Zwierzę Mocy Mrówkojad uczy spokoju, systematyczności, samotności i wykorzystania szóstego zmysłu.

Mrówkojad Zwierze Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Mrówkojad

Jakiś czas temu, nasz młodszy słuchacz poprosił “ciocię Marię Bucardi” o historię mrówkojada 🙂 Co to za ciekawe zwierzę i jakie przesłanie niesie, jest znaczące dla nas wszystkich. W naszych terenach w ogóle nie jest znane, więc to tym bardziej ciekawe, że pojawia się na naszej drodze, właśnie teraz w formie zdjęć i słów.

Przywołaj Zwierzę Mocy Mrówkojada zwłaszcza jeśli wiele rzeczy irytuje Cię, jesteś rozproszony / rozproszona, nie możesz zaznać spokoju, nie słyszysz swojego głosu wewnętrznego. Jego energia uczy jak znaleźć w sobie harmonię, cieszyć się samotnością, rozwinąć intuicję oraz wrażliwość, uspokoić się, zrelaksować, a także jak “wywęszyć” ciekawe okazje…

Jako totem, mrówkojad jest symbolem samotności, emocji, wnikliwości i zdolności wyczuwania niebezpieczeństwa. Osoby urodzone lub chronione przez ten totem są w lepszym kontakcie ze swoimi uczuciami niż inni ludzie. Są obdarzeni poczuciem indywidualności, spokoju wewnętrznego, wysoką inteligencją emocjonalną, intuicją, zrozumieniem otaczającego świata, są również samotnikami, którzy kroczą w swoim własnym tempie. 

Słowa kluczowe:

Pracowitość – Inteligencja emocjonalna – Wytrzymałość – Niezależność – Ciekawość – Intuicja – Ochrona – Samotnia – Postęp w stabilnym (nie błyskawicznym) tempie – Mądrość – Stabilność – Własny rodzaj odwagi (bez agresji) – Bycie wyjątkowym i życie taki sposób – Zdolności psychiczne

Poznaj energię tego zwierzęcia zwłaszcza jeśli doskwiera Ci samotność. Od niego nauczysz się jak zacząć się cieszyć czasem spędzonym w samotni i wyciągnąć z tego wiele korzyści. Chodzi tutaj o pozytywne wykorzystanie odosobnienia i dystansu oraz nauczenie się niezależności. 

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie została narzucona Ci izolacja i odczuwasz ją jako silne ograniczenie, źle to znosisz, postaraj się nauczyć od obserwacji i informacji o mrówkojadzie (w Internecie są filmy na jego temat) jak przemienić własne podejście i wykorzystać ten czas na zrozumienie siebie i świata. Pamiętaj, małymi krokami do przodu jak to zwierzę 🙂

Nie spiesz się, abyś mógł / mogła cieszyć się procesem poszukiwania prawdy.

Mrówkojady mają bardzo specyficzny kształt, wygląd, duży gatunek waży ok 40 kg, długi nos, wielki ogon z długim włosiem oraz pazury, to ssaki z najdłuższym językiem (ok 50 cm) i śliną, do której przyklejają się małe żyjątka jak termity i oczywiście mrówki. Ile musi się napracować, powoli i metodycznie, aby najeść się!

Zamieszkują środkową i południową Amerykę, a także niektóre rejony Azji. Jest to gatunek zagrożony wyginięciem!

Jego ciało jest wyposażone specjalnie, by jeść duże ilości mrówek i uniknąć ich ugryzień. Kopce termitów wyglądają również ciekawie, a w porze deszczowej w nocy larwy, które tam zamieszkują świecą na zielono, aby wabić owady. Bardzo specyficzne środowisko 🙂

Przypatrz się jaki mrówkojad jest wyjątkowy. Nie robi wrażenia jak leopard, nie jest przyjacielski i miły do przytulania jak lama, za to jest w każdym calu unikatowy. 

Może masz mnóstwo małych zadań do zrobienia, a droga długa do ich pokonania? Idź powoli, skrupulatnie i do przodu, bez narzucania sobie presji, a osiągniesz sukces. Najważniejsze to znaleźć własne tempo i odrzucić presję otoczenia. Nie potrzebujesz w tym zadaniu nikogo, niech inni robią swoje we własnym czasie, a Ty masz swój spokój i swoją metodę. Nie każdy ma taki dar zdolności wyższych jak Ty, więc nie każdy będzie rozumiał co robisz i dlaczego.

Czas, aby kopać pod powierzchnią i zobaczyć prawdę, która leży pogrzebana.

Jeśli czegoś nie widzisz, nie rozumiesz, nie wiesz jaką podjąć decyzję, możesz wziąć przykład z mrówkojada, który używa swojego super silnego zmysłu powonienia, aby wyczuć o co chodzi, niebezpieczeństwa lub usunąć wszelkie ukryte przeszkody, które stoją na drodze. W Twoim wypadku tym super zmysłem jest intuicja i niezależność.

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: