Gdy czujesz zniewolenie i zastój – połącz się z energią konia jako Zwierzęcia Mocy.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Koń

KOŃ

Jestem wolnością, ruchem, niezależnością. Chodź ze mną, na moim grzbiecie czuj się bezpiecznie, pogalopuje przez malownicze stepy, z wiatrem, w nowe miejsca. Nauczę Cię niezależności od innych.

Jeśli ktoś szanuje moją wolną wolę, moją osobowość – jestem najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem, jeśli jednak ktoś próbuje mnie ograniczać, wyrywam się, szamocę, aż wreszcie zerwę więzy i przeskoczę każdą barierę.

Jeśli chcesz korzystać z życia pełną piersią i spełniać Twoje marzenia, masz mnie za przewodnika i towarzysza.  

CO JESZCZE?

Tryskający energia, ekspansywny i potężny. U Celtów był także symbolem bogactwa – pieniędzy – dobrobytu!!!! Posiada niesamowitą energię, by działać w sprawach materialnych, także finansowych. Ma wewnętrzny kompas, który nazywamy dodatkowym zmysłem – idź za jego głosem, a odczujesz tą cechę w sobie!!! Koń pokonuje trudności z lekkością (skok przez przeszkody). Jest świadomy swojej siły i mocy!!!

Symboliczne : Potęga , Gracja, Wdzięk, Piękno, Szlachetność, Siła, Wolność.

Posiada w sobie cechy 4 żywiołów: Ziemi, Ognia Powietrza i Wody .

Wg. Wyroczni Druidów Kart Zwierząt – Słowa kluczowe: Bogini, Ziemia, Podróż.

Pozytywne aspekty: Duch Konia wola, zaprasza do podróży, podróżowania, wyprawy. On może manifestować siebie jako pragnienie, by podróżować w fizycznym świecie lub w światach wewnętrznych, duchowych królestwach, sferach. Przynosi energie i szybkość i łączy z mocą, siłą, zarówno ziemi, jak i słońca, których Bogini Konia jest patronka, całkowitego cyklu życia narodzin, śmierci, życia pozagrobowego i odrodzenia. Przez prace z duchem Konia, zaczynasz czuć się komfortowo w każdym z aspektów cyklu życia, wiedząc, że Bogini ochrania i kieruje Tobą.

Negatywne aspekty: Kon może prosić, żeby spojrzeć na korzenie niepokoju. Jeżeli masz trudność z ustabilizowaniem się, pozostaniem w jednym miejscu lub zakończeniem zadania, przedsięwzięcia, to może być, że w pełni nie zaakceptujesz strumienia cyklu życia i Twojego w nim udziału. Dostrojenie się do ducha konia – to dostrojenie się do miejsca w świecie… z duchem Ziemi pod Tobą i niebem ponad Tobą.

Wyobraź sobie, że spotykasz się z koniem, wsiadasz na jego grzbiet, bez uzdy, bez sidła, chwytasz się jego grzywy i zaczynacie galopować przez łąki, stepy, pustynie, poczuj te wolność, jaką czuje wiatr… wolność i niezależność. Spełnienie.

Koń jest cudownym stworzeniem, gdy dajemy mu wolność, gdy jednak probujemy go ograniczyć, zrywa się, szarpie, aż zerwie więzy, które go krępują. Koń nauczy Cię fascynacji życiem!!! Przeskakiwania barier.


W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 
☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!
 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 
☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 
https://www.instagram.com/mariabucardi/
Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s