Twoje rezerwy energetyczne są wyczerpane! Wycofaj się i poznaj znaczenie Zwierzęcia Mocy Ślimaka… Ale powoli ;-)

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie ślimak

Ślimaki towarzyszą nam na prawie każdym spacerze do parku i natury w sezonie letnim. Często nie zwracamy na nie aż tak wielkiej uwagi jak na inne stworzenia, ale okazuje się, że przynoszą nam bardzo ciekawe przesłanie. Czytaj dalej, a już nigdy nie przejdziesz obok ślimaka tak samo 🙂

Przesłanie: odwrót – zbieranie siły – szukanie harmonii wewnętrznej – połączenie z własnym środkiem

Czas, by się wycofać i odnowić energie! W ostatnim czasie Twoja energia płyneła wszędzie, tylko nie na to, czego naprawdę pragnie Twoje serce – Twoje rezerwy energetyczne są wyczerpane! Wycofaj się, by je odnowić i zregenerować. Tyle się działo, wszystko było ważne, ale zabrakło czasu na Twoje własne potrzeby! Wycofaj się do Twojej ślimaczej skorupki, by skupić się na sobie, Twoim wew. świecie i Twoich potrzebach, odnowić Twoje siły i zająć się na prawdę sobą! Potrzebujesz stabilizacji, pewności, bezpieczeństwa, wycofaj się, wycofaj wszystkie Twoje energie, które szły do innych i wróć do Twojego wnętrza!

Ale to dopiero początek ciekawych przesłań tej niepozornej istotki!

https://bucardimaria.com

Nieważne co się dzieje – ślimak porusza się we własnym tempie! Czy to nie jest niesamowite, gdy się temu przyjrzeć? My, ludzie mamy z tym taki nieraz problem, ktoś czegoś od nas chce, ktoś nas pogania, czujemy stres, reagujemy, pędzimy na oślep to tu, to tam, a on NIE! On zawsze robi swoje, idzie własną drogą i w swoim czasie. Wydaje się, że nic mu nie przeszkadza, nie przejmuje się niczym i nie dopuszcza do siebie opinii innych (komentarzy, krytyki, “dobrych rad”), ponieważ nawet nie ma organu słuchu.

Powiedzenie, które bardzo pasuje do ślimaka to “ostatni będą pierwszymi” co oznacza, że czasem trzeba zwolnić tempo, aby później, gdy nastąpi odpowiedni czas i energie, wyruszyć pełną parą do przodu. Ale to jeszcze nie ten moment!

Pamiętacie również taką Ceremonię, czyli webinar o tym, że to droga jest celem, więc gdy tak pędzimy i pędzimy, nie widzimy pięknych okolic, ścigamy się jak na autostradzie, gdzie jest szaro i nudno, mamy coraz mniej siły i motywacji. A tuż obok biegnie malownicza dróżka, na której warto się zatrzymać, wziąć oddech i napełnić się taką cudowną energią, która zainspiruje nas i uskrzydli https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

“Spiesz się powoli”, by właśnie zobaczyć ważne rzeczy w nas i dookoła nas. To wydaje się takim paradoksem, że aby szybciej dotrzeć do celu – trzeba zwolnić. Jednak, gdy się głębiej temu przyjrzymy, to zauważmy, że nic bardziej błędnego! Gdybyśmy biegli, dotarlibyśmy na metę wykończeni, znudzeni, wypaleni, sfrustrowani i może by się okazało, że zgubiliśmy wiele rzeczy po drodze, przeoczyliśmy wiele znaków i musimy się wrócić… Spiesząc się – można popełnić wiele błędów. Gdzie się człowiek spieszy, tam się diabeł cieszy – ostrzega nas Ślimak.

POWOLNOŚĆ TO RÓWNIEŻ ROZTROPNOŚĆ.

Szybka reakcja na czyjeś zachowanie lub sytuację jest często zgubna, ponieważ ulegamy prowokacji. Zatrzymanie się, skupienie na swoim sercu, które może nam wiele powiedzieć na temat tego, co się naprawdę dzieje – jest o niebo korzystniejsze. Zyskujemy czas, nie rozpraszamy własnej energii i podejmujemy najlepsze dla nas decyzje. W niektórych sytuacjach lepiej jest zrobić coś “raz a dobrze” i do tego trzeba się przygotować. Potem można iść dalej, zamknąć stary rozdział i zapobiec temu, by przeszłość do nas wróciła jak bumerang.

Połącz się ze złotą Mądrością Wyższą, by dobrze zarządzać swym czasem i energią. W tym może Ci pomóc Archanioł Jofiel: https://mariabucardi.pl/pl/p/Archaniol-Jofiel%2C-Zloty%2C-zolty-Promien-I-Karty-Anielskie-online-I-Kurs-online-Marii-Bucardi-/670 

Ślimak jako Zwierzę Mocy inspiruje nas do tego, by skupić się na SWOIM DOMU w różnych aspektach. Własnym domu – takim fizycznym – dbać o niego, by czuć się w nim bezpiecznie, komfortowo i traktować go jako swoją TWIERDZĘ. To dbanie również o swoje CIAŁO FIZYCZNE, które jest DOMEM TWOJEJ DUSZY, tak jak o najpiękniejszą świątynię i dar. Domek ślimaka jest ze spiralą, która oznacza ten dom duchowy, połączenie z życiodajną Siłą Źródła poprzez swoją Duszę Wyższą.

JEŚLI JESTEŚ W TRUDNEJ SYTUACJI, MASZ PROBLEM, ZASTANAWIASZ JAKĄ PODJĄĆ DECYZJĘ – WYCOFAJ SIĘ. Spróbuj dać temu więcej czasu. Gdy zamkniesz się szczelnie w swoim domku przed obcymi energiami, skupisz na swoim wnętrzu i mądrości – znajdziesz dużo lepsze rozwiązanie. A może problem sam się w tym czasie rozwiąże… Poproś Siłę Wyższą Światła o pomoc, wsparcie i prowadzenie.

Kolejna wskazówka ślimaka: odżywiaj się zdrowo i zielono! Pij dużo herbatek ziołowych i wody. Tutaj książka z biblioteki VIP, do której masz pełen dostęp wraz z aktywacją Ceremonii od 33 zł https://bucardimaria.com/publikacje/magiczna-kuchnia/

Gdy przyjrzysz się ślimakom, gdy ruszają się zostawiają po sobie ślad w postaci śluzu. To symboliczna inspiracja, by pozostawić po sobie ślad tutaj na Ziemi, czyli robić to, czego pragnie Twoja dusza, realizować powołanie, które jest śladem boskości tutaj dla innych i kiedyś potomnych. W tym celu trzeba wycofać się (znowu!), skupić na wnętrzu i zapytać swoje serce co to jest, ponieważ każda misja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a następnie w połączeniu z siłą nieba materializować to na planie materialnym. Jeśli masz silne blokady w tym, by usłyszeć swój wewnętrzny głos duszy możesz zastanowić się nad pomocą https://mariabucardi.pl/pl/p/Jasnowidzenie-co-jest-Twoim-powolaniem-celem-Twojego-zycia-pisemnie-przez-email/72 

Poczucie bezpieczeństwa jest w tobie, nie na zewnątrz! Nie szukaj spokoju i bezpieczeństwa na zewnątrz, tam go napewno nie znajdziesz. To jest poczucie, które możesz w sobie odczuć w połączeniu ze swoją duszą. Z perspektywy małego człowieka i „ego” nie jesteśmy w stanie tego zrobić.

Gdy jest niebezpiecznie na zewnątrz, ślimak chowa się do swej skorupy i przeczekuje ten negatywny, zimowy lub upalny czas. Potrafi nawet zasklepić wejście! Nie walczy z otoczeniem, czyli tym na co nie ma wpływu, nie marnuje swojej energii, nie rozprasza swojej uwagi i właśnie do tego Cię zachęca. Gdy nadejdzie czas wiosny, odrodzenia, energii życia, to jak ślimak wyjdziesz na zewnątrz, by w pełni korzystać z dobrodziejstw świata materialnego.

Podsumowanie: zwolnij, daj sobie czas na rozważenie wszystkiego, rozwijaj się z Mądrością Wyższą, zadbaj o dom w każdym aspekcie, realizuj swoją misję i zostaw boski ślad po sobie, odżywaj się “zielono”, szukaj bezpieczeństwa w sobie.

Webinar połączony z przewodnikiem ze świata duchowego Ślimakiem i jego przesłaniem znajdziesz tutaj https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ o numerze 134 Ceremonia…

Zwolnij! Spiesz się powoli! Czas wycofania – regeneracji – przeczekania. Zamknij drzwi i zabarykaduj okna … Co Siły Wyższe dokładnie teraz chcą Ci przekazać? Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem … Ciemno… Ciemniej … Coraz ciemniej … Negatywność, globalne obniżenie wibracji … Co jest wokół? Przed czym należy się chronić właśnie teraz w tym momencie? Ciemne chmury przykrywają słońce, co robić? Dlaczego nadszedł czas, by wycofać się do swojej skorupki, jak ślimak i zasklepić wejście? Nasze spotkanie trwa prawie godzinę 55:18 min. Aktywuj dostęp, by otrzymać 134 klucz do szczęścia, którym na pewien czas zamkniesz drzwi do Twojej twierdzy, a w odpowiednim momencie znów otworzysz! To nie jest odpowiedni czas, by biegać „na zewnątrz” i za wszelką cenę próbować osiągnąć Twoje marzenia, to czas, by przeczekać i tutaj nie chodzi o różowego słonia! Tutaj chodzi o wiele więcej!!! 

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Twoje rezerwy energetyczne są wyczerpane! Wycofaj się i poznaj znaczenie Zwierzęcia Mocy Ślimaka… Ale powoli ;-)

  1. Mario , pięknie się czyta o Twoich zwierzętach mocy.
    To działa uspokajająco i daje wskazówki co aktualnie jest ważne
    Dziś spotkałam ślimaka na chodniku przed moją klatka szedł środkiem . Delikatnie podniosłam go do do góry i postawiłam na trawę aby był bezpieczny

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: