, zdanych egzaminów. Teraz czas na nowy etap spełnienia i obfitości. Otwórz się na to, złap w swe dlonie, przyjmij do serca i idz dalej.

Spraw by każdy odcinek twej drogi do celu był szczęśliwy, bo wiesz, że dziś tworzysz swe jutro. Gdy myślisz tylko o przyszłości to nie masz spełnienia, jeśli dziś się zmuszasz, to nawet po osiągnięciu celu i jutro będziesz to czuć. Osiągniesz cel i bedziesz dalej czuć się spełniona. Spraw by to poczucie było w twym sercu już teraz. 

Może jeszcze nie udało ci się osiągnąć twego wielkiego celu, ale już tak wiele osiągnęłaś i to jak czujesz się dziś, tak będziesz czuć się jutro, za rok.

Ignoruj podszepty mroku, że trzeba, już, dziś, szybciej, więcej, cel najważniejszy. 

Poczuj się u celu już dziś, wdzięczność, siłę i moc. Otwórz dłonie do Rogu Obfitości jako nagroda za cały etap za tobą i prezent na nowy. Rokoszuj się każdym etapem drogi. 


Więcej wskazówek i przesłań związanych ze Zwierzęciem Mocy Krową: https://bucardimaria.com/2019/10/31/ceremonia-nr-82-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s