Zwierzę Mocy Paw – wachlarz piękna, prestiż, królewskość, pewność siebie, energia 77…

Zwierzę Mocy znaczenie wg Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Paw

To nie jest magiczny feniks, a jednak robi podobne, imponujące wrażenie!

Paw również nie odradza się z popiołu, za to zrzuca stare pióra, by stać się jeszcze piękniejszą, większą i bardziej majestatyczną postacią.

Ten ptak to król w najbogatszych, najznakomitszych, kunsztownych szatach.

Związany z energią 77, czyli królewskością.

wizja – manifestacja – prestiż – zmysłowość – ekspansja – hojność – królewskość – bogactwo – dostojność – pewność siebie – duma – szacunek  i miłość do siebie – piękno – śmiałość – autorytet – męskość – naturalny przywódca – sukces – transformacja 

Boski ptak
Paw kojarzony jest z boginią fortuny Lakshmi w Indiach oraz bogiem gromów Hindra, który obdarza Ziemię deszczem, ponieważ ptaki te “tańczą” przed nadejściem deszczu. W starożytnej Grecji paw był świętym ptakiem bogini Hery i był uważany za oczy gwiazd. W wielu częściach świata, np. Persji zdobiono pawimi piórami pałace. Wierzy się, że buddyjska bogini Kuan Yin / Guan Yin stworzyła piękny ogon pawia tuż przed swoim wejściem w inny wymiar, by pilnował i chronił Ziemię, symbolizuje również jej tysiąc oczu. Paw to ziemska manifestacja feniksa. W Babilonii był on rajskim ptakiem, a tron był wykonany na jego wzór. W tradycji szamańskiej uważa się energię pawia za leczniczą. 

Pawie oko
Pawi ogon reprezentuje również oczy i tak zależnie od czasu i kultury – wykorzystywano ten symbol na różne sposoby. W niektórych rejonach uważano, że pawie pióro pochłania negatywne energie, natomiast gdzie indziej głoszono, że to oczy złych duchów, demonów i nie wolno ich trzymać w domu. Generalnie jednak pawie oko wskazuje na bycie spostrzegawczym, głęboką obserwację, by „widzieć więcej”. Oznaczać to możesz również, że patrzy na Ciebie wiele par oczu…

Paw jako ochrona
Paw żywi się wężami, nawet trującymi! Oczywiście w rejonach, gdzie one występują, dlatego uważa się, że chroni przed nimi, przed ukąszeniami, a także złymi, trującymi energiami. W Indiach i wśród Indianów Ameryki znany był rytuał okadzania z piórami. 

Przesłania Zwierzęcia Mocy Pawia

Paw z wielkim, kolorowym pióropuszem to samiec, co wskazuje by połączyć się ze swoją męską energią, którą każdy w sobie ma, niezależnie od płci. To jest energia aktywna, słoneczna, bardziej ekspansywna, silna, świadoma (w odróżnieniu od damskiej, księżycowej, pasywnej, delikatnej).

Gdy takie niesamowite Zwierzę Mocy jak paw wkracza w Twoje życie, to czas coś zmienić! Zacznij dostrzegać piękno w jego wszystkich formach, doceniać chwilę, znaleźć chwilę w ciągu dnia, by rozkoszować się życiem. To nie jest, jak nam się często wydaje, jakieś wielkie wydarzenie, ale np. napicie się ulubionej herbaty z eleganckiej filiżanki i świadomy wybór, by celebrować tę chwilę. 

Okaż wdzięczność za wszystko, co masz i kim jesteś.

Energia manifestacji – zajmij się tą dziedziną, stwórz wizję, oglądaj piękne obrazy, pisz afirmacje, ponieważ masz w sobie właściwość, by manifestować, więc niech będzie to, czego chcesz! A NIE to czego NIE chcesz, co również tworzysz przez koncentrację na tym.

Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, marzenia – potrzebna Ci pewność siebie. Uwierz w siebie, oddychaj głęboko, poproś o pomoc i zaufaj Siłom Wyższym, że Cię prowadzą. Zapewne odbyłeś / odbyłaś już długą podróż, wiele za Tobą, wiesz kim jesteś, co chcesz osiągnąć, więc odczuj spokój wewnętrzny i pewność kim jesteś, dokąd idziesz. Ta energia jest tak silna, że zmienia się wiele wokół Ciebie, ludzie inaczej Cię odbierają, zwracają się do Ciebie z większym szacunkiem. Jeśli jeszcze masz z tym trudności, posłuchaj tych webinarów: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ najbardziej związana z tym tematem jest Ceremonia i Czas 56 oraz 57. Może jesteś w sytuacji, gdy trzeba pochwalić się tym, z czego jesteś dumny / dumna? Idziesz na ważną rozmowę (w sprawie pracy, randka, spotkanie ze znajomymi i nowymi osobami)? Totem Pawia NIE jest tandetny i narzucający się, za to potrafi z mistrzostwem balansu pokazać swoje piękno. On nie musi nikogo przekonywać do siebie, do tego co robi, co sobą reprezentuje, a zwyczajnie pokazuje to z naturalnym wdziękiem i nonszalancją. 

Prawda i autentyczność w takim względzie, że Zwierzę Mocy Paw stoi za tym co sobą reprezentuje, jest sobą w każdej sytuacji.

Przesłaniem Zwierzęcia Mocy Pawia jest mówić prawdę, używać swojego wyjątkowego głosu z odwagą, iść śmiało naprzód, kroczyć dumnie jak król lub królowa z dwornością i elegancją.

Nie bój się pokazać Twojej prawdziwej osoby, Twojego piękna wewnętrznego i zewnętrznego! Doceniaj siebie, wszystko co dobre i piękne w Tobie i dookoła Ciebie. Traktuj siebie z życzliwością i troskliwością. Kochaj siebie w 100%! Jeśli potrafisz dostrzec piękno i wyjątkowość w sobie, kochać siebie, szanować i doceniać – to możesz się tym dzielić z innymi, widzieć w innych ich wyjątkowe i pozytywne cechy oraz z lekkością je wyrażać w formie np. komplementów. Osoba z silnymi, wieloletnimi kompleksami szkodzi sobie sama i innym, ubolewa zamiast dać sobie to, czego potrzebuje, zaakceptować siebie w pełni lub zmienić to, co można, postawić na swoje najlepsze cechy, które KAŻDY ma. Jeśli nie mieścisz się w dzisiejszym kanonie tego jak należy wyglądać i co posiadać – to spójrz szerzej, ponieważ ten kanon jest wąski i przeminie. Prawdziwe piękno, którym jest boskie światło wewnątrz Ciebie – nigdy nie przemija. 

Wyjdź ponad przeciętną, stań w świetle i pozwól, aby Cię zauważono. Nie jesteś szarą myszką i oswój się z tym, że na Ciebie mogą patrzeć…

BŁYSZCZ! Prawdziwe piękno bierze się od środka i lśni na zewnątrz. 

Pokaż swoje najcudowniejsze cechy – tak jak paw rozkłada swoje pióra jak najpiękniejszy wachlarz.

Tylko w negatywnym aspekcie paw oznacza próżność, arogancję, płytkość, pustkę i pochłonięcie sprawami zewnętrznymi, koncentrację na wyglądzie, gdy wnętrze pozostaje brzydkie, skupienie tylko na ego, wybujałość, uważanie się za kogoś lepszego niż inni i wywyższanie z pogardą do innych. To również ostrzeżenie przed zachłannością. 

A na koniec, nie bierz życia zbyt poważnie, śmiej się, otwórz serce i raduj się każdą chwilą jaką tylko możesz!

W tym wszystkim Zwierzę Mocy Paw pomoże Ci jeśli tylko się połączysz z jego energią, np medytując. 

Niech Twoje prawdziwe kolory, Twoja dusza dodadzą magii w życiu.

Przyjrzyjmy się jego kolorom: turkusowy, niebieski mocny i wyraźny, fioletowy, zielony również intensywny, złocisty, czyli przede wszystkim bogactwo, kreatywność, ochrona, szlachetność, królewskość.

Kryształ, kamień, talizman: labradoryt, szmaragd, diament (herkimer również), a także kryształ golden healer oraz serafinit
https://mariabucardi.pl/pl/c/Nowosci/83

Czakra trzeciego oka. Numerologia 77. Karty Tarota: III Cesarzowa i IV Cesarz, Królowa i Król żywiołu ognia, Buław.

Świeca: piękna i urody https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-URODY-I-SWIECA-INTENCYJNA-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/489
oraz bogactwa https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-BOGACTWA-I-OBFITOSCI-I-SWIECA-INTENCYJNA-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/480

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Zwierzę Mocy Paw – wachlarz piękna, prestiż, królewskość, pewność siebie, energia 77…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: