Zwierzę Mocy Pleszka Zwyczajna, ptaszek jak płomyk ognia. Bardzo rzadki totem…

Pleszka zwyczajna Zwierzę Mocy Maria Bucardi

Jeśli pragniesz zrozumieć znaczenie tego nietypowego ptaka, najlepiej dowiedzieć się jak najwięcej na jego temat z własnych obserwacji oraz informacji biologicznych. Jest to bowiem bardzo rzadkie Zwierzę Mocy i tylko własny głos wewnętrzny może dostarczyć ważnych przekazów.

Wygląd Pleszki zwyczajnej
Kolory samca to czarny, biały i rudy, a samicy brązowoszary u góry i blado rudy na dole. Najbardziej rzuca się w oczy ich piękny, rdzawy kolor piórek. Wraz z energicznym zachowaniem, ptaki te wyglądają jak płomyki ognia.

Pleszki zwyczajne unikają budynków ludzkich, a najbardziej lubią drzewa, szczególnie stare, lasy lub ich skraje oraz parki. 

Nigdzie z tych miejsc nie występują licznie.

Bardzo ładnie śpiewają, czasem naśladując inne ptaki, jednak pozostając przy własnej nucie. 

Są ruchliwe, postawę mają “wyprostowaną”.

Wędrują przeważnie w nocy.

Żywią się owadami i jagodami, ale co ważniejsze, muszą jeść wiele jak na swoje malutkie ciało i z tego słyną. Na stronie Wikipedii możemy przeczytać, że “przeprowadzone badania wykazały, że ten 15-gramowy ptak w ciągu 8 godzin potrafi zjeść 24 g owadów przy temperaturze 7 stopni Celsjusza. Gdy było o 5 stopni cieplej, pleszka zjadała 16 g owadów dziennie, ale gdy eksperymentatorzy obniżyli racje żywieniowe do 10 g, ptaki ginęły z głodu.” Pozostawmy bez komentarza ludzi, którzy robią sobie brutalne eksperymenty na żywych stworzeniach jak na przedmiotach. Na co warto zwrócić przy tym uwagę odnajdując przesłanie Zwierzęcia Mocy, to aby jeść wiele pożywnego i zdrowego jedzenie (najlepiej wegańskiego :)) Nie zawsze, ale w momentach, gdy organizm tego potrzebuje. Jeśli trafiasz na to małe stworzenie, to znak, byś zadbał / zadbała o siebie pod tym względem.

“Istnieje wiele starych, ludowych nazw dla tego gatunku: słowik murowy, pokrzewka czarnousta, piegża czarnoszyja, owadożer czarnogardły, ludarka rudochwost”.

Okres lęgowy zaczyna się w maju, składają wtedy ok 6-7 niebiesko turkusowych jaj. Czasem zajmują się podrzuconym jajem kukułki, ale tylko gdy ta była wychowana razem z ich gatunkiem i jej jajo ma taki sam kolor.

Przesłanie Zwierzęcia Mocy Pleszki Zwyczajnej

Gdy ten ptak jak mały płomyczek ognia pojawia się w Twoim życiu, zachęca do dynamiki, pracy małymi krokami do celu, wykonania zadania za zadaniem. Dbaj o siebie, dobrze i zdrowo odżywiaj się, wychodź do natury kiedy tylko możesz. Pamiętaj o mądrości starych drzew i ich uzdrawiającej energii. Głowa do góry, postawa wyprostowana, koncentracja na celu i działanie! Być może nie masz wokół siebie wiele osób, które Ciebie rozumieją. Tych na podobnych wibracjach i rodziny dusz jest raczej niewiele, ale w tym momencie tak jest lepiej, bezpieczniej. Nie powinnaś / nie powinieneś teraz żyć w większych grupach lub grupowo spędzać czas. Masz swoje zadania, pracę do wykonania, o których wcale nie musisz innym mówić. Tak jak Pleszka wędruje po nocach, tak Ty możesz dążyć do realizacji swoich marzeń w ukryciu, ponieważ lepiej pokazać rezultaty, niż mówić o planach. Jeśli możesz, dogaduj się z innymi osobami, tymi, z którymi bardzo się różnicie. Być może będziesz w sytuacji, gdzie musisz powiedzieć coś nieco jak inni, np. dla własnej ochrony, ale zdanie swoje masz i zachowujesz. Czekaj cierpliwie na owoce swojej pracy, które pojawią się w odpowiednim momencie. Chroń siebie i swoją pracę.

Spotykasz czasem tego ptaka? Przylatuje do Twojego ogrodu? Jeśli masz swoje osobiste spostrzeżenia na temat tego ptaka, podziel się w komentarzu 🙂

Zapoznaj się moimi stronami i mediami społecznościowymi, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji dla siebie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy zapraszam tutaj lub napisz do mnie na email maria.bucardi@gmail.com 
Jeśli pragniesz samodzielnie rozwijać się zapraszam do Akademii Omen Sententia.

Dołącz do społeczności:

Co jeszcze zyskujesz u Marii Bucardi:

karty mocy, tarot, wyrocznia, online, karty anielskie, przepowiednie, przyszłość, Maria Bucardi

Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wykłady online Maria Bucardi, rozwój osobisty i duchowy

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
Tutaj również znajdziesz wszystkie nowości i aktualności!

świece intencyjne, rytuały, Maria Bucardi

Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

autorka, pisarka Maria Bucardi, książki, ebook, rozwój osobisty i duchowy

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

Kontakt Maria Bucardi

Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Akademia Omen Sententia, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Akademia Omen Sententia https://akademia-omen-sententia.pl

medytacje dla Ziemi, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

Magiczna Oaza Natury Marii Bucardi

Maria Bucardi, Magiczna Oaza Natury, pomoc ziemi, ekologia, onoSemina.org,

Magiczna Oaza Natury: https://magicznaoaza.org

Pomóż Magicznej Oazie Natury: https://www.paypal.me/MariaBucardi

Pomóż stworzyć Wodną Oazę Natury: https://www.paypal.com/pools/c/8yL6mvXuAW

onoSemina.org, posadz drzewo, Maria Bucardi

Strona publicznego stowarzyszenia: https://onosemina.org/

Posadź drzewo: https://www.paypal.me/posadzdrzewo

Zwierzęta Mocy znaczenie, rozwój osobisty i duchowy, Maria Bucardi

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

YouTube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Facebook Maria Bucardi

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Bogactwo, finanse, pieniądze, dostatek, Maria Bucardi, rytuał

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: