Zwierzę Mocy Rekin to autorytet, siła i moc! Poznaj fakty i mity na jego temat…

Rekin Zwierze Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Rekin

Co oznacza to zwierzę mocy jeśli napotkasz je w swoim życiu? Najczęściej w formie obrazów i filmów, snów, chyba, że ruszyłaś / ruszyłeś na przygodę nurkowania z rekinami. To kolejne niezrozumiałe zwierzę o reputacji bezwzględnego, morderczego drapieżcy, jednak obalimy zaraz ten mit. Najpierw zacznijmy od najważniejszego przesłania…

To wezwanie, abyś uznał / uznała swój własny autorytet, swoją siłę i moc. W 100%! 

Uwierz w siebie i swoją doskonałość!

Łatwo się mówi, prawda 🙂 A większość nawet nie wie jak to zrobić. To nawet kojarzy się niektórym z zadufaniem w sobie – nic jednak bardziej błędnego! 

Wiara w siebie, własny autorytet, siłę i moc – będą Ci potrzebne na przyszłość i to bardzo! To Twoja tarcza ochronna. Niebezpiecznie i naiwnie jest iść przez świat bez tego… 

Twoja doskonałość nie tkwi w umyśle, programach, które mówią Ci, że “musisz więcej, lepiej, doskonalej… że musisz jeszcze osiągnąć to i tamto, by zasłużyć na cokolwiek… że popełniłeś / popełniłaś błąd i to tragedia…”

Każde takie myśli zmieniaj na pozytywne, aż stanie się to nawykiem. Jeśli potrzeba Ci więcej na ten temat, zaglądaj do wykładów online, które Ci w tym pomogą https://akademia-omen-sententia.pl

Prawdziwa doskonałość tkwi w duszy! Tam ją znajdziesz i poczujesz. Patrz na siebie oczami boskości, a również ją zobaczysz wyraźnie.

Doskonałość nie tkwi w umyśle, a w duszy.

Nie musisz dopasowywać się do grupy, rekin to niezależność i siła. Nie ukrywaj przed innymi swojego doskonałego światła duszy. Chodzi tutaj o całkiem przyziemne sytuacje, kiedy paplamy coś jak inni, aby się do nich dopasować, mówimy o sobie gorzej lub używamy takich samych sformułowań, które są szkodliwe, ale Ty to wiesz, oni nie. 

Duch rekina jest tutaj, aby pokazać ci, że nie musisz ciężko pracować nad sobą. Jesteś doskonały takim, jakim jesteś i nie powinieneś nikomu mówić, że jest inaczej.

STALE W RUCHU

Nadszedł czas, aby ruszyć naprzód i zostawić za sobą bezużyteczne lęki i kłopotliwe myśli. 

Niektóre rekiny są w ciągłym ruchu (całe życie, cały czas), aby nowa woda z tlenem przepływała do ich skrzeli – ruch jest więc bardzo ważny w tym momencie. 

TOTEM REKINA

Rekiny mogą początkowo nie wydawać się „przytulne” i emocjonalne, ale ponieważ ich podstawowym elementem jest woda, są silnie połączone ze swoim wnętrzem i emocjami. Ludzie z totemem rekina są mistrzami emocji i nawet jeśli nie pozwalają nikomu zobaczyć, co czują, żyją i czują życie w pełni. To zazwyczaj  osoby z talentem do znajdowania okazji i lubiące smak przygody. Odczuwają życie na bardzo intymnym poziomie, zagłębiając się w swoich emocjach (ale nie gubią! Doskonale są opanowani) i emanują dookoła wielką energią.

Ten totem reprezentuje ludzi nieustraszonych, którzy nie cofną się przed niczym, dopóki nie osiągną swojego celu. Nikt nie może ich powstrzymać, są zaciekli i mają w sobie ducha zwycięzcy

Takie cechy można oczywiście wykorzystać do czynienia dobra lub zła. 

OKO W OKO Z LĘKIEM

Stań oko w oko ze swoimi lękami i obawami. Jak to dokładnie zrobić, a nie tylko czytać (pewnie już to wiesz): usiądź w spokoju, pomyśl co w ostatnim czasie wzbudza w Tobie lęk. Może snułaś / snułeś jakieś czarne scenariusze? Zmierz się z tym, pomyśl co najgorszego mogłoby się stać i czy w ogóle to jest realne? Jaki jest jeszcze możliwy potencjalny scenariusz wydarzeń, ten bardziej optymistyczny lub rzeczywisty? Taki lęk związany jest najczęściej z przyszłością. Przyszłość tworzysz teraz (tak, właśnie w tej chwili!) swoimi myślami, słowami, działaniami, emocjami, uczuciami… Teraz więc możesz to zmienić. 

Może wracasz ciągle do przeszłości, do jakiś ciężkich wydarzeń? Tak można dostać depresji. Zajmij się tematem oczyszczania i uwalnia starego, aby otworzyć się na energię wiosny i nowego początku.

Będąc tutaj, w chwili obecnej, masz największą moc i władzę nad swoim życiem. 

Duch rekina pojawia się, gdy musisz zmierzyć się z własnymi lękami i ludźmi, którzy zwykle cię przygnębiają. Gdy zaczniesz obserwować i uczyć się od rekina, a także medytować z tym Zwierzęciem Mocy – nie pozwoli ci podważyć siebie i nie pozwoli, by krytyka i osądy obniżyły twoją samoocenę. Ten duch daje ci siłę potrzebną do przezwyciężenia wszelkiego zła i szkodliwej osoby, która nie pozwoli ci rozwinąć twojego pełnego potencjału.

To jest niezależna istota, która nie przyjmuje poleceń od nikogo. Działa, kiedy chce i jak mu się podoba.

Daje ci możliwość wyjścia zwycięsko z każdej sytuacji, bez względu na to, jak trudne może się to wydawać.

Zwierzę Mocy Rekin znaczenie Maria Bucardi

OSTRZEŻENIE PRZED NIEBEZPIECZEŃSTWEM,

TO NAWOŁANIE DO SPOKOJU, RÓWNOWAGI I MOCY

W wielu poradnikach związanym ze znaczeniem snu, możesz znaleźć, że rekin czy też inne zwierzęta np. pająk, ćma, skorpion, komar, to ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem, jednak Siła Światła zawsze mówi nam, by nigdy się nie bać i to jest najważniejsze. To jest przygotowanie własnej siły, mocy i odwagi, by jeśli zdarzy się coś nieprzyjemnego – stanąć z godnością i spokojem wewnętrznym. Masz wpływ na swoje życie i bieg wydarzeń, więc może nawet zdarzyć się, że gdy zaczniesz pracować nad sobą, stworzysz taką tarczę ochronną, że jednak nikt już do Ciebie nie podejdzie ze złą intencją. Jeśli jednak bieg wydarzeń zewnętrznych nie jest w Twoich rękach, to czujesz w sobie moc, by sobie poradzić i zmierzyć ze wszystkim, co się pojawia na Twej drodze.

Zwierzę mocy rekina przywołaj w czasach kryzysu, kiedy nie możesz znaleźć wyjścia z sytuacji. Ta energia daje ci zmysły, które pomogą ci znaleźć Twoją ścieżkę. Daje ci odwagę i determinację, gdy określisz swój cel.

To energia sukcesu, nieustraszenia, wszelkie wątpliwości nie mają miejsca!

Musisz zagoić swoje rany, ponieważ rekiny i inne drapieżniki czują krew, osłabienie i atakują. Wolą trzymać się z daleka od zdrowego osobnika 🙂

OBALAMY MIT

Istnieje jeszcze taki mit o rekinach, że to zimne, stworzone do mordowania bestie, ale fakt wygląda następująco:

Rocznie ginie 100 milionów rekinów zabitych przez człowieka.

Rocznie ginie 6 ludzi zabitych przez rekina.

Rekiny są świetne w węszeniu krwi i polowaniu, ich potężne szczęki i wygląd, nieruchome oczy wyglądają przerażająco, ale jak zwierzęta w naturze NIE są stworzone, by tropić ludzi i mordować dla rozrywki! Polują tylko jak są głodne i atakują tylko z poczucia zagrożenia. Do wypadków oczywiście może dojść, ale rekiny są spokojne i zajmują się swoimi sprawami 🙂 Większość gatunków to naprawdę piękne stworzenia, z którymi można nawet pływać, np. rekiny wielorybie. Patrząc na statystyki, warto się zastanowić, kto tu jest zimny i bezwzględny…

WYKŁAD ZWIĄZANY Z TYM TEMATEM

Temat rekina bardzo wiąże się z ostatnim wykładem 158 Marii Bucardi, na którym uczysz się lub przypominasz, jak ważne jest, by dobrze o sobie myśleć, ponieważ tak samo będą o Tobie myśleć inni oraz odpowiednio do tego Cię traktować. Nawet jeśli dobrze znasz powiedzenie, że jeśli nie będziesz siebie szanować, to nikt nie będzie tego robił, na tym spotkaniu przypomnisz sobie jak jest to teraz istotne. Jeśli źle o sobie myślisz, to teraz zacznij pracować nad tym , by lepszą mieć o sobie opinię. Jeśli natomiast w około 70% myślisz o sobie dobrze, to teraz zamij się tym, aby było to na 100%!

Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet w takim momencie, gdy mamy ubrany worek od kartofli 🙂 Jeśli sama/sam nie będziesz się szanował, nikt nie będzie Cię szanował. Jeśli sama/sam się nie pokochasz, to nikt Cię nie pokocha. Jeśli sama/sam czegoś nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli sama/sam czujesz się nie dość dobra/dobry, to inni też będę tak uważać. W czym brakuje Ci harmonii i balansu? Jak ćwiczyć balans? Medytacja spokoju i praktyczne ćwiczenia. Po tym spotkaniu zrozumiesz, co jeśli kluczem do szczęścia i życzę Ci, by było ono jednym z tych przełomowych, po którym już nigdy więcej nie będziesz myśleć lub mówić o sobie źle! Więcej https://bucardimaria.com/2021/05/06/ceremonia-nr-158-z-maria-bucardi/

Słowa klucze:

Nieustrasznie – cel – działanie (ruch) – autorytet – wiara w siebie – mistrz emocji – odwaga – niezależność – przetrwanie – siła i moc.

Jeśli uwierzysz w swój w siebie i własny autorytet, inni też to poczują i wtedy nikt nie ściągnie Cię w dół, każda krytyka odbije się od Ciebie. To właśnie najważniejsze przesłanie Zwierzęcia Mocy Rekina.

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Zwierzę Mocy Rekin to autorytet, siła i moc! Poznaj fakty i mity na jego temat…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: