Sokół Zwierzę Mocy… nawet najdłuższa droga zawsze rozpoczyna się od pierwszego ruchu skrzydeł…

Sokół to niezwykły przewodnik!!!! Gdy go przywołasz odczujesz jego siłę – otrzymasz jego wzrok – jasnowidzenie oraz widzenie dokładnie wszystkiego, nawet tego, co ktoś próbuje przed Tobą ukryć. Jego szybkość – to szybkość decyzji. Jak sokół usiądź w spokoju i obserwuj co się dzieje i uderz we właściwym momencie. Tak jak sokół podejmuje błyskawiczną decyzję i zawsze trafia do celu.

Zaproszenie na filiżankę herbaty miętowo- jaśminowej i na spotkanie z Sokołem – doświadczenie magiczne:

Sokół Zwierzę Mocy – przynoszę wieści z innych światów. Jestem światłem i czystą energią. Uzdrawiam, Zbieraj doświadczenia i czuj, że jestem zawsze przy Tobie. Podkreślaj Twoją indywidualność. Jestem Twoim nauczycielem i przewodnikiem. Pytaj, jeśli chcesz poznać odpowiedź.

Sokół – Sokół symbolizuje ogień, światło, niebo, Słońce, wiatr, chmury, burzę; pewność siebie, dumę, męskość, rycerskość, szlachetność, zuchwałość, majestat, bohaterstwo; bystrość wzroku, czujność, wzniosłość, szybkość, śmiałość; złość, dzikość obłaskawioną, polowanie. pocałunek śmierci, nieśmiertelność, śmierć, powrót; nawrócenie, świętość, wróżbę; skromność, miłość, kochanka: dotyk. smak; logikę. 

Sokół w starożytnym Egipcie — zasada niebiańska. książę ptaków, atrybut bogów światła i Słońca, a także świata podziemnego; Ra (Re). Horusa, bóstwa Chonsu z głową sokoła zwieńczoną tarczą księżycową. 

Sokoły (jastrzębie, orły itd.) w staroż. Grecji — światło. Słońce, wróżba, wyrocznia; związane z Apollinem jako posłem bogów. bogiem Słońca i wyroczni; najszybsze z ptaków, zabijające w locie jak strzały apollińskie. „Jastrząb polotny. zguba gołębic, ów ptak najszybszy wśród rzeszy skrzydlatej” (Iliada 15. 235—6 Homera, tł. I. Wieniewskiego). Apollo przybierał kształt sokoła i zmieniał ludzi w sokoły, zwykle jednak sokół występował jako towarzysz boga. Sokół był ptakiem symbolicznym już w kulturze egejskiej („puchar Nestora”, złoty łańcuch z podwójnym sokołem z grobów mykeńskich). U Rzymian — ptak wróżebny. Sokoły (sokoły właściwe, jastrzębie, orły. • krogulce itd.) były bardzo cenione z uwagi na ich użytek w sokolnictwie (łowach z sokołem na ptactwo i drobną zwierzynę): trzymany przez sokolnika na dłoni osłoniętej grubą skórzaną rękawicą, po zdjęciu czapeczki sokół błyskawicznym lotem dopadał zdobyczy i wracał na rękę. Sokolnictwo przyszło do Europy ze stepów Azji w IV—V w. n.e. Sokół w mit. pers. i w chrzęść. — wróg węża.

Dlaczego ginie – Przyczyny wymierania. Dane z lat sześćdziesiątych XX w. wskazują w sposób jednoznaczny, że główną przyczyną załamania się populacji sokoła wędrownego był wysoki stopień skażenia środowiska, samych ptaków i ich jaj chlorowanymi węglowodorami, zwłaszcza insektycydami oraz polichlorkami bifenyli (PCB). Kumulacja tych związków w organizmie ptaków wywołała poważne zakłócenia w procesie rozrodu. Niezależnie od lego, a może właśnie w połączeniu z tymi czynnikami cała światowa populacja sokola wędrownego przechodzi głęboki kryzys biologiczny.

Co to jest insektycydy, środki owadobójcze (łac. insecta – owady, caedo – zabijam) – jak podaje Wikipedia to substancje z grupy pestycydów używane do zwalczania szkodników w uprawach rolnych, lasach, w magazynach z żywnością, a także w mieszkaniach. Zależnie od składu chemicznego insektycydy zabijają owady lub jedynie ograniczają ich rozród, co również wpływa na ilość owadów.

Więcej na temat Zwierzęcia Mocy Sokoła znajdziesz:
– Czas Marią Bucardi 74, czyli wykład online: https://bucardimaria.com/2019/09/04/czas-z-maria-bucardi-nr-74/
Ceremonia z Marią Bucardi 74 spotkanie energetyczne i wykład online: https://bucardimaria.com/2019/09/05/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-74/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

Zawsze na spotkaniach online z Marią Bucardi dowiadujesz się dużo więcej niż tylko przesłanie Zwierzęcia Mocy, zobacz fragmenty:

Film Marii Bucardi na temat Zwierzęcia Mocy Sokoła, wyrusz z nim w podróż:

Jeszcze kilka słów znajdziesz na Ceremonii z Marią Bucardi 20: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-20/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: