Gdy czujesz zniewolenie i zastój – połącz się z energią konia jako Zwierzęcia Mocy.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Koń

KOŃ

Jestem wolnością, ruchem, niezależnością. Chodź ze mną, na moim grzbiecie czuj się bezpiecznie, pogalopuje przez malownicze stepy, z wiatrem, w nowe miejsca. Nauczę Cię niezależności od innych.

Jeśli ktoś szanuje moją wolną wolę, moją osobowość – jestem najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem, jeśli jednak ktoś próbuje mnie ograniczać, wyrywam się, szamocę, aż wreszcie zerwę więzy i przeskoczę każdą barierę.

Jeśli chcesz korzystać z życia pełną piersią i spełniać Twoje marzenia, masz mnie za przewodnika i towarzysza.  

CO JESZCZE?

Tryskający energia, ekspansywny i potężny. U Celtów był także symbolem bogactwa – pieniędzy – dobrobytu!!!! Posiada niesamowitą energię, by działać w sprawach materialnych, także finansowych. Ma wewnętrzny kompas, który nazywamy dodatkowym zmysłem – idź za jego głosem, a odczujesz tą cechę w sobie!!! Koń pokonuje trudności z lekkością (skok przez przeszkody). Jest świadomy swojej siły i mocy!!!

Symboliczne : Potęga , Gracja, Wdzięk, Piękno, Szlachetność, Siła, Wolność.

Posiada w sobie cechy 4 żywiołów: Ziemi, Ognia Powietrza i Wody .

Wg. Wyroczni Druidów Kart Zwierząt – Słowa kluczowe: Bogini, Ziemia, Podróż.

Pozytywne aspekty: Duch Konia wola, zaprasza do podróży, podróżowania, wyprawy. On może manifestować siebie jako pragnienie, by podróżować w fizycznym świecie lub w światach wewnętrznych, duchowych królestwach, sferach. Przynosi energie i szybkość i łączy z mocą, siłą, zarówno ziemi, jak i słońca, których Bogini Konia jest patronka, całkowitego cyklu życia narodzin, śmierci, życia pozagrobowego i odrodzenia. Przez prace z duchem Konia, zaczynasz czuć się komfortowo w każdym z aspektów cyklu życia, wiedząc, że Bogini ochrania i kieruje Tobą.

Negatywne aspekty: Kon może prosić, żeby spojrzeć na korzenie niepokoju. Jeżeli masz trudność z ustabilizowaniem się, pozostaniem w jednym miejscu lub zakończeniem zadania, przedsięwzięcia, to może być, że w pełni nie zaakceptujesz strumienia cyklu życia i Twojego w nim udziału. Dostrojenie się do ducha konia – to dostrojenie się do miejsca w świecie… z duchem Ziemi pod Tobą i niebem ponad Tobą.

Wyobraź sobie, że spotykasz się z koniem, wsiadasz na jego grzbiet, bez uzdy, bez sidła, chwytasz się jego grzywy i zaczynacie galopować przez łąki, stepy, pustynie, poczuj te wolność, jaką czuje wiatr… wolność i niezależność. Spełnienie.

Koń jest cudownym stworzeniem, gdy dajemy mu wolność, gdy jednak probujemy go ograniczyć, zrywa się, szarpie, aż zerwie więzy, które go krępują. Koń nauczy Cię fascynacji życiem!!! Przeskakiwania barier.


W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 
☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!
 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 
☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 
https://www.instagram.com/mariabucardi/
Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: