Gdy Zwierzę Mocy Leopard (lampart, pantera) pojawia się na Twojej drodze, mówi „jesteś wybrana / wybrany”…

Zwierzę Mocy znaczenie wg Maria Bucardi Leopard : lampart: pantera

Przesłanie:

Perfekcja: Jesteś wybrana / Jesteś wybrany.
Wewnątrz Ciebie jest siła Mistrza, która poprowadzi Cię dalej. W tej chwili została ona aktywowana. W tej chwili stan​ęła​ś​ na drodze Swojego powołania, idź dalej. Ustal cele słuchając Twojego serca, gdy coś je raduje to jest to właściwa droga, gdy coś je smuci, to nie idź w tą stron​ę​ dalej.

Ustal cel i skup się na Twoim wewnętrznym Mistrzu i Aniołach, które Cię doprowadza do jego realizacji. Jesteś bardzo silna a leopard i jego moc nauczy Cię więcej i więcej.

Oglądaj kilka filmów, poczytaj o tym zwierzęciu jak sie zachowuje, jak reaguje i ucz sie od niego jak najwięcej. Gdy nie wiesz co zrobić przywołaj w myślach jego obraz i poproś o radę, poczuj sie jakby​ś była w leopardzie​j​ skórze i zastanow sie jak sie zachowac.

Lampart (nazywany też panterą czy leopardem) jest czwartym co do wielkości kotem świata (po tygrysie, lwie i jaguarze). Występuje w Afryce i południowej Azji, gdzie zamieszkuje lasy, gęstwiny, a także tereny skaliste.

Jego błyszcząca sierść, najczęściej w kolorze brązowo-żółtym usiana jest czarnymi cętkami, które im większe przybierają kształt rozetek. Rozetki te są w środku zabarwione na kolor brązowy, jednak nie mają wewnątrz dodatkowych czarnych plamek, jak to jest u jaguara.

Na świecie żyje ok. 30 gatunków lampartów, a poszczególne gatunki znacznie różnią się między sobą. Pantery żyjące w lasach są mniejsze od tych, które żyją na sawannach. Różnią się też ubarwieniem. Koty zamieszkujące tereny otwarte mają jaśniejsze i rzadziej rozmieszczone cętki. Oprócz osobników cętkowanych spotyka się również osobniki melanistyczne, tzw. czarne pantery. Swoją barwę zawdzięczają większej ilości pigmentu (melaniny). Przy dobrym świetle jednak i u nich można zauważyć charakterystyczne cętki.

Pantery są samotnikami, choć nieraz grupy rodzinne mogą wynosić od dwóch do sześciu osobników. Prowadzą nocny tryb życia, za dnia odpoczywają.

Wszystkie lamparty charakteryzują się niebywałą zwinnością i siłą. Potrafią doskonale się wspinać po drzewach. Niejednokrotnie wciągają wysoko w koronę drzew ofiary trzy razy cięższe od siebie. Tam też spędzają wiele czasu drzemiąc wyciągnięte na gałęzi. Chociaż nie przepadają za wodą, są też znakomitymi pływakami.

Leopard mitologiach krajów Azji i Afryki, gdzie zwierzę to występuje w środowisku naturalnym, symbolizuje przede wszystkim odwagę i męstwo.


ciekawostki:

* Pantera ma największy zasięg występowania spośród wszystkich dzikich kotów.

* Lamparty potrafią wykonywać 6-8-metrowe skoki.

* Potrafią schodzić z drzewa głową w dół.

* Największym lampartem jest lampart perski. Jego długość ciała może osiągać nawet do 190cm.

* Wzory na ciele leopardów są niepowtarzalne dla każdego osobnika (podobnie jak odciski palców u człowieka).

* Średnia życia lamparta na wolności to 12 lat. Rekord oficjalny 17 lat. W niewoli żyje nawet do 25.

* Rekord w pożeraniu ludzi ustanowił lampart Rudraprayag, który zabił ponad 128 osób.

* Kiedyś lamparcia skóra dopełnia stroju husarza

* Symbolicznie lampartowi przypisuje się: kolory – złoty, biały, czarny, kamienie – jaspis lamparci, onyx.


Jako zwierzę mocy: Leopard wkracza do naszego życia jako zwierzę mocy, to przynosi nam w darze właśnie owe atrybuty. Byśmy mogli stanąć dzielnie oko w oko z nadchodzącymi trudnościami i wyzwaniami. Zmierzyć się z nimi i wyjść z tej walki zwycięsko.

Nie wystarczy jednak być silnym i odważnym. Leopard uczy nas świadomości Prawdziwego Wojownika. Znaczy to, iż trzeba być też bardzo uważnym i odpowiedzialnym. Nie wolno nam wykorzystywać swojej siły przeciwko słabszym lub w złych intencjach. Leopard uczy nas jak zharmonizować tę siłę i odwagę, by nie ulegać pochopnym, nieprzemyślanym, gwałtownym impulsom. Przestrzega nas przed bezwzględnością i ślepą przebiegłością. Pomaga nam stać się Prawdziwym Wojownikiem, który nie jest postrachem dla innych, ale raczej cieszy się szacunkiem i uznaniem.

Jako zwierzę mocy, leopard prowadzi nas do naszej własnej siły, o której być może zapomnieliśmy. Przywraca nam ją pokazując nam cały potencjał, jaki w nas jest. I nawet jeśli droga Wojownika jest czasem drogą samotną, to właśnie leopard dodaje nam męstwa i odwagi, abyśmy nie lękali się wkroczyć na ową ścieżkę. I z każdym kolejnym krokiem stawali się silniejsi i bogatsi wewnętrznie.

Leopard wiedzie życie niejako w ukryciu. Za dnia odpoczywa gdzieś wysoko, np leżąc na jakimś drzewie, skąd może wszystko wokół uważnie obserwować. Dopiero nocą staje się aktywny. Uczy nas dobrego gospodarowania naszą energię, tak byśmy przy niewielkim ale skoncentrowanym i skupionym na celu wysiłku, mogli osiągać to co najlepsze, mogli coraz bardziej wzrastać.

Wyzwania, jakie czasem stawia przed nami Życie są jak swego rodzaju  próby dla nas. Czy zatem jesteśmy godni noszenia miana Wojownika? Czy wiemy jak obchodzić się z naszą mocą i siłą? Czy też pozwolimy by zniszczyła nas samych?

Leopard stawia przed nami niełatwe zadania, ale skoro wkroczył w nasze życie, dostrzegł nasz potencjał i chce nam pomóc. Do nas należy decyzja, czy chcemy przyjąć tę pomoc i  stać się Prawdziwym Wojownikiem.

Ciemna strona: Leopard wskazuje na skłonność do kontroli, nieczyste zamiary, egoizm, lenistwo, nieoczekiwane spadki energii, chęć umyślnego zranienia innych, okrucieństwo.


✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Gdy Zwierzę Mocy Leopard (lampart, pantera) pojawia się na Twojej drodze, mówi „jesteś wybrana / wybrany”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: