Jedno z ulubionych Zwierząt Mocy – delfin. Może Twoje również? Poznaj jego znaczenie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Delfin

ZWIERZĘ MOCY DELFIN

Przesłanie:

DELFIN UCZY CIĘ RADOŚCI, ZABAWY, UŚMIECHU I MÓWI, ŻE JESTEŚ OSOBĄ NIEZWYKLE DELIKATNĄ, SKUP SIĘ NA PIĘKNYCH MYŚLACH I DBAJ O SIEBIE.

Gdy będziesz z uśmiechem, lekkości i zabawą podchodzić do życia i różnych sytuacji, wówczas szybciej osiągniesz to, czego pragniesz, niż gdy całą Twoją energię kradną destrukcyjne i smutne myśli.

Defin uczy Cię także czegoś niezwykle ważnego – masz w tej chwili wyczerpane rezerwy mocy i energii i jeśli czegoś z tym nie zrobisz, to popadniesz w chorobę. Musisz znaleźć zajęcie artystyczne, które pomoże Ci odzyskać radość życia, np. malowanie, spiewanie, taniec. Zrób to jak najszybciej, zanim nie jest za późno.

PŁYŃ PRZEZ ŻYCIE Z RADOŚCIĄ I SIŁĄ DELFINA, A GDY NA TWOJEJ DRODZE POJAWI SIĘ PRZESZKODA – PRZESKOCZ JĄ Z RADOŚCIĄ I PŁYŃ DALEJ!!!!

Więcej na temat Zwierzęcia Mocy Delfina dowiesz się tutaj:

Czas z Marią Bucardi 86:
https://bucardimaria.com/2019/11/28/ceremonia-nr-86-z-maria-bucardi-2/
58 spotkaniu w środę dzień Merkurego, czyli inspiracja, motywacja i komunikacja … Porozmawiamy o momentach uczucia daremności, zwątpienia w siebie i Twoje cele, jak je pokonać i jak iść dalej w zaufaniu, pewności i budować solidny fundament Twojego szczęścia i spełnienia.

Ceremonia z Marią Bucardi 58:
https://bucardimaria.com/2019/05/16/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-58/
Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Mistrzostwo Myślenia, Delfin Zwierzę Mocy, jak przeskakiwać przeszkody i problemy, jak zmieniać negatywne energie w pozytywne, jak z radością i lekkością uzyskać spełnienie tutaj i teraz na Ziemi, co robić w momentach zwątpienia.

Ceremonia z Marią Bucardi 86:
https://bucardimaria.com/2019/11/28/ceremonia-nr-86-z-maria-bucardi-2/
86 Ceremonia z Marią Bucardi online, to wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci rozszerzyć Twoje pole działania, Twoją przestrzeń, zaopatrzyć Cię w Siłę, Moc i Poczucie „dam radę”. W tym spotkaniu poznasz tajemnicę Elizjum, czyli krainy nad Oceanem, na zachodnich krańcach świata – miejsca wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Zrozumiesz dlaczego niecierpliwość, to pierwszy stopień do piekła, a wątpliwości, strach i obawy to odczucia, które tworzą mury i zamykają Cię w więzieniu, tym samym skutecznie odcinając Cię od szczęścia i spełnienia. Nauczysz się ufać, że wszystko ma swój odpowiedni czas i miejsce i zrozumiesz, że próbując za wszelką cenę trzymać życie pod kontrolą, tak naprawdę tworzysz Twoje własne więzienie. Przewodnikiem poprzez spotkanie z Mitycznej Atlantydy będzie Delfin z symboliką radości, lekkości i zabawy.

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s