Zwierzę Mocy Żaba ogłasza nowy, nagły rozwój, uzdrowienie i wiele więcej… Poznaj jej znaczenie.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Żaba

ZWIERZĘ MOCY ŻABA

Uzdrowienie

Pomaga i uzdrawia boską mocą. Wszystko jest takie, jakie jest, idealne. Jestem w gotowości, by żyć w… (miłości, pokoju, dostatku itp.) – teraz!

Uzdrowiciel budzi się w Tobie – TERAZ. Stare urazy emocjonalne mogą się teraz uleczyć. Opanujesz trudne sytuacje, które przyniosą Ci także owocne spostrzeżenia. Patrząc w lustro, możesz zobaczyć swoje możliwości, a także to, w jaki sposób siły, które są dostępne, mogą zostać wykorzystane dla dobra wszystkich i dla transformacji. Cuda się zdarzają.

Żaba przynosi rozwój, poprzez patrzenie w lustro. Zajrzyj do środka. Rozpoznaj świat jako zwierciadło swojej duszy. Uważaj swoje życie za jeden element na scenie życia. Jaką rolę w tym grasz? Jak Ci się podoba? Jak i co chcesz tutaj zmienić? Jak to kontynuować? Jak to się skończy? Zmień orientację i baw się swoimi możliwościami tworzenia.

Żaba ogłasza nowy, nagły rozwój. Uzdrowienie ma miejsce, gdy uznajemy to, co jest, puszczamy to, co minęło, i w pełni akceptujemy naszą moc i współtworzenie właśnie teraz.

Masz moc uzdrawiania. Weź to w pełni, nie wątp ani przez chwilę i skup się na tym. Pozwól swojej uzdrawiającej mocy przepłynąć przez Twoje serce w Twoje ręce, a stamtąd do wszystkiego, co potrzebuje uzdrowienia w Twoim życiu. Zaufaj Boskim Mocom i pozwól cudom się wydarzyć. Pozbądź się zakleszczonych wzorców myślowych i zachowań. Znajdź jeziora i płynące wody, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. To, co dajesz światu, przyniesie owoce. Częścią Twojego przeznaczenia jest dotknąć serca wielu ludzi i przynieść uzdrowienie.

Żaba przypomina o oczyszczaniu ciał, środowiska i aur. Energia żaby uczy jak wykorzystywać metody psychicznej higieny. Żaba działa dobrze w środowiskach ziemistych, powietrznych(świadomości) i wody(nieświadomości). Ludzie z energiami żaby są często artystami, mistykami, uzdrawiaczami i medium. Często są empatyczni i wiedzą, jak „czytać” innych, by im pomóc. Jakkolwiek trzeba uważać, by nie zanurzać się w emocjach innych i nie brać emocji za bardzo do siebie. Należy rozpoznawać, kiedy nasza energia „idzie w dół”. Żaby są więc często widziane jako symbol płodności i kreatywności.

Żaba to oczyszczająca moc wody, deszczu. Osoba mająca w sobie energię żaby jest znakomitym medium lub ma dar jasnowidzenia. Wie, w jaki sposób oczyścić najbliższe otoczenie z negatywnych energii. Z pomocą żaby uwolnisz wybrane miejsca od nieprzyjaznego ducha, a chorego od jego dolegliwości. Żaba zapowiada nadejście przemiany, dzięki której rozpoczynasz nowe życie. Jeśli żaba „wskoczy” do Twoich marzeń, to znak, że wkrótce się spełnią. Przywołaj żabę, jeśli chcesz uwolnić się od niepotrzebnych balastów i obciążeń. Żaba pomoże Ci także w przygotowaniu się do kolejnego ważnego etapu w życiu.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Rozwijaj się z prędkością Zwierzęcia Mocy Żaba, podwyższaj swoje wibracje i przejdź pełne uzdrowienie ciała, serca i duszy! Taki właśnie mają cel spotkania online z Marią Bucardi:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: