Zwierzę Mocy Osa – energia wojownika, przełom, miłość, działanie…

Zwierzę Mocy Osa słowa kluczowe:

Komunikacja i artykulacja (swoboda wypowiedzi) – Przełomy – Rozwój – Płodność – Podwaliny – Wydajność – Postęp – Struktura – Niespodzianki – Energia wojownika – Miłość

Totem Osy

Pod pozytywnym wpływem Zwierzęcia Mocy Osa osoby są bardzo ciekawie swojego życia, robią postępy w życiu, uczą się kontrolować swoje zachcianki.

Duch osy daje kontrolę nad swoim życiem. Łatwiejsza jest organizacja i koncentracja, a także asertywna komunikacja.

Osa jest ekspertem w budownictwie. Tak więc, jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem projektu budowlanego, to jest na to czas.

Niech Zwierzę Mocy osa pomoże Ci w twoich planach 🙂

Znaczenie Zwierzęcia Mocy Osa

Obecność os w Twoim życiu oznacza, że ​​musisz krytycznie przyjrzeć się swoim priorytetom. Skup energię na właściwych przedsięwzięciach.

Upewnij się, że wybierasz odpowiednie bitwy do stoczenia. Daremne jest angażowanie się w wojny, których nie jesteś pewien, że wygrasz.

Osa potrafi użądlić wiele razy nie tracąc żądła, ani nie umierając. Możesz sobie zadać pytanie, czy jest w Twoim życiu coś lub ktoś, kto stale Cię “żądli” i sprawia ból?

A może Ty powinnaś / powinieneś kogoś pogonić i metaforycznie użądlić, szybko stanąć do walki jak osa, gdy pojawia się zagrożenie?

To zależne jest od Twojej osobistej sytuacji i tylko Ty znasz odpowiedź. Przypomnij sobie jak zachowuje się osa, taki mały owad, a jak odważny, zadziorny i nie odpuszcza jak chce osiągnąć swój cel lub ktoś ją przegania. Nie tak łatwo ją przegonić.

Ważne! Owady spełniają ważną rolę w ekosystemie. Mają i tak już bardzo ciężko tutaj na Ziemi, wszędzie spryskiwane pola i rośliny, zatrute środowisko. Nie mają gdzie indziej się przenieść, nie wiedzą, że są na “terytorium” człowieka. Warto więc usuwać je w sposób bezpieczny dla nich i promować postawę, która NIE zabija ich w żadnym przypadku. Możemy dla nich tworzyć małe łąki w miastach i zapraszać do ogrodów, gdzie są bezpieczne. Bez owadów na Ziemi cały ekosystem byłby zrujnowany i stracilibyśmy na tym wszyscy!

onoSemina.org Maria bucardi, posadź drzewo, ekologia, środowisko

Zwierzę Mocy Osa niesie ze sobą znaczenie pokory i uzależnia od tego cały Twój sukces. Prosty akt pokory otworzy drzwi do dobrobytu.

Osa chce otworzyć oczy Twojego umysłu na wiele możliwości wokół.

Wyszukuj możliwości i działaj. Twoje marzenia same się nie spełnią!

Wierz w szczęście, które właśnie wkracza w Twoje życie jak osa 🙂

Zwierzę Mocy Osa jest symbolem miłości! Radzi podjąć działania, aby zrealizować swoje romantyczne marzenia.

Ne zrobisz dużego postępu, jeśli będziesz siedział/a i czekał/a, aż coś się wydarzy. To nie jest ścieżka wybrana przez osę.

Musisz podjąć działania we właściwym kierunku.

Postaw się w dogodnej pozycji i pozwól swojej prawdziwej miłości znaleźć Cię tutaj w odpowiednim czasie.

Nie pozostawaj w swoim kokonie. Zrób co możesz, ale nie musisz niczego zmuszać. Twoja prawdziwa miłość odnajdzie cię prędzej niż później, gdy znajdziesz się we właściwej pozycji.

Osa jest symbolem analitycznego myśliciela, który nigdy nie pozostawia spraw w połowie rozwiązanych. Zachęca, by tak spojrzeć na swoje życie.

Czy jesteś zadowolony z kierunku, w jakim zmierza twoje życie? Czy są rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swoje postępy?

Jakie są Twoje mocne i słabe strony?

Przygotuj plany i idź do przodu realizując swoje powołanie. Nie pozwól, aby jakiekolwiek przeszkody stanęły Ci na drodze. Miej nieposkromionego ducha osy!

Totem osy odgrywa ważną rolę w Twoich pasjach. Chce, abyś zrozumiał/a, że pasja to paliwo, które napędza rzeczywistość.

Osa wprowadza Cię również w zmiany, które musisz zaakceptować w swoim życiu.

Ostrzega, że ​​sabotaż jest niebezpiecznym wrogiem, którego należy uważać.

Ty sam/a możesz być swoim największym wrogiem lub przyjacielem.

Zwierzę Mocy Osa bardzo może pomóc Ci w tych sytuacjach:

Czujesz się zagubiony, bez nadziei na jutro.

Zbyt długo przebywałeś w strefie komfortu, a twoje życie uległo stagnacji.

Nie możesz się doczekać osiągnięcia swojego marzenia i celów.

Cały czas żyjesz w pośpiechu lub ktoś / coś Cię pogania.

Potrzebujesz mocy, aby pokonać wrogów.

Ktoś Cię źle traktuje.

Pragniesz znaleźć miłość.

Osy są w pełni sił na wiosnę i sygnalizują nowe początki… Jakie są to nowe początki w Twoim życiu?

To już koniec przesłań Zwierzęcia Mocy Osa, warto poobserwować je w naturze, zobaczyć jakieś wartościowe programy przyrodnicze, itp. Ale to jeszcze nie koniec…

W innych rejonach Ziemi występują również osy w innych niesamowitych kolorach! Nazywa się je dosłownie tłumacząc „osa klejnot” i nic dziwnego, mienią się w kolorach kamieni szlachetnych 🙂

Szmaragdowa Osa Ampulex compressa znana jest z tego, że „samica robi sobie niewolników zombie z karaluchów„… Po zbadaniu, możemy dowiedzieć się co to właściwie oznacza: nie paraliżuje, ani zabija trucizną swoją ofiarę, ale nią manipuluje przez neurotoksynę – jakby oktopaminę odpowiedzialną za procesy ruchowe (swoją drogą, taką samą jak działa również na ludzi). Pod jej wpływem karaluchy mogą chodzić, jednak nie wykazują w żadnym wypadku wolnej woli, nie uciekają w bezpieczne miejsce, nie robią zupełnie nic, by sobie pomóc. Jak możemy dalej dowiedzieć się:

W międzyczasie osa składa również jajo na karalucha, który wykluwa się po trzech lub czterech dniach. Wyklute larwa wgryza się w odwłok karalucha, gdzie w określonej kolejności zjada narządy wewnętrzne. Gwarantuje to, że potulna ofiara pozostanie przy życiu przez następne cztery dni, aż larwa ostatecznie utworzy w niej kokon.
Z czasem dorosła osa wyłania się z ciała żywiciela i kontynuuje to błędne koło. Przez to wszystko ogłupiała karaluch, chociaż może się poruszać, nie wykazuje chęci do walki, ucieczki ani walki, nawet gdy jest zjadana żywcem od środka.

Ten związek osy z karaluchem został udokumentowany już w latach 40. XX wieku, ale dopiero niedawno naukowcy byli w stanie zrozumieć, jak dokładnie osa dokonuje tej precyzyjnej manipulacji behawioralnej.

Jest to drugie użądlenie, które zmienia karalucha w zombie i zawiera to, co Frederic Libersat i jego koledzy z Uniwersytetu Ben Guriona nazywają „koktajlem neurotoksycznym”. Jad drugiego użądlenia blokuje receptory innego neuroprzekaźnika zwanego oktopaminą, który bierze udział w inicjowaniu spontanicznych i złożonych ruchów, takich jak chodzenie.

Libersat wykazał, że nieużądlone karaluchy, którym wstrzyknięto związek podobny do oktopaminy, wykazują wzrost zachowań związanych z chodzeniem. Jednak osoby, którym wstrzyknięto substancję chemiczną, która blokuje oktopaminę, wykazują zmniejszenie spontanicznego chodzenia, podobnie jak ofiary użądlenia przez osę. Karaluchy zombie były również w stanie wyzdrowieć z odrętwienia i chodzić po wstrzyknięciu substancji chemicznej, która reaktywuje receptory oktopaminy.

Istnieje drobna różnica między zdolnością chodzenia a zdolnością do inicjowania takiego ruchu. Ukąszone karaluchy w tym przypadku są pozbawione tych drugich, podczas gdy ich umiejętności w przypadku tych pierwszych wydają się nienaruszone, o czym świadczy fakt, że te biedne stworzenia są całkowicie zdolne do przejścia do gniazda os, ale tylko wtedy, gdy są prowadzone przez osę.

Libersat i współpracownicy zbadali to interesujące zjawisko, umieszczając ukąszone karaluchy w potencjalnie szkodliwych sytuacjach i testując ich odruchy ucieczki. Odkryli, że karaluchy ukąszone przez szmaragdowe osy zostały wkrótce pozbawione wszelkiej woli ucieczki w bezpieczne miejsce, nawet po porażeniu prądem lub utonięciu. Jednak ich zdolności motoryczne, mierzone skurczami mięśni pod wpływem tych niebezpieczeństw, były takie same jak u karaluchów bez ukąszenia, co sugeruje, że jad wpływa raczej na podejmowanie decyzji niż na zdolność chodzenia.

Bez względu na to, jak nawiedza ta manipulacja behawioralna, nie można nie docenić pomysłowości tego malutkiego pasożyta, umożliwiającego mu obezwładnienie znacznie większej ofiary. Gdyby osa sparaliżowała karalucha, prawdopodobnie nie byłaby w stanie przenieść go z powrotem do swojego legowiska. Gdyby zabił karalucha, straciłby źródło świeżego pożywienia. Wyewoluował, aby opracować najbardziej złożoną i precyzyjną broń, aby pokonać te dwie przeszkody: jad, który atakuje tylko określone obwody nerwowe, które gwarantują, że ofiara posłusznie podejdzie do jej grobowca i pozostanie przy życiu podczas pożerania. A bez woli ucieczki te biedne karaluchy pomagają rozmnażać się kolejnemu pokoleniu przerażających szmaragdowych os.”

Dołącz do społeczności:

Co jeszcze zyskujesz u Marii Bucardi:

karty mocy, tarot, wyrocznia, online, karty anielskie, przepowiednie, przyszłość, Maria Bucardi

Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wykłady online Maria Bucardi, rozwój osobisty i duchowy

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
Tutaj również znajdziesz wszystkie nowości i aktualności!

świece intencyjne, rytuały, Maria Bucardi

Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

autorka, pisarka Maria Bucardi, książki, ebook, rozwój osobisty i duchowy

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

Kontakt Maria Bucardi

Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Akademia Omen Sententia, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Akademia Omen Sententia https://akademia-omen-sententia.pl

medytacje dla Ziemi, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

Magiczna Oaza Natury Marii Bucardi

Maria Bucardi, Magiczna Oaza Natury, pomoc ziemi, ekologia, onoSemina.org,

Magiczna Oaza Natury: https://magicznaoaza.org

Pomóż Magicznej Oazie Natury: https://www.paypal.me/MariaBucardi

Pomóż stworzyć Wodną Oazę Natury: https://www.paypal.com/pools/c/8yL6mvXuAW

onoSemina.org, posadz drzewo, Maria Bucardi

Strona publicznego stowarzyszenia: https://onosemina.org/

Posadź drzewo: https://www.paypal.me/posadzdrzewo

Zwierzęta Mocy znaczenie, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

YouTube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Facebook Maria Bucardi

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Bogactwo, finanse, pieniądze, dostatek, Maria Bucardi, rytuał

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: