Wytrwałość, odwaga, zaufanie w Siłę Wyższą i to, co się wydarzy, przy tym spokój i pogoda ducha – to symbolika Zwierzęcia Mocy Wielbłąda.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Wielbłąd

ZWIERZĘ MOCY WIELBŁĄD 

SPOKÓJ, POGODA DUCHA, WYTRWAŁOŚĆ, ODWAGA – ZAUFANIE W SIŁĘ WYŻSZĄ I TO, CO SIĘ WYDARZY …

Wielbłąd:  Daj wyraz Twojej idei, pomysłom (stwórz z nich coś wartościowego). Kontynuuj to, co zaczęte; doprowadź ukończone projekty do końca. Daj z siebie wszystko. Siła Wyższa prowadzi Cię i ochrania (możesz czuć się bezpiecznie). Głód i pragnienie, czyli symbolicznie momenty w których trzeba wytrzymać tzw. ekstremalne sytuacje nie stanowią dla Ciebie żadnej przeszkody. Nie trać z oczu Twojego celu, a  odniesiesz wielki sukces. Zwycięstwo jest pewne. Wielbłąd wzywa Cię do światła, które masz w Twoim środku, zatrzymaj się, uklęknij, w spokoju skoncentruj się, aby rozpoznać boskie przewodnictwo. Idź za głosem wyższym, który Cię woła i prowadzi. Dzięki wytrwałości i niewielkim zasobom możesz stworzyć tak wiele. Skarby są w Tobie. Nie daj się zaślepić mirażom zewnętrznego świata. Twoje zadanie zostało wysłane do Ciebie, aby je wykonać i dokończyć. Do czego po(wołało) Cię Twoje życie? Skąd biorą się te wielkie impulsy i pomysły, marzenia, błyskotliwe inspiracje, zadania? Otrzymujemy je od źródła wszelkiego istnienia. Stamtąd otrzymasz wewnętrzne wskazówki, zadania i przesłania. Pozwól się ponieść źródłu światła, które jest w Tobie. Masz więcej mocy niż myślisz. Prostota, oddanie, pokora i głębokie zaufanie to wielka moc. Ta moc pomoże Ci przyjąć zadania, impulsy i doprowadzić je do końca. To głębokie zaufanie pozwala Ci kontynuować Twoją podróż przez dłuższe okresy „suszy”.

Już po drodze, ale najwięcej – pod koniec Twojej długiej podróży, czeka ogromna nagroda, radość, sukces i zwycięstwo w każdej płaszczyźnie, wynagrodzenie za to, że Twój plan duszy i powołanie zostały zrealizowane… Dziś jeszcze nie sposób tego pojąć jak jest to dla Ciebie ważne …

Afirmacja:  Podążam za swoim przeznaczeniem i kończę to, co zaczęte. Moc, która mnie prowadzi i ochrania, leży we mnie; Niech to boskie źródło zapewni mi wszystko, czego potrzebuję – teraz! Dziękuję.

Jeśli pragniesz realizacji Twoich pragnień: idź do przodu w pełnym zaufaniu, że Siła Wyższa Ci pomoże. Unikaj pośpiechu i nieprzemyślanych decyzji czy działań. To NIE jest czas akcji, działania na ślepo, bo piasek Cię pochłonie. Postępuj mądrze z moim wsparciem. 

Przynoszę Ci odwagę, spokój ducha i wytrwałość, by zmierzyć się z każda sytuacja, nawet ta najtrudniejsza. Jesli w realizacji Twoich planów napotkasz jakieś trudności, połącz się ze mną. Jeśli w jakimś momencie nie widzisz wyjścia, połącz się ze mną. Zabiorę Cię ze sobą i przeniosę przez pustynię. Ochronię Cię w każdym momencie, możesz mi w pełni zaufać. Ze mna nie tylko przejdziesz przez pustynie, razem stawimy czoła każdej burzy piaskowej, każdej sytuacji. Ufaj w Siły Wyższe – to one wysłały mnie do Ciebie. Idź do realizacji Twoich pragnień, a gdy poczujesz, że potrzebujesz wsparcia, ochrony, przywołaj mnie.

WIĘCEJ DOWIESZ SIĘ NA TEMAT ZWIERZĘCIA MOCY WIELBŁĄDA I POŁĄCZYSZ SIĘ Z JEGO ENERGIĄ:
https://bucardimaria.com/2018/10/25/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-32/
32 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: jak przetrwać złą passę, symboliczną wędrówkę przez pustynię, czasy głodu i pragnienia, gdy wszystko wokół podpowiada, by zrezygnować z marzeń i lepiej zająć się czymś przyziemnym, by przysłowiowo „zarobić na chleb”.

Fragment poniżej:

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: