Zwierzę Mocy Kobra wzbudza wielki respekt – poznaj jej mądrość i znaczenie.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Kobra

Kobra – wzbudza respekt, nawet nie musi walczyć. Gdy się podniesie to większość napastników ucieka. Gdy wokół jest pełno energii lub osób, które Cię atakują, zaczepiają – to wystarczy, że się wyprostujesz w pełni siły i mocy, a one uciekną!

To również zmiana skóry – transformacja.

Motyl zmienia całego siebie, a kobra zmienia tylko skórę, pozostaje sobą, jest jeszcze silniejsza i mocniejsza. Rośnie i rozwija się. Uczy obserwacji, szybkiej reakcji w odpowiednim momencie. 

Wszystko co się wydarzy, jest dla twojego dobra. To trudne, gdy nam się nie udaje, dlatego praca nad sobą jest ważna. Coś jest w naszym polu, co przyciągnęło negatywne sytuacje i to właśnie wymaga przemiany, zrzucenia starej skóry.

Dołącz do spotkań online z Marią Bucardi, by zrucić starą skórę, czyli symbolicznie rzeczy i sytuacje, które Cię ograniczają oraz by zastąpić je nową, silną, pełną światła i wysokich wibracji energią:
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ENERGII ZWIERZĘCIA MOCY KOBRA:
https://bucardimaria.com/2019/02/21/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-49/
PEŁNA TEMATYKA SPOTKANIA ONLINE:
49 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: O zrzuceniu starej skóry, która jest zbyt mała, ciasna i ogranicza Cię w realizacji Twoich marzeń i pragnień. O wnikliwej obserwacji i reakcji w odpowiednim momencie. O Twojej Sile, Mocy i pewności siebie, która chroni Cię przed niebezpieczeństwem. Kobra królewska Twoim nowym przewodnikiem. Czas w którym widzisz i czujesz więcej, czas uzdrowienia… Dlaczego wszystko to, co przydarzy Ci się w Twoim życiu jest dla Twojego dobra? Jak być reżyserem własnego życia, a nie ofiarą losu.

Ogólnie węże są postrzegane jako niebezpieczne, piękne, przerażające i fascynujące. Ponadto zwierzęta te są jednymi z najbardziej magicznych i duchowych istot, jeśli mówimy o mitologii, legendach i wszelkich wierzeniach.

Węże to tajemnicze istoty, pełne magicznych mocy i niezwykle silnej symboliki, zarówno pozytywnej, jak i negatywnej, np. przedstawienie węży w tradycji chrześcijańskiej jest (prawie) zawsze negatywne. Jednak kult węża ma bardzo stare korzenie, które istniały istniały w Afryce na długo przed rozkwitem cywilizacji.

Tak więc, symbolika węża jest złożona, a kobry są jeszcze bardziej specyficzne…

Uważa się, że kobry są jednymi z najbardziej śmiercionośnych i najbardziej magicznych członków rodziny węży. Reprezentują wiele rzeczy, oprócz niebezpieczeństwa, jadu, śmierci i złośliwości. Kobry są również postrzegane jako wdzięczne, eleganckie i szybkie zwierzęta.

Symbolika i znaczenie kulturowe kobry były najsilniejsze w starożytnym Egipcie i nadal mają wpływ w Indiach. W czasach starożytnego Egiptu kobry były uważane za symbole władzy królewskiej i władzy. Korony faraonów ozdobiono motywem kobry. Wierzono, że kobry posiadają specjalne moce i były związane zarówno z życiem, jak i śmiercią. Archeolodzy odkryli również zmumifikowane kobry w egipskich grobowcach. Motywy kobry są bardzo powszechne w dekoracji grobowców starożytnego Egiptu, a biżuteria była noszona jako amulety.

Uosabiają niektóre z najważniejszych koncepcji dla ludzi, takich jak życie, śmierć, wieczność i reinkarnacja.

Królewskość i władza – siła – Magia i ochrona – duma – determinacja – wytrwałość – inteligencja – tajemniczość – zaangażowanie w realizację swoich celów – zorganizowanie – skupienie – ambicja – charyzma – sprawiedliwość – intrygowanie – wiedza wyższa – ulecznie i zdolności lecznicze

W negatywnym aspekcie osoba i siły kontrolujące, zaślepienie, kierowanie się własnym egoistycznym pragnieniem, zdradliwość, oślizgłość, niebezpieczność, agresja, brutalność, wyrachowanie, bezduszność, mroczność, dwulicowość, przebiegłość.

Poniżej możesz zobaczyć fragment:

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: