Zwierzę Mocy Lama uczy wytrwałości i uśmiechu. Przeczytaj koniecznie, jeśli masz wysoką górę do przejścia :-)

Lama Zwierze Mocy Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Lama

Przyjaciel i przewodnik ze świata duchowego zwierząt uczy uśmiechu i wytrwałości. Przeczytaj koniecznie, jeśli masz wysoką górę do przejścia 🙂 

Dla nas mało znane zwierzę, jednak ma wielu swoich fanów na świecie, pewnie przez swój nieodparty urok osobisty! Jedna osoba z naszej społeczności zaciekawiła się i zapytała o jej znaczenie, co jak okazało się, bardzo pasuje do aktualnej sytuacji, gdy tak wielu z nas chce zachować swoje pozytywne nastawienie, jednak nie zgadza się na narzucanie cudzych przekonań. 

Związane jest nieco ze znaczeniem wielbłąda, a jego mniejszym kuzynem jest alpaka.

Bardzo ważne zwierzę w Południowej Ameryce od czasów Pre Kolumbijskich. W imperium Inków miało swoje specjalne miejsce, a wyroby artystyczne przedstawiające lamy były często układane ze zmarłym w grobie. Lamy były kojarzone z rodziną królewską Inków.

Lamy są przede wszystkim bardzo przyjazne i ciekawskie! Są również spokojne, stabilne i wytrzymałe (jak wielbłądy!), urocze. Reprezentują dumę i pewność siebie, choć potrafią być nastrojowe. 

Słyszy się od właścicieli lam, że nawet udomowione zachowują dzikość ducha i nie można do nich podchodzić jak do bydła. Trzeba być dla nich miłym, inaczej oplują osobę, która im się nie podoba lub w inny dosadny sposób odmówią posłuszeństwa 🙂

Lamy reprezentują wytrwałość, przetrwanie, zdolność adaptacji i siłę. Mogą  nauczyć Cię jak przetrwać niewiarygodnie trudne warunki. Niektóre żyją w wysokich górach, gdzie jest mniej tlenu w powietrzu, bywa bardzo zimno, pogoda jest zmienna, a dookoła czyhają drapieżniki. One sobie tam dobrze i sprytnie radzą! Idealnie gospodarują swoją energią. To lekcja, której można się od nich nauczyć. Są zdeterminowane, skupiają się na swoim celu. 

Lamy są przyjacielskie i otwarte, jednak potrafią również pokazać, że coś im się nie podoba i nie zgodzić się na złe traktowanie.

Dla rdzennych Amerykanów to niesamowite zwierzę jest symbolem duchowej ochrony. Ludzie Ci od wieków byli uzależnieni od lam, podziwiają i doceniają je oraz są wdzięczni. Wierzą, że lamy mają wyjątkowe, ochronne i magiczne moce.

Symbolika lamy ma Ci przypomnieć, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości spełnią się Twoje marzenia. Poradzisz sobie w każdej sytuacji, nawet tej trudnej!

Lamy to zwierzęta stadne żyjące w określonej hierarchii, która jednak stale się zmienia. Dbają bardzo o siebie wzajemnie, ale też zaczepiają i walczą jeśli któraś chce dominować. Samice najczęściej plują na innych, a samce biją się. 

Mimo tego, że lamy są towarzyskie, jako Zwierzę Mocy przypominają, abyś skupił / skupiła się na sobie i dbał / dbała o rozwój osobisty i Twoje połączenie z duszą. Podążaj za swoim sercem, a nie swoim ego. Ta postawa przyniesie Ci wszystkie nagrody, których szukasz.

Zwierzę Mocy Lama ostrzega, by nie poświęcać się za bardzo dla innych i nie zatracać! Potrafisz dostosować się do każdej sytuacji, ale nie zatrać siebie i swoich potrzeb. Nie dźwigaj ciężaru świata na swoich barkach. Bądź hojny / hojna w służbie innym i rozwijaj się w grupach, ale nie zapominaj o sobie. Ostrożnie wybieraj przyjaciół i ludzi godnych Twojego zaufania.

Nigdy nie pozwól, by decydowali za Ciebie inni! 

Przewodnik ze świata duchowego Lama, uczy otwartości i życzliwości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, ale w żadnym wypadku nie jest naiwna i nie pozwala sobą manipulować! To zwierzę prędzej kopnie, opluje i uderzy swoją długą szyją, niż ulegnie czyjejś złej woli.

Lamy wspinają się po górach w sprawny lecz raczej bezpieczny sposób, upewniając się, że ich stopa staje na solidnym gruncie. Jest to przesłaniem, by piąć się wysoko w górę, ku realizacji Twojej wizji życia, ale ostrożnie podejmując kolejne decyzje. W ten sposób zajdziesz daleko, osiągniesz marzenia, a droga będzie ciekawa, nie tylko pełna trudności, wyzwań i potknięć. 

Lama ma zdolność bycia przewodnikiem dla owiec (jak np. pies pasterski) i doglądać stada. Połącz się z jej energią, aby być rozwinąć w sobie zdolności liderskie i przewodzić innych, mniejszym, którzy tego potrzebują.

Wystarczy spojrzeć na lamę, by zauważyć, że ma w sobie coś niezwykłego 🙂 Niemalże uśmiechnięta, wesoła, pełna otwartości i lekkości serca, a jednak zdolna do przetrwania w najtrudniejszych warunkach. A może właśnie dzięki temu potrafi pokonać najwyższe góry…

Słowa kluczowe:

Przewodnik – ochrona – wytrwałość – wytrzymałość – zachowanie własnej energii, spokoju, cierpliwości i odwagi – determinacja – silna wola – równowaga między pracą a zabawą – pewność siebie – umiejętne wyrażanie swojej opinii – wyrażanie tego, co leży na sercu – zdolność przystosowania – przetrwanie – nauka nowego – zdolność szybkiego uczenie się – ciekawość – przyjaciel – ochrona – siła fizyczna i duchowa – pozytywna postawa wobec świata – zdolność przetrwania

Przywołaj energię tego przewodnika ze świata duchowego, aby pomogła Ci w powyższych kwestiach. Lama jest miła, ma miękkie futerko i lekkość ducha, a potrafi przejść przez wysokie góry. Otwarta i towarzyska, a jednak zachowuje swoją osobowość, nie daje się ponieść z falą. To bardzo ciekawe połączenie, które pokazuje jak dostosować się do różnych sytuacji, pozostając w zgodzie ze sobą i swym sercem.

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Zwierzę Mocy Lama uczy wytrwałości i uśmiechu. Przeczytaj koniecznie, jeśli masz wysoką górę do przejścia :-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: