Zwierzę Mocy Kobra wzbudza wielki respekt – poznaj jej mądrość i znaczenie.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Kobra

Kobra – wzbudza respekt, nawet nie musi walczyć. Gdy się podniesie to większość napastników ucieka. Gdy wokół jest pełno energii lub osób, które Cię atakują, zaczepiają – to wystarczy, że się wyprostujesz w pełni siły i mocy, a one uciekną!

To również zmiana skóry – transformacja.

Motyl zmienia całego siebie, a kobra zmienia tylko skórę, pozostaje sobą, jest jeszcze silniejsza i mocniejsza. Rośnie i rozwija się. Uczy obserwacji, szybkiej reakcji w odpowiednim momencie. 

Wszystko co się wydarzy, jest dla twojego dobra. To trudne, gdy nam się nie udaje, dlatego praca nad sobą jest ważna. Coś jest w naszym polu, co przyciągnęło negatywne sytuacje i to właśnie wymaga przemiany, zrzucenia starej skóry.

Dołącz do spotkań online z Marią Bucardi, by zrucić starą skórę, czyli symbolicznie rzeczy i sytuacje, które Cię ograniczają oraz by zastąpić je nową, silną, pełną światła i wysokich wibracji energią:
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ENERGII ZWIERZĘCIA MOCY KOBRA:
https://bucardimaria.com/2019/02/21/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-49/
PEŁNA TEMATYKA SPOTKANIA ONLINE:
49 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: O zrzuceniu starej skóry, która jest zbyt mała, ciasna i ogranicza Cię w realizacji Twoich marzeń i pragnień. O wnikliwej obserwacji i reakcji w odpowiednim momencie. O Twojej Sile, Mocy i pewności siebie, która chroni Cię przed niebezpieczeństwem. Kobra królewska Twoim nowym przewodnikiem. Czas w którym widzisz i czujesz więcej, czas uzdrowienia… Dlaczego wszystko to, co przydarzy Ci się w Twoim życiu jest dla Twojego dobra? Jak być reżyserem własnego życia, a nie ofiarą losu.

Poniżej możesz zobaczyć fragment:

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s