Strażnik praw boskich to Zwierzę Mocy struś…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Struś

Przed Tobą czas w którym Siły Wyższe wymierzą sprawiedliwość tym ludziom, którzy zrobili Ci krzywdę, to czas w którym dokona się boska sprawiedliwość i ci, którzy Ci pomagali otrzymają nagrodę, a ci którzy Cię skrzywdzili otrzymają karę. Boskie energie biorą Cię pod swoje wszechmocne i sprawiedliwe skrzydła.

Strażnik praw boskich.

Gdy struś pojawia się w Twoim życiu, to czas by rozwinąć szybkość i siłę, by iść drogą Twojego serca. Mądrość i spostrzegawczość. Czasami trzeba kogoś „porządnie kopnąć”, by zostawił Cię w spokoju. To czas, by trzymać niektórych ludzi na dystans i wyznaczyć dokładne granice. Tylko ci, którzy respektują Twoje granice są godni bycia blisko Ciebie.

To czas szybkości, by szybko uciec przed niebezpieczeństwem i tym, co złe lub szybko zdecydować, uderzyć szybciej, niż spodziewa się tego atakujący … Najlepszą obroną jest atak.

Mimo, że tylko mitem jest, że struś chowa głowę w  piasek, to jednak przed tym Cię ostrzega! NIGDY nie chowaj głowy w piasek!!! Zawsze miej oczy szeroko otwarte, bo wówczas widzisz więcej!

Twoje Aktualne Zwierzę Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85e

Krocząc drogą serca, tam gdzie nas prowadzi, dotrzemy do szczęścia, spełnienia, światła, miłości, bogactwa i tego co najlepsze. Warto więc pracować nad tym, by go dobrze słyszeć, zdobywać wiedzę, która jest jak kolejne klucze wtajemniczenia. Jeśli potrzebujesz motywacji, zobacz spotkania online z Marią Bucardi. Seria „Czas z Marią Bucardi” to wiele godzin wiedzy dla Ciebie, która jest dostępna bezpłatnie. Możesz również dołączyć do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykładów online i spotkań energetycznych, które mają na celu oczyszczenie, podwyższenie wibracji i napełnienie pozytywną energią. Zobacz ile jeszcze zyskujesz…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s